Şimdi Ara

FAR CRY 5 (PLAYSTATION ANA KONU) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
844
Cevap
16
Favori
42.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Black_Hole288

Arkadaşlar oyunun ilk görevi Widowmaker’ı (John’un bölgesi’nde) yaptıktan sonra Faith’in bölgesinde bir görev çıkmıştı ona gitmiştim sonra full Faith’ten devam ettim yarıladım Faith’in alanını. Hikayede kopukluk yaşar mıyım? Baştan başlamam gerekir mi?
    Sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam uçağı yola indirip yoldan geçen 4 aracı yanına dizip bombayı öyle patlatabilirsin ben öyle yaptım dediğiniz gibi araçlar kayboluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cqkn61-61

Hocam uçağı yola indirip yoldan geçen 4 aracı yanına dizip bombayı öyle patlatabilirsin ben öyle yaptım dediğiniz gibi araçlar kayboluyor.
    Mantıklı hocam . O zaman yol kesecegiz harami gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Sorun olmaz

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

• Arkadaslar merhaba.

Bir konuyu danismak istiyorum.

Farcry 5 deluxe edition digital surumun pri hakkini aldim bir arkadastan.

Fakat deluxe iceriklere nasil ulasilir bilemiyorum.Oyun normal duz surum gibi geldi.

Fakat soyle de birsey var, oyunu indirirken deluxe edition in indirme tusu kapaliydi.Farcry 5 yazan surum uzerinden indirdim.Deluxe olmasa idi deuxe surum acik olurdu diye dusunuyorum.

Bilen arkadaslar yardimci olabilir mi?

• Platini kaptım sonunda multiplayer kupaları oldukça sinir bozucu her zamanki gibi.
  • Win 10 featured maps in Multiplayer (Arcade only).

Bu trophy yi nasıl açtınız hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler sorum var
    john un bölgesini bitirdim john öldü felan
    mapı büyütüp genel duruma baktığımda 52 görevden 42 yapmış olduğumu görüyorum ana görev yan görev vs.
    karakollar 8 de 8 yapmışım mesela
    kalan görevler görünmüyor görev alacak bir adam da yok mapa göz attığımda
    neye göre açılıyor görevler anlamadım
  • Tutankhamun66 kullanıcısına yanıt
    Oyunun arcade kısmına girin, sağ taraftan featured maps kısmından bu haritaları ögrenip bir yere not alın. Play multiplayer kısmından multiplayer bölümüne girin ve oyuna başlamadan önceki oy verme ekranında bu haritalardan birini görürseniz oy verin. Çoğunluğu tdm. İyi bir takimla veya iyi bir oyuncuysanız çok zamanınızı almaz. Benim gibi kötü bir oyuncu ve sürekli kaybeden takımda yer alırsanız işiniz zor.

20.seviye olma ve 100 kişi öldürme kupası beraberinde geliyor zaten. Benim tüm multi kupaları almam aşağı yukarı 5 saat sürdü. Daha iyi oyuncular 2-3 saatte de alabilirler

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Artık çok geç sattım bile oyunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu son görevle gelen vector .45 acp iyimiş sekmiyorda hiç, böylelikle fc5 e sahip olanlara rainbow six de ne verilecek öğrenmiş olduk mira main im bir süre
  • Tutankhamun66 kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Oyunun arcade kısmına girin, sağ taraftan featured maps kısmından bu haritaları ögrenip bir yere not alın. Play multiplayer kısmından multiplayer bölümüne girin ve oyuna başlamadan önceki oy verme ekranında bu haritalardan birini görürseniz oy verin. Çoğunluğu tdm. İyi bir takimla veya iyi bir oyuncuysanız çok zamanınızı almaz. Benim gibi kötü bir oyuncu ve sürekli kaybeden takımda yer alırsanız işiniz zor.

20.seviye olma ve 100 kişi öldürme kupası beraberinde geliyor zaten. Benim tüm multi kupaları almam aşağı yukarı 5 saat sürdü. Daha iyi oyuncular 2-3 saatte de alabilirler
    hocam takımlar facia olduktan sonra emin olun illa 5 saat sürüyor :) benim de aşağı yukarı o kadar sürdü.

• Aynen. Bir süre sonra pes etme noktasına geldim. Güç bela featured map aç, ondada hep kaybedenler kulübünde ol. Neyseki bir süre sonra elim alıştı da benimde takıma biraz faydam oldu.

• ben gecenin üçünde bitirdim tüm arcade kupalarını platin parladı. ama nasıl sıkıldıysam arcade den kalan yan görevler için ana oyuna bile girmedim tekrardan . biraz soğusun bulaşırım gene oyuna.
  • Herkese selamlar,

Ac origins ile far cry 5 takasında ne kadar bir fark ödüyoruz bilginiz var mı? İstanbul Anadolu yakası

• beyler ps4 yazılım güncellemesinden sonra oyun bozuldu motion blur yaparken fps düşüyor ve texture lar baya düşüyor ps güncellemesinden sonra böyle bişey başına gelen oldu mu ?
  • @Nathan-Drake bence mesajı spoiler içine alırsanız sonunu yanlışlıkla gören olmaz.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-484D838C4 -- 13 Haziran 2018; 22:42:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu 3 gündür oynuyorum. Gayet eğlenceli olmuş. Grafik kalitesi ve akıcılık muazzam orda olduğunuzu hissediyorsunuz. (PS4 Pro)

Silahlar ve araç kullanımını da çok beğendim. Tek sıkıntı çok sık tarikat üyeleri ile karşılaşıyoruz, rahat rahat dolaşmamıza izin vermiyorlar

Soundtrack de baya baya kaliteli olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.