Şimdi Ara

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
10
Favori
40.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Primal hakkı yenen bir Far Cry oyunu bana göre.Geçtiği dönem ile oyuncuyu çok farklı diyarlara götürüyor.Döneminin alternatifi yok.Farklı bir şeyler denemiş Ubisoft.Atmosferi de oldukça başarılı.Hikaye çok iyi değil ama oynatıyor yine de.Hayvan evcilleştirme felan güzel olmuş.Bir bağ kurmanızı sağlıyor evcilleştirdiğiniz hayvanlar.Yoldaşınız oluyor oyun boyunca.Ben severek oynamıştım.Şans vermenizi öneririm.4.oyundan daha çok sevdim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 20 Aralık 2019; 23:14:23 >
  • Asla Far Cry 3 ya da 4 hazzı alamayacaksınız. Ancak oyunun hikayesi yine diğer serilerde olduğu gibi bunda da çok iyi. İnsan bi Vass Montenegro gibi düşman istiyor oyunda ama Joseph Seed onun biraz daha yakışıklısı gibi. Hayatınızda hiç far cry oynamadıysanız 3 ile başlamanızı tavsiye edeceğim.
  • Admiral denilen pislik balığı yakalayamadım gitti. Hayvan yorulmuyor. Far Cry mı oynuyorum balık tutma simülasyonu mu belli değil. Oyundan soğuttu beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu az önce bitirdim,bomboş bir oyun yapmışlar yine,grafik dışında oyunda kayda değer hiçbirşey yok,senaryo desen o da vasat,karakterler birbirinden çöp.Umarım tez zamanda sonlandırırlar şu seriyide bizde kurtuluruz şu grafik çöplüğünden
  • Düne kadar FarCry 3 den sonrasına başlamam diye büyük konuşuyordum UPlay indirimlerinde %20 kod ile aldım oyunu oynuyorum tabi ki bu dönemde kaliteli oyun çıkmadığı için elimde de AAA oyun kalmadı mecburiyetten aldım yine de büyük konuşmamak lazım bundan sonra.

Oyuna gelirsek; 3'den 5'e geçince Grafik olarak fark çok büyük tabi, full detayda oynamak ve RTX ekran kartı ile oynamak gerçekten müthiş oluyor. Cam gibi görüntü yıllarca konsollardan ne eziyet çekmişim dedirtti. Yavaş yavaş oynuyorum oyunu RE3 çıkana kadar idare etsin beni.
  • Günde 3-4 saat oynuyorum 1 hafta olucak başlayalı hala bitmedi, yapıcak çok şey var. Şu Amerika kıtasını bir türlü sevmiyorum Rusya, Almanya, İngiltere, Japonya veya Çin de olabilir. Umarım yeni gelecek oyun farklı tarz olur. Birde şu araba sürerken keşke kamera acısı TPS olsa şöyle manzarayı görebilsek keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Günde 3-4 saat oynuyorum 1 hafta olucak başlayalı hala bitmedi, yapıcak çok şey var. Şu Amerika kıtasını bir türlü sevmiyorum Rusya, Almanya, İngiltere, Japonya veya Çin de olabilir. Umarım yeni gelecek oyun farklı tarz olur. Birde şu araba sürerken keşke kamera acısı TPS olsa şöyle manzarayı görebilsek keşke.
    Ben Amerika'nın kırsal bölge temasını seviyorum.Sorun oyunun içeriğinin kötü olması,RDR2'nin içeriğini al bu oyuna ekle off varya tadından yenmez...

Ubisoft açık dünyayı tasarlayıp gerisini es geçiyor son yıllarda.

Ama Rusya'da geçen hatta Sovyet temalı bir Far Cry baya güzel olur.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    ana görevden gidiyorum yan görevleri hiç ellemiyorum ana görevleri bitirip silerim, hikayeyi merak ediyorum nasıl sonlanacak. Balık tutma görevindeydim yaptım bıraktım biraz oyaladı aslında teknik kolaymış çok da zor değilmiş öğrenince :)

Amerika kıtasını oldum olası sevmem atmosfer güzel ama bir İskandinav ülkeleri değil ya dünyanın en güzel yerlerini adamlar kapmış ne güzel. Soğuk savaş döneminde geçebilir, Sovyetler birliği dönemi olabilir, Güney Kore-Çin olabilir, İskandinav ülkelerinde geçebilir mesela Norveç Odda hastasıyım evlenirsem balayını orada yapacam hep hayalim.

FC4 oynamadım o nerede geçmişti?
  • quote:

ana görevden gidiyorum yan görevleri hiç ellemiyorum ana görevleri bitirip silerim, hikayeyi merak ediyorum nasıl sonlanacak. Balık tutma görevindeydim yaptım bıraktım biraz oyaladı aslında teknik kolaymış çok da zor değilmiş öğrenince :)

Amerika kıtasını oldum olası sevmem atmosfer güzel ama bir İskandinav ülkeleri değil ya dünyanın en güzel yerlerini adamlar kapmış ne güzel. Soğuk savaş döneminde geçebilir, Sovyetler birliği dönemi olabilir, Güney Kore-Çin olabilir, İskandinav ülkelerinde geçebilir mesela Norveç Odda hastasıyım evlenirsem balayını orada yapacam hep hayalim.

FC4 oynamadım o nerede geçmişti?
    4.Oyun Asyaydı,sanırım Himalayaların olduğu bir yerdi.Çin ile sınır komşusu olan küçük bir ülke vardı oradaydı.

O zaman Asya'da geçmez. Sovyetler en güzeli olur veya Almanya'nin şatafatlı dönemlerinde güzel giderdi Babylon Berlin dizisi kıvamında muazzam olurdu. Oynamicam dedim ama bu konseptler fena ilgimi çekiyor. Yeni AC İskandinav ülkelerinde geçeceği icin FarCry İskandinav ülkelerinde geçmez her halde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O zaman Asya'da geçmez. Sovyetler en güzeli olur veya Almanya'nin şatafatlı dönemlerinde güzel giderdi Babylon Berlin dizisi kıvamında muazzam olurdu. Oynamicam dedim ama bu konseptler fena ilgimi çekiyor. Yeni AC İskandinav ülkelerinde geçeceği icin FarCry İskandinav ülkelerinde geçmez her halde.
    Ubisoft bu ne yapacağı belli olmaz,Yeni Far Cry oyunu muhakkak yapıyorlarldır ve ben büyük devrimler bekliyorum.Yeniden tropikal bir adada geçen oyun yapabilirler,yada vahşi batı...Far Cry oyununda adamlar çeşitli zaman dilimlerini ve coğrafyaları deniyorlar.Afrika,Asya,Amerika,Tropikal ada,taş devri,eklentiler ile Vietnam,uzay teması bile yaptılar.Vahşi batıyı deneyebilirler.
    Yapıyorlarmış bile şaşırdık mı hayır
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Jason_Schreier_Ubisoftun_Duyurulmamis_Oyunlarinin_Far_Cry_ve_Assassins_Creed_Oldugunu_Soyledi-99027.htm

Jason Schreier Tweet'inde "İki oyundan birinin Splinter Cell olduğunu uman varsa, hayal kırıklığına uğrayacak. Duyurulmamış oyunlar Assassin's Creed ve Far Cry." yazdı. Assassin's Creed zaten tahmin ediliyordu ancak yeni Far Cry'a insanların yorumu ne olur, merak ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Yapıyorlarmış bile şaşırdık mı hayır
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Jason_Schreier_Ubisoftun_Duyurulmamis_Oyunlarinin_Far_Cry_ve_Assassins_Creed_Oldugunu_Soyledi-99027.htm

Jason Schreier Tweet'inde "İki oyundan birinin Splinter Cell olduğunu uman varsa, hayal kırıklığına uğrayacak. Duyurulmamış oyunlar Assassin's Creed ve Far Cry." yazdı. Assassin's Creed zaten tahmin ediliyordu ancak yeni Far Cry'a insanların yorumu ne olur, merak ediyoruz.

Devrimsel bir Far Cry yapmazlarsa çok küfür yerler.

• ac black flag ve fc3 den sonra bu çöpleşen serileri oynayan kaldı mı
    Şu haberi okuduğumda akıllanır sanmıştım Ubisoft'un ama bu sene çıkacak oyunlardan Far Cry olacaksa 2 oyundan birisi bence bu değişimden etkilenmeyecek gibi gözüküyor.Yani devrimsel bir Far Cry oyunu olmayacak gibi.Bakalım zaman neler gösterecek.

Ubisoft Daha Benzersiz Oyunlar Yapmak için Editöryal Ekibini Yeniliyor
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Ubisoft_Daha_Benzersiz_Oyunlar_Yapmak_icin_Editoryal_Ekibini_Yeniliyor-98611.htm
  • İnşallah yeni oyun 2021'de çıkar da değişimden etkilenmiş görürürüz.

Ben oyuna yeniden başladım ve lanet olsun çok pis bağımlılık yaptı;müzikleri,atmosferi ve mekanikleri çok güzel yav....
    Geçmiş sayfalarda oyunu çok eleştirdim ama kötü oyun diye değil eksikleri olduğu için,neyse bazı modlar buldum çoğunun kişinin hoşuna gidecek:

Far Cry 5 Resistance mod-Direnç noktalarını kontrol etmenizi, bölge kurtarıldıktan sonra düşmanlar eklemenizi, kıyafetlerin kilidini açmanızı ve daha fazlasını sağlayan mod" denilmiş bir sürü şey var ver yapılan(kurerken seçiyorsunuz,mesela tüm silahların oyunun en başında açık olmasını istemeyebilirsiniz)

Far Cry 5, Montana'nın orijinal dünyasının çok doğru bir şekilde yeniden üretildiği inanılmaz güzel bir oyundur. Çok güçlü bir oyun motoru ve gelişmiş bir oyun alanı ile. Ancak, büyük projelerde olduğu gibi, çoğu sahne arkasında kaldı ve son sürüme dahil edilmedi ve kullanıcıların görmek istemediği şekilde pek çok şey uygulandı. Ve ana senaryo dışındaki tüm görevleri tamamladıktan sonra oyun cansız ve boş olur.

Sunulan mod, bu sorunların çoğunu çözmek ve oyunun son sürümüne dahil olmayan özellikler eklemek için tasarlanmıştır. Ana senaryo dışında bile oyunu ilginç ve heyecan verici hale getirin. Far Cry 5 - daha fazlasını hak ediyor ve Direniş Modu size bu fırsatı sunuyor.

Hava durumunu ve zamanı kontrol edebilecek, direnişteki düşmanları ve katılımcıları yeniden doğurabilecek, barikatları savunabilecek, spawn modlarını değiştirebileceksiniz: savaştan sessiz nirvana, avcılık ve balıkçılığa. Mağazaya yeni ve gerçekleşmemiş öğeler ekleyin. Silah parametrelerini ve ödüllerini düzenleyin. Ve daha fazlası. Modun ana seçeneklerinin (paketlerinin) bir listesi, ayrıca hepsini çalıştırmak zorunda değilsiniz, sadece ne istediğinizi seçin:

Bölge serbest bırakıldıktan sonra düşman ekleyin
    Başlangıç ​​videolarını ve epilepsi uyarılarını kaldırın
    Kilidi açılmış kıyafetler, silahlar ve araçlar
    Direnç Noktalarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz
    Whitetail Dağları'ndaki Gaziler Merkezi'ni ziyaret etmenize izin verin (Sadece youuuu ......)
    Yeni Oyun + 'daki müziği, Babanın teması "Kale Yap" (Yeniden Yorum) temasıyla değiştirir; not: NG + 'ya başlamadan önce Dutch Island'da olmanız gerekir
    Tüm avantajların kilidini aç; not: Liderler GFH (Kiralık Silahlar hariç)
    "Kıyamet Sonrası" ana menü arka planını orijinal ile değiştirin
    Daha hızlı paraşüt açık (Space'i tutmak zorunda değilsiniz, sadece basın)
    Ona yaklaştığınızda inanç ortadan kalkmayacak. Ayrıca daha uzun kalacak
    Babanın heykelini yok etmeden içeri girebilirsiniz.
    Tüm karakollar kurtarıldıktan sonra da Eden's Gate dekorasyonlarına sahip olacak
    Zamanın geçişini değiştirin (durdu, yavaş, hızlı, gece gündüz gibi sürer)
    NPC'ler rastgele seçilmiş silahlara sahip olacaklar (artık sadece AR-C tüfeği yok)
    Montana tanıtım videosunu kaldırabilme
    Oyunun başından itibaren kilidi açılmış silahlar. Xx direnç seviyesine sahip olmanız gerekmez (ancak satın almanız gerekir: D)
    John / Faith / Jacob sığınaklarını ziyaret ettikleri için kilidi açıldı
    İtiraf görevi ekipmanı düzeltmesi (asla düzeltilmeyen hata)
    Oyunu geçmenin yüksek zorluk derecesini ayarlama seçeneği (zor şöhretli, sağlık yenilenmez)
    Hope County - farklı hava, yağmur ve sabah sisi! Hava rastgele sabah sisli güneşli ve yağmurlu değişir
    Henbane Nehri'ndeki giriş "Chase" den tren geri yükleme
    Sözde liderleri ortaya çıkarın! Felemenkçe, Eli, Hurk Sr., Jerome, Hudson, Tohum kardeşleri, sekterler ve diğerleri - silahlarınızdaki kardeşleriniz olacak.
    El feneri geçiş. El fenerini istediğiniz zaman kullanın
    DOF'u (alan derinliği) devre dışı bırakın, örneğin silahlarda
    Radyo bir arabadan ayrıldıktan sonra da çalar (isteğe bağlı)
    Sekreterler tarafından işgal edilen karakollardan kült müziği ve konuşmaları kaldırın
    Karakolu Savun - karakollarda yeni mini görev
    Junior Milletvekilinin kıyafetini oyunun açılış kısmından önceki bir sürümle değiştirin
    Kaldır Faith halüsinasyonlar Henbane Nehri
    Paralı askerleriniz (GFH) daha az sohbet edecek (isteğe bağlı)
    Kült araçlardaki bayrakları E3 sunumundan geri yükleme
    Jacob's Denemeleri ve Debriyaj Nixon görevlerinde artan zamanlayıcı
    Bir karakol kurtardıktan sonra cesetler kalır
    Oyun için Türkçe çeviri
    Giriş görevlerini atlayın ve Hollandalı sığınakta yeni oyuna başlayın
    Normal kampanyada da yükseltilebilir avantajlar
    Restore / ported silah AJM9 ve Blood Dragon Bow New Dawn Rex Colt kıyafeti ile
    Oyun için bazı hatalar: Nolan'ın dükkanında keşif hatası; Henbane Nehri vb yüzen ağaç
    Paket seti Ceanos Hareketleri (daha yüksek atlama, sığ suda hareket edebilir vb.)
    ve dahası...

Mod:https://www.nexusmods.com/farcry5/mods/31

-Viewmodel-Fov-Mod Far Cry 5:Oyundaki silah açısı çok dandik,bunu baya eleştirmiştim konuda,bu mod o dandik açıyı düzeltiyor.(üstteki modu kurmak zorunlu)

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU]
    Mod:https://www.nexusmods.com/farcry5/mods/23

-Winter Hope County-Kış modu

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU]
    Mod:https://www.nexusmods.com/farcry5/mods/60

Not:Modları henüz kurmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 8 Şubat 2020; 11:1:28 >

Kış modunu kullanmayı düşünüyorum.

Teşekkürler hocam.
  • Oyunun ana hikayesi bitti, yan görevler ıvır zıvırı yapmadan doğrudan ana görev odaklı oynadığım için hikayesi merak ettirdi güzel sinematikleri ve grafikleri olan oyun ve oyunun optimizesi gerçekten çok iyi yağ gibi akıyor. Arada bir helikopter sürdüm, tarikat yerlerini bastım. Öyle ovv uvv dicek kadar iyi bir oyun olmasa da yokluk zamanında oyun yokken oynanabilir vaziyette.
  • Üstte paylaştığım "Resistance mod" hakkında bilgi vereyim biraz.
    -Öncelikle oyununuza Türkçe yamayı bu modu kurduktan ayarlarınızı yaptıktan sonra kurun,yoksa bu mod kurulmuyor.
    -1.011 ve 1.013 versiyonlarında çalışıyor.Malum yollarla indirecekseniz şu versiyon: "Far Cry 5 Dead Living Zombies [CO..X]
    -Mod bir tür program,açtığınızda bir çok ayar yapabilir,bir çok özelliği kapatıp açabilirsiniz başlıklar haline işe yarayanları yazayım:

GAMEPLAY:
    Haritada dolaşırken sisin açılma alanını büyütmeyi,aldığınız karakollara düşman saldırmasını,otomatik sağlık iyileşmesini,yağma yaptığınızdaki envanter limitinizi(20ye çıkarıyor) gibi özellikler bu başlıktan ayarlayabilirsiniz.

"encounter spawns" başlığı:
    Düşmanların hayvanların ortaya çıkma sürelerini azaltıp çoğaltabilirsiniz.

NPC Spawns conditions:
    Serbestleştirdiğiniz bölgede düşman çıkmasını ayarlayabilir,sağdaki kızın olduğu bölgedeki halisülasyonları kapatabilirsiniz(ben kapattım sinir bozucu)

WEATHER:Hava olayları işte,sabahları sis felan görünüyor.

En önemlilerinden Resistance Points Tweaks:Verilen ödülleri ayarlayabilirsiniz,örneğin düşman araçlarını patlattığınızda,binaları yıktığınızda 1000 dolar da kazanabilirsiniz.300 dolarda,7 tane alternatif var.

Amount of ammo:taşıdığımız cephane miktarını ayarlıyor,survival bile yapabilirsiniz.

• Far Cry 5 Steam'da 67 ₺ olmuş sizce almaya değermi uzun soluklu, online oynanırlık açısından ?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.