Şimdi Ara

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
24
Favori
116.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scutaro

quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

Arkadaşlar oyunun coopu iyi olur mu ona göre alacağım

FC 4 co-op bildiğimiz open world olmuş harita daha büyük, araçları da etkin şekilde kullanabiliyoruz FC 3'deki böyle değildi, bence alınacak bir oyun.

Aynen o zaman pcyi açınca alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun düşmüş bile umarım Fc3 gibi stabil bir oyun olur malum firma Fc 3 ten sonra adam akıllı oyun çıkaramadı piyasaya
  • 30.4 Gb iniyor preload..

@ErrayN: bonser24 şu ana kadar forumda gördüğüm en ters insandır, hiçbir şeyden memnun olmaz, her oyundada sorun yaşar. bf4 te bile öyle böyle yapmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 14 Kasım 2014; 23:31:39 >
  • İlk incelemeler çok olumlu Unity gibi olmadığına sevindim sonuçta bambaşka bir ekip geliştiriyor ama işin içinde Ubisoft olunca insan korkuyor.
  • Eskiyen bilgisayarımla yeni oyunları oynayamasam da hala takip ediyorum. 30.89 GB olarak çıkmış piyasaya, çok fazla eğlenmeyin oynarken.
  • Kötü adamımız her zamanki gibi muhteşem :D
  • yukarda arkadaşın dediği gibi gta 5 çıkıcak zaten co-op ta diğeri gibiyse artık farcry 4 ü korsan yöntemlerle oynucaz parayı gta 5 e yatırıcaz. orjinalinide artık indirimdeyken alırız

• Steam'den önyüklemeyi tamamladım ama daha 4 gün var dayanamadım küreği çıkanı da indiriyorum oyun çıkana kadar sağda solda dolaşırım haftasonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 15 Kasım 2014; 9:19:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Steam'den önyüklemeyi tamamladım ama daha 4 gün var dayanamadım küreği çıkanı da indiriyorum oyun çıkana kadar sağda solda dolaşırım haftasonu

Bende key olarak siparişi verdim mecburen ayın 18'ini bekleyeceğim, ama neyse ki kota dolmadı henüz 25 mbit ile çabuk iner, aldığı puanlar çok iyi güzel bir oyun bizi bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Steam'den önyüklemeyi tamamladım ama daha 4 gün var dayanamadım küreği çıkanı da indiriyorum oyun çıkana kadar sağda solda dolaşırım haftasonu

Bende key olarak siparişi verdim mecburen ayın 18'ini bekleyeceğim, ama neyse ki kota dolmadı henüz 25 mbit ile çabuk iner, aldığı puanlar çok iyi güzel bir oyun bizi bekliyor.

TTNET FİBER KULLANIYORSAN.1 GÜNLÜK 100MBİT ROKET İNTERNET VAR?DAHA HIZLI İNDİRİRSİN.1 GÜNLÜK 100MB BEDAVA.

• sırf şu kota muhabbeti yüzünden gidip kutulu alacağım.
  • Diller:
    Arayüz Seslendirme Altyazı
    Türkçe Desteklenmiyor
    İngilizce
    Fransızca
    İtalyanca
    Almanca
    İspanyolca
    Çekçe
    Danca
    Flemenkçe
    Fince
    Japonca
    Korece
    Lehçe
    Brezilya Portekizcesi
    Rusça
    İsveççe

Canım Türkçem nerede ? Güzel oyun güzel almak lazım bütçe yettiğince hatta eşe dostada !!
  • Preload kaç gb bir arakaşlar 21 demiş sevindim bir ara 30 gb kota kaldıda. Lanet olsun ülkemin süper internet hizmetine.
  • Oyunun çalışan repack'i çıkmış 18'ini beklemeye gerek kalmadı.
  • Mutlu haber, oyun eleştirmenler tarafından iyi puanlar almış. Umarım optimizasyonunu çok iyi yaparlar.
  • Kamundaya gelmiş acaba sağlammı ?
  • Oyunu deneyen biri varmı nasıl güzelmi?
  • turkce degil dimi oyun turkce olsaydi ps4 e orjinal yakisirdi yoksa pcye demo tadinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 15 Kasım 2014; 13:40:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben şimdi hangi sürümü indirirsem olası bir türkçe yamayla birlikte uyum sorunu yaşanmaz
  • Beyler ilk defa böyle birşey görüyorum, oyun 18 inde çıkacak en erken ve 3 gün öncesinden korsan olarak oynanabiliyor.. tam 12 saat önce başladı hemde.. 24 saat önce preloada düştü 12 saat öncede korsan olarak oynanmaya başlandı. Böye olmazdı normalde..

Korsan sürümde bazı sorunlar mevcutmuş.. Test edeceğim ben.

edit: söylenilene göre harita siyah çıkıyormuş.. ekranda karanlık olursa diyor SSAO ya alın HBAO kullanmayın ama espriside o zaten HBAO+ kullanmak nvidia için.. umarım sorun oyunda değilde ilacındandır.. Proper scene bekleyin diyorlar.. 2-3 gün sonra yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 15 Kasım 2014; 14:09:04 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.