Şimdi Ara

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
24
Favori
116.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunun multiplayer'ı açık dünyamı? Yoksa harita seçilerekmi giriliyor battlefield 4 gibi. Ön sipariş verdim ama daha multiplayerını bile bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: levo90

Arkadaşlar bu oyunun multiplayer'ı açık dünyamı? Yoksa harita seçilerekmi giriliyor battlefield 4 gibi. Ön sipariş verdim ama daha multiplayerını bile bilmiyorum

Açık dünya değil yani GTA veya WD online gibi değil, multiplayer haritaları BF gibi belli büyüklükte modları tdm ctf tarzında, co-op oynanabilen haritaları da var ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Kasım 2014; 8:42:49 >
  • Hmm. Cevap için teşekkürler.
  • India Origin'de 29$

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler şu siteyi buldum ama güvenilirmi bilmiyorum. fiyat uygun 75 tl ye denk geliyor
    link
  • Kinguin güvenilir sitedir ama sizin sitedir ama sizin attığınız link oyunun kendisi değil Season Pass'ı (bütün DLC içerikleri) oyunun kendisi €38, çok da hesaplı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Kinguin güvenilir sitedir ama sizin sitedir ama sizin attığınız link oyunun kendisi değil Season Pass'ı (bütün DLC içerikleri) oyunun kendisi €38, çok da hesaplı değil.

ona dikkat etmedim bak heycanlandım bian
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namevt88

Cevaplar için teşekkürler indirim kodunu doğum gününde de kazanmıştım. Sadece watch dogs aldığıma rağmen iki buçuk senede 4 indirim kazandım. Ttnet böyle arada kıyakları oluyor ama 100 tl üzeri alışverişlerde geçerli. @Teselecta Hipernet kullanıyorum 24 mbit bir günlük 100mbit olayı çok iyimiş dur araştırayım bu durumu.

ya hocam o kadar oyun aldım playstoredan sadece ilk üyelikte verdi kupon başkada yok. gerçi simdi sadece tivibu var o yüzden playstoredan alamıyorum taksitle. Aslında hiç hissettirmiyodu oyun aldığını güzel sistem.
  • 18e az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Kinguin güvenilir sitedir ama sizin sitedir ama sizin attığınız link oyunun kendisi değil Season Pass'ı (bütün DLC içerikleri) oyunun kendisi €38, çok da hesaplı değil.

http://www.instant-gaming.com/en/347-buy-key-uplay-far-cry-4-limited-edition/?currency=USD

Arkadaşlar burda 40 dolar güvenilir midir ona göre haftasonu alacağım

• Şuana kadar 4 kupon geldi biri 50 tl üzeriydi mesela onu kaçırdık süresi geçmişti 2 kere doğum günümde verildi, şanslıyım herhalde :D Şu oyunda unity gibi patlarsa performans bakımından kötü olacak inceleme puanları gelir en yakın zamanda iyi olursa puanlar basıcam ön siparişi.

İlk oyunun en sevmediğim tarafları mekan çeşitliğili ve silahlar baya azdı. En çok olmasını istediğim 3. oyunda hatta 2. oyunda detaylı silahlara upgrade yapamıyorduk bundada sanırım upgrade yok bilgisi olan var mı?
  • Uplay CDkey i var elimde , satıcam isteyen olursa yazabilir PM den arakadaşlar
  • Karakterleri değiştir, mekanları değiştir, 1-2 yeni hayvan koy, 2-3 tane de yeni silah. Dövüş mekaniklerini ve animasyonları değiştirme. Al sana yeni oyun. Böyle oyun yapılacaksa diğer oyun firmaları boşuna çabalıyor, nasıl olsa oyuncu dünyası tam bir "keriz", biz oyunları ayırt edemiyoruz. Kısacası Unity gibi bu oyun da hayal kırıklığına uğratacak. Umudumuz GTA 5'e kaldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel görünüyor
  • Multisi ilk oyun gibi olacaksa isim olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Multisi ilk oyun gibi olacaksa isim olmaz.

Oyunu multi'si için mi almayı düşünüyordun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Multisi ilk oyun gibi olacaksa isim olmaz.

HAKLISIN HOCAM EĞER SENARYOYU CO-OP OYNAYABİLİYORSAK ALICAM YOKSA İLK ÇIKTIĞI ZAMANLAR ALMAK MANTIKSIZ YAV.
  • takip

• Hürya yılın en geyik oyunu
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.