Şimdi Ara

Fantasy LCS - Resimli Anlatım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
3.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cyftl

ilkinde ne oldu benden ötürü mü

Eed

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam cidden emek vermişsiniz. Teşekkür ederek gj diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyftl

ilkinde ne oldu benden ötürü mü

harbi ilkine tek yorumu sen yapmıştın demi

@Uberior

Sağol hocam,boşuna isyan etmedim.Gereksiz de olsa fantasy lcs,boş da olsa. Emek verdim sonuçta o yüzden uğraştım.
  • ya lig kuran felan yokmu nasıl katılacam başkasının ligine. bide sanırım sw kapalı lig kuramıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

ya lig kuran felan yokmu nasıl katılacam başkasının ligine. bide sanırım sw kapalı lig kuramıyosun.

doluluk yaşanıyor bazen,şöyle düşün saat başı için 1000 lig slotu var 1000 dolunca yeni slotlar açmaya çalışıyorlar.Şuan betada olduğu için bunlar yaşanabilir,10-15 dk sonra denersen lig kurabilirsin.Ben senin için bekler ve kurardım fakat 3 ligim var şuanda zaten :)

edit : başkasının ligine katılman için ligi kuranın link atması gerekli,yarın öğlen falan baya lig olur forumda bekleyebilirsen.Maçlar yarın başlıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 20 Mayıs 2014; 1:30:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

ya lig kuran felan yokmu nasıl katılacam başkasının ligine. bide sanırım sw kapalı lig kuramıyosun.

doluluk yaşanıyor bazen,şöyle düşün saat başı için 1000 lig slotu var 1000 dolunca yeni slotlar açmaya çalışıyorlar.Şuan betada olduğu için bunlar yaşanabilir,10-15 dk sonra denersen lig kurabilirsin.Ben senin için bekler ve kurardım fakat 3 ligim var şuanda zaten :)

edit : başkasının ligine katılman için ligi kuranın link atması gerekli,yarın öğlen falan baya lig olur forumda bekleyebilirsen.Maçlar yarın başlıyor zaten

konu sahibi bunuda yukari not duserse fena olmaz

sagol

eyw

• mustacix kullanıcısına yanıt
    konu sahibi benim zaten hocam,notu düştüm.
    Baya iyi açıklamışsın önceki konulardan hiç bişey anlamamıştım eline sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

konu sahibi benim zaten hocam,notu düştüm.

ha?
    pardon

• quote:

Orijinalden alıntı: Fastidious

Baya iyi açıklamışsın önceki konulardan hiç bişey anlamamıştım eline sağlık.

teşekkür ederim,yine de takıldığın yerler olabilirse sorabilirsin.
    Lig açmanın bi zamanı var mı yoksa istediğimiz zaman açabiliyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fastidious -- 20 Mayıs 2014; 14:29:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastidious

Lig açmanın bi zamanı var mı yoksa istediğimiz zaman açabiliyormuyuz?

bu akşam ilk maçları başlayacak o saatten sonra açılabilir mi bilmiyorum,onun dışında bazen doluluk olduğu için yeni lig açtırtmıyorlar fakat bir 15-20 dakika sonra boş slotlar yaratıyorlar ve yeni lig açabiliyorsun.
  • Şuanki lcs maçlarına göre oyuncuların puanı düşüp artıyor,her oyuncu oynadıkça yaptığı KDA yada seçtiğiniz takımın kazandığı maça göre puanınız daha da artıyor.Yani aslında full performansı önemli değil o günkü performansı önemli.Şuan servise aşırı yükleme olduğu için biraz geç açılıyor,yarın kendi liglerimdeki maçların sonuçlarını yayınlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 20 Mayıs 2014; 23:30:52 >
  • Benim puan sende neden o kadar düşük görünüyo la. Ben 2. sıradaydım normalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Benim puan sende neden o kadar düşük görünüyo la. Ben 2. sıradaydım normalde

kanki bu ilk hali senin takımın sen sonradan çıkartıp çıkartıp almışsın :D
  • bende create game çıkmıuyor
  • Tenacious D kullanıcısına yanıt
    bendede aynı sorun var
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.