Şimdi Ara

Fantasy LCS - Resimli Anlatım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
3.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar farkettiğim kadarıyla bu olayı çok fazla merak eden arkadaşımız var çünkü son günlerde forumda konusu açılmaya başlandı.

Fantasy LCS Riot'un piyasaya yeni sürdüğü browser tabanlı bir LCS Managerlik oyunu. KDA average sistemine göre tasarlanmış.

Ana Sayfa Linki :http://fantasy.tr.lolesports.com/en-US

Ana sayfaya girdikten sonra yukardan League OF legends ID ve PW'niz ile giriş yapmanız gerekiyor.

Daha sonra bir arkadaşınızın verdiği linkten bir lige katılabilir yada bu sayfadan kendinize 4,6 veya 8 takımdan oluşan bir lig kurabilirsiniz.

Bir lig dolduktan sonra ligi kuran Start Draft diyor draftı başlatıyor ve sizde sayfanın üstünde bulunan Draft menüsüne girip oyuncu seçmeye başlıyorsunuz.

Gördüğünüz gibi bir şerit halinde yazan isimler var sırasıyla herkesin 1 dakikası var seçim yapabilmek için eğer seçim yapmazsanız en uygun ve average olarak en üstte olan seçimi sizin takımınıza atıyor 1 dakika sonunda. Ayrıca sağ üst kısımdan bulunduğunuz ligler arasında geçiş yapabiliyorsunuz,kendiniz lig kurabilir ya da birden çok lige katılabilirsiniz.

Bu da seçim ekranı : Sol tarafta gördüğünüz alınabilir olan bütün oyuncular,
    Ortada gördüğünüz ise 5 as 1 flex 3 yedek oyuncu ve bir de takım tagı olmak üzere sizin seçebileceğiniz roster/kadro listeniz,
    En sağda gördüğünüz ise liginizdeki menajerlerin hangi oyuncuları / takım taglerini aldıklarını.

Her oyuncu tipinden MAXIMUM 2 tane alabilirsiniz,Flex kısmına ADC almanızı öneririm.

Bu gördüğünüz ise 10 kişilik listeniz

Flex : Bir nevi 6.oyuncu
    ALT : Alternatives yani yedekleriniz alternatif oyuncularınız.

Kadronuzu doldurduktan sonra GET SCHEDULE WEEK 1 diyerek ilk haftanın takvimini görebilir,ve takımınızın toplam average puanını öğrenebilirsiniz.Resimde görüldüğü üzere 6 kişinin bulunduğu bir ligde ilk haftada ayın 20sinde takımların ilk maçları var,11 haftalık bir periyodun ilk maçları.

MATCHUPS bölümünde ise maçlarınız,takımınız ve karşılaşacağınız takımla ilgili daha detaylı bilgi alabilir,daha gelişmiş averageları öğrenebilirsiniz.

ROSTER bölümünde ise kendi takımınıza ait oyuncuları ayrıntılı bir biçimde görebilir,kadronuzun potansiyelini öğrenebilir,her oyuncu üzerinden analiz yapabilirsiniz ve ilk 5inizi değiştirebilirsiniz.

ADD/DROP bölümünde ise boşta kalmış oyuncuları takımıza dahil edebilir veya istemediğiniz oyuncularınızı takımınızdan çıkartabilirsiniz.Belli mi olur boşta kalmış oyuncular önümüzdeki maçlarda büyük patlamalar yapıp sizi şaşırtabilir ve ilginizi çekebilir.

OYUN KURALLARI

Oyuncu bazlı ;

- Takımınızdaki oyuncular her KILL aldığında 2 puan kazanırsınız.
    - Takımınızdaki oyuncular her DEATH aldığında 0.5 puan kaybedersiniz.
    - Takımınızdaki oyuncuların yaptığı her ASIST başına 1.5 puan kazanırsınız.
    - Takımınızdaki oyuncuların yaptığı her creep score başına 0.01 puan kazanırsınız.
    - Takımınızdaki bir oyuncu TRIPLE KILL aldığı zaman KILL başına aldığınız puan dışında extra 2 puan daha kazanırsınız.
    - Aynı şekilde Quadra için 5 Penta için ise 10 puan kazanırsınız.
    - Takımınızdaki oyuncular bir maç içerisinde 10 KILL veya ASIST yaparsa 2 puan kazanırsınız.

Takım bazlı ;

- Seçtiğiniz takım maçını kazanırsa 2 puan kazanırsınız.
    - Seçtiğiniz takımın aldığı her baron başına 2 puan kazanırsınız.
    - Seçtiğiniz takımın aldığı her dragon başına 1 puan kazanırsınız.
    - Seçtiğiniz takım eğer FIRST BLOOD alırsa 2 puan kazanırsınız.
    - Seçtiğiniz takımın yıktığı her kuleye karşılık 1 puan kazanırsınız.

Haydi sizde hemen bir LCS menajeri olun ve KDA'nız yükseldikçe liginizdeki yerinizi en yükseğe taşıyın,belli mi olur yarın öbürgün WORLD LCS FANTASY çıkar ve en iyileriniz kurduğunuz takımlarla zirveye adını duyurabilir.

Bjergsen,Froggen,Dyrus,DoubleLift ve daha nicesi sizin için savaşsın istemez misiniz ? İnandığınız kahramanlar da sizin takımınızda olmak istiyor,hemen şimdi bir lig kurun veya bir lige katılın hiç farketmez.İnandığınız kahramanlara önderlik edin,rakiplerinizi bir bir eleyip şampiyon olmak istemez misiniz ?

Haydi ! daha ne bekliyorsun ? Hemen bir lige katıl ve eğlencenin tadını çıkar.

Önemli Not : Beta sürüm olduğu için doluluk yaşanabiliyor ve bazen lig kuramayabilirsiniz.Bir başkasının ligine katılmanız için ise ligi kuranın ligin linkini size atması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 20 Mayıs 2014; 1:54:40 >

• Güzel paylaşım,eline sağlık.

http://fantasy.eslgaming.com/ Ben bunu kullanıyorum yaklaşık olarak 35bin kişi ile aynı ligdeyim.Denemeni öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spyhnx. -- 19 Mayıs 2014; 22:32:43 >
  • Kurtarmissin konuyu.eline saglik bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azmin sonu sağol .

• quote:

Orijinalden alıntı: Spyhnx.

Güzel paylaşım,eline sağlık.

http://fantasy.eslgaming.com/ Ben bunu kullanıyorum yaklaşık olarak 35bin kişi ile aynı ligdeyim.Denemeni öneririm.

sağol hocam bakacağım ona da.

@osucu

kurtarabildiğim kadarını kurtardım,umarım yararlı olur.
  • Eline saglik hocam.

• Achievement Unlocked: Azim Maxed
  • Mobilden oynanır mı ?

• eline sağlık çok yararlı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

Achievement Unlocked: Azim Maxed

ahaha :D eyvallah hocam güldürdün

@Xish

açtım toplayabildiğim kadarıyla tekrardan hocam faydalanmak istersen
  • Hocam açtırdığınız konu mu bu yoksa batan geminin mallarını toparlayıp mı yazdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uberior

Hocam açtırdığınız konu mu bu yoksa batan geminin mallarını toparlayıp mı yazdınız?

yok geri konu falan açtıramadım hocam,batan geminin malları.İlk açtığım konudan unuttuğum şeyler vardır ama mümkün olduğunca tamamlayıp birebirini tekrardan paylaşmaya çalıştım olduğu kadar artık .
  • Azim yükleniyor.

[ıııııııııııııııı|ıı] %90
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

Achievement Unlocked: Azim Maxed

Gece gece guldurdun sagolasin :D

Bu arada konu guzelmis keske silinmeseymis diger konu.Tesekkurler bir bakmak lazim.

• Azimle ıkınan tuvaleti tıkarmış,
    Hll qnq

• Başlıktan dolayı gitmesin konu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

Azimle ıkınan tuvaleti tıkarmış,
    Hll qnq

eyv karşim xD

@Chakoy

aman hocam deme öyle şeyler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

Azimle ıkınan tuvaleti tıkarmış,
    Hll qnq

eyv karşim xD

@Chakoy

aman hocam deme öyle şeyler ya

Hani hepsi büyük dikkat et bence
  • Chakoy C kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam,düzelttim
  • ilkinde ne oldu benden ötürü mü
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.