Şimdi Ara

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
7
Favori
10.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off)
  • Hocam sen de olmasan filmi unutcam ya Allah razı olsun valla her türlü cast haberi, afiş falan paylaşıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

Hocam sen de olmasan filmi unutcam ya Allah razı olsun valla her türlü cast haberi, afiş falan paylaşıyorsun.

Hocam anladığım kadarıyla fantastik evrenleri seviyorsunuz . ( Şuan Harry Potter üzerine eklemeler yapmaktayım ; Kanal yavaşça büyücek . Hp evreninden bilgilerde aktarıyorum ) Abone olursanız ve takip ederseniz büyük destek olmuş olursunuz :)

https://www.youtube.com/channel/UCNIFBg-3xaAMSb5zyVwNByA

Goblin Kafası Kanalı Nedir ?

Bu Kanalın Amacı ve İçeriği !

Kanalın İçeriği : Bilgi verme video'ları Üstüne ( Bilgilendirme )
    Kanalın Konusu : Fantastik ve Bilimkurgu

- Goblin Kafası adıyla kurduğum bu Kanal , içerisinde Sadece Fantastik ve Bilimkurgu öğeleri bulunduran bilgi vermek amaçıyla kurulmuştur

- Kanal içerisinde Kurgusal Fantastik ve Bilimkurgu evrenlerinden bilgiler içermektedir .

- Bazen Fantastik bir evreni anlatırken ; bazende o evrendeki bir karakter hakkında bilgiler vericektir . Kurgusal evrenlerdeki Karakterlerin ve kurgusal dünyanın yanında , Kenarda köşede kalmış küçük şeyler hakkında'da Bilgiler bulunmaktadır .

- Düzenli olarak Haftada 2 video gelicektir .

Kısacası : Youtube hepimizin bildiği gibi bir çok bilgilendirme kanalı var. Kurduğum kanalda aynı görevi yapmakta ama farklı olarak sadece fantastik ve bilimkurgu evrenleri üzerine bilgilerdir . Yani o evrendeki bir karakter hakkında bilgiler veya evrenin genel yapısı . o kurgusal evrendeki mekanlar hakkında size bilgilendirici videolar sunucam . Aranızda fantastik ve bilimkurgu seven var ise abone olmasını tavsiye ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daryl Dixon_ın_Arbaleti -- 4 Kasım 2015; 0:02:36 >

• Newt Scamander.
     Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off) Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off)
     Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off) Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off) Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off) Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off) Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off) Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off) Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 4 Kasım 2015; 22:23:34 >

• Filmde Gemma Chan'da oynuyormuş sırf onun için bile izlerim. Oyunculuğuunu çok beğeniyorum niyeyse
  • Çok heyecanlıyım ama hala The Marauders bekliyorum film ya da dizi olarak.

• Ezra Miller kadroya dahil oldu, nefis oyuncu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 8 Kasım 2015; 16:17:52 >
  • The Flash'dan sonra beklediğim ikinci Ezra Miller filmi oldu.

• Bütün kitaplarını ve filmlerini severek okudum izledim.Yeni spin off un oyuncu kadrosu da sağlam duruyor çıkmasını dört gözle bekliyorum umarım hayal kırıklığı olmaz hobbit gibi

•  Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?(Harry Potter'dan Spin-off)
  • Yönetmen David Yates şimdi fark ettim, bok gibi bir film olacak o halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 15 Aralık 2015; 22:34:52 >
  • Bu arkadaş stephen hawkingi canlandırmamışmıydı
    Fragmandan bir şey anlaşılmıyor güzel bir spin off olması dileğiyle...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • üç film olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

üç film olacakmış

Hoaaydaaa

• Umarım tutar bi Harry Potter olmasını beklemiyoruz ama yine de güzel olur inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.