Şimdi Ara

Fallout 4 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.471
Cevap
26
Favori
59.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar. aranızda ana menüde çökme sorunu yaşayan var mı? offline olunca açılıyor ama online olunca dashboarda atıyor. yabancı forumlara biraz baktım sanırım creation club veya bethesda net ile alakalı bir sorun var. sorunu xbox one'da yaşadım ama yabancı forumlara bakınca aynı sorun ps4'te de yaşanıyormuş. Bilgisi olan var mı?
  • Türkçe yama için bilgisayara gerek var mı ve uğraştırıcı bir şey mi?

Bir de bu oyuna başlamak için fallout 1-2-3 ü bilmek, oynamış olmak gerekiyor mu yani seriler arasında bağlantılar var mı oyunun seyrini etkileyecek ölçüde tıpkı witcher 3 gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • J.Valjean kullanıcısına yanıt
    Yama işini bilmiyorum da bu oyunun önceki oyunlarla bir bağlantısı yok.

Oyunu çıktıktan bayağı bir sonra almış, birkaç ay oynadıktan sonra sıkılmıştım. Geçenlerde yeniden başladım ve bu oyun böyle yarıda bırakılır mı diye kendime kızdım. Önceki gibi çok sık oyun oynayamıyorum çocuk vs. dolayısıyla, bir boşluk bulup da oynamak için çocuk uyusun diye dua ediyorum bazen.
  • Trashleri çöpleri nasıl parçalara ayırıp malzeme elde edeceğim . Çöp istasyonu da kurdum , adam da atadim ama nasıl yapacağımı anlamadım. Oyunu büyük umutla aldım ama beni sarmadı

• Selam millet. Xbox gamepass e oyun geldi ve denemek istedim. Sizce registration form seçimlerini ilk başlarken nasıl seçmeli nasıl bir dağıtım yapmalıyım?

• SPECIAL yeteneklerini nasıl artırıyoruz?
  • Kirazoğlu video yapmış

• Fallout severlere bir sorum olacak.

DLCleriyle birlikte oynayabilmek için oyunun GOTY fiziksel sürümünü satın aldım, henüz elime ulaşmadı. Ancak, anladığım kadarıyla diskte sadece ana oyun varmış, DLCleri de kutudan çıkan bir kod yardımıyla indirerek edinebiliyormuşuz. Buraya kadar da sıkıntı yok. Yalnız kodun tek kullanımlık olduğuyla ilgili yazılara denk geldim. Bu işin aslı nedir, bilen var mı acaba? Eğer oyunu silip ikinci kez yüklemek istediğimde kodu kabul etmeyecekse kutunun güvenlik şeridini yırtmadan geldiği gibi geri postalamak istiyorum, çünkü parasını hak etmemiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hedysseus -- 20 Temmuz 2021; 0:41:56 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedysseus

Fallout severlere bir sorum olacak.

DLCleriyle birlikte oynayabilmek için oyunun GOTY fiziksel sürümünü satın aldım, henüz elime ulaşmadı. Ancak, anladığım kadarıyla diskte sadece ana oyun varmış, DLCleri de kutudan çıkan bir kod yardımıyla indirerek edinebiliyormuşuz. Buraya kadar da sıkıntı yok. Yalnız kodun tek kullanımlık olduğuyla ilgili yazılara denk geldim. Bu işin aslı nedir, bilen var mı acaba? Eğer oyunu silip ikinci kez yüklemek istediğimde kodu kabul etmeyecekse kutunun güvenlik şeridini yırtmadan geldiği gibi geri postalamak istiyorum, çünkü parasını hak etmemiş oluyor.

Benim bildiğim kullandığın hesabında kalıcı olur ama emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: iStrange

Benim bildiğim kullandığın hesabında kalıcı olur ama emin değilim

Alıntıları Göster
    Sanırım durum dediğiniz gibi. Reddit'te de benzer bir cevap aldım. Hesapla ilişkilendirdikten sonra hep bende kalacaksa problem çözülmüştür.
    Fallout 4 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.