Şimdi Ara

Fallout 4 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.472
Cevap
26
Favori
59.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

yine kontrol ettim hala hepsi duruyor.

bu link işte

https://bethesda.net/en/mods/fallout4/mod-detail/4053880
    Hocam teşekkürler link için bulamamıştım yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bittikten sonra devam ediyor mu, yoksa New Vegasla aynı mantık mı?

• OYUNU BENDE almayıdüşünüyorum, türkçe mod için acaba hangi versiyon olmalı ? goty alırsak türkçe mod çalışır mı ??
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    DLC paketlerininde türkçe yaması mevcut ama tam ne kadar çevirilmiştir bilemem ama oyunun büyük çoğunluğu türkçe
  • Oyun ilk ciktiginda pc’ye indirmistim.Cok bisi anlamamistim, anlamak da istememistim.Ps4 pro aldim dedim az bi takilayim.Oyunun icinde kayboldum

Ne kadar seversiniz, ne kadar nefret edersiniz bilemem ama oyun gercekten bana gore iyi.Hikaye anlatimi, finali, elder scrools gibi magaradakileri oldurup iki saat sonra oraya tekrar gittiginde adamlarla dolu olmamasi buyuk bi arti

Ki elder scrools’da first person okculukda baya baya gelistirdim kendimi (: Skyrim’de cogu zaman ok ile indiriyordum.Skyrim’i de yan gorevleriyle beraber bitirmistim

Daha once fallout 3’u ve new vegas’i oynadim.3’u neredeyse bitirdim ama 4’u gayet iyi buldum

Silah kisisellestirmeleri cok iyi.Revolver’i fulledim onunla takiliyorum cogu zaman

Level 46 oldum, haritada ki cogu yeri cleared yaptim bos bos geziniyorum.Gorsellik olsun, cevre olsun, etkilesim olsun gayet iyi.Savas sonrasini birebir yansitiyor

Ve son olarak war never changes..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunda yan görevlerle vs ilerliyordum ama şu kovboy şapkalı herifin ve diğerlerinin paso benzer görev vermesi sıkınca ana konulara daldım. Şimdi enstitü bölgesine ışınlanacağım, Görev olarak arkadaş gruplarından birini yardım için ikna et falan gibi bişi dedi.
    Bu enstitüye gidince oyun bitecek mi? Ona göre sağdaki soldaki abidik gubudik görevlere dalacam. Yok daha var diyorsanız enstitüye dalacam..

Bir de bu Steel brothers pek sarmadı beni komutanları göte benziyor o yüzden pek kaynaşmak istemiyorum. Anladığım kadarıyla da Railroad Brothers ile fikirleri de ters. Yani bu brotherslardan hangisini seçersem öbürü sanırım bizden vazgeçecek / düşman olacak. Detroit : become humans i daha yeni bitirdiğimden sentetiklere karşı sevgi doluyum... Railroad ile de daha yeni tanıştık gerçi.

Ne diyonuz spoiler vermeden söleyin gidem mi Enstitü bölgesine?
  • Arkadaşlar survival zorlukta oynamak istiyorum. Oyunu hiç bitirmedim bildiğim mekan sınırlı. Amacım hiç ölmeden bitirmek. Acaba bana survival için build tavsiyesi verir misiniz? Ayrıca statlar içinde tavsiye istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 24 Haziran 2018; 11:9:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna hangi eklentileri kurmalıyım arkadaslar turkçe yama haricinde, görüntüleri iyileştiren vs....mevcutmu
  • Fallout 4sonrası hiçbir oyundan zevk alamaz oldum bu arada, Mod kısmından türkçe çevirisini indirerek türkçe oynayabilirsiniz, sorunsuz çalışıyor.

• Hangisi iyi son arkadaşlar?

Çelik Kardeşliği mi? Enstitü mü?

• İyi son diye bir şey yok aslında (illa ki birine giren çıkan oluyor ) ama en barışçıl olanı
    Minutemen
    ile olan.
    İnternetten bi araştır derim uğraşmak istersen
  • Drima kullanıcısına yanıt

Hocam çelik kardeşliği ile bir olup enstitüyü havaya uçurdum, demiryolu elemanlarını da harcadım durum nedir bilmiyorum 😁

• Mındar etmişsin hocam ortalığı hayırlı olsun..
    Şaka maka seçim sizin hocam BoS demişsiniz seçmişsiniz ona göre hareket etmişsiniz, onlar ve sizin için iyi son

İyi son derken de en barışçıl anlamında diyorum, her türlü bize iyi son nasıl olsa
  • Daha önce sorulduysa özür d,ilerim ama bu inşaat vs işleri zorunlu mu?illa birşeyler yapmak zorunda mıyız.ileride durumlar nasıl
  • Oyun 30 fpsde akıcımı misal Witcher pek akıcı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Oyun 30 fpsde akıcımı misal Witcher pek akıcı değil
    şehrin bazı bölümlerinde fps 30 un çok altına düşebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

şehrin bazı bölümlerinde fps 30 un çok altına düşebiliyor.

Alıntıları Göster
    Bu dediğin standart versiyondamı yoksa prodamı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Bu dediğin standart versiyondamı yoksa prodamı?

Alıntıları Göster
    standart ta böyle pro da nasıl bir fikrim yok.
  • Merhaba ps4 de türkçe yama yapılabiliyor mu?

• Domatore kullanıcısına yanıt
    Evet

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.