Şimdi Ara

Fallout 4 Mod Rehberi ve Mod Listesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
12
Favori
20.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam nexus mod manager update kontrolu yapabiliyor. Mod yapımcıları sürüm şeklinde yüklüyor üst sürüm varsa haber ediyor ama yinede mod sayfasına gidip yeni versiyonu senin indirmen gerekiyor maalesef otomatik değil
  • Emeğine sağlık. Çok güzel ve faydalı bir konu. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Hocam nexus mod manager update kontrolu yapabiliyor. Mod yapımcıları sürüm şeklinde yüklüyor üst sürüm varsa haber ediyor ama yinede mod sayfasına gidip yeni versiyonu senin indirmen gerekiyor maalesef otomatik değil

Doğrudur hocam,şuan şöyle bir sorun var,program üzerinden oyunu açarsam bazı modları kullanıyorum diğer türlü çalışmıyor.Mesala,havayı daha gerçekci yapan mod gibi.
    Taşıma kapasitesini arttırma modu ise işe yaramıyor bir türlü.ne yaptıysam olmadı.Olmazsa tranier ile o sorunu hallederim diyorum,arkadaş amele yaptıkları yetmezmiş gibi git gel Konya altı saat oldu zırttacak hemen üzeri doluyor adamın

• Hocam ağırlık sorunu kolay. Konsolu aç hocam ve şunu yaz;

player.modav carryweight 10000 Bunu yazınca ağırlık sınırın 10 bin artıcak. Olurda ağırlık hilesinden vazgeçmek istersen de değeri -10000 yaz. Ayrıca rakam örnek aslında istediğin kadar ağırlık ekleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Hocam ağırlık sorunu kolay. Konsolu aç hocam ve şunu yaz;

player.modav carryweight 10000 Bunu yazınca ağırlık sınırın 10 bin artıcak. Olurda ağırlık hilesinden vazgeçmek istersen de değeri -10000 yaz. Ayrıca rakam örnek aslında istediğin kadar ağırlık ekleyebilirsin.

Eyvallah dostum,35 levele kadar geldim.ana seneryo daha başlardaım,yan görevlerin sornu yok gibi ben pes ettim arttık
    Bir süreden sorna yan görevler sıkıyor.bundan geri ana görevden yarardırırım artık.önemli perklerin çoğıunu açtım.bakalım senoryo nasılmış

• Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theSkullduggery -- 6 Aralık 2015; 22:45:01 >
  • Bişeydeğil hocam. Valla yan görevler öle ben hala ince ince yapıyorum sneak kastıgımdan cok zevkli kafalarını uçurmak bide dönüp dolaşıp beni arıyorlar. Biricik aşkitom piperi yanıma almasam hiç görünmeyeceğimde Çantası işime yarıyor.
  • Elinize sağlık böyle düzgün bir liste gerekliydi. Listeyi sürekli güncellerseniz mükemmel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarali konu takibe alalim mod cakismalarini gosteren bir program varsa paylasabilir misiniz

• Dangerwrestling D kullanıcısına yanıt
    Nexus mod managerın plugin sekmesinde hocam genelde hatalı olan modu esp dosyası kırmızı görünüyor oyun açılmadığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 7 Aralık 2015; 11:11:52 >
  • Faydalı konu emeğinize sağlık.
  • Konu harika buralar ilerde benim için altın madeni olacak.
  • Arkadaşlar son gelen patch ile Bethesda modların çalışmasını sağlayan plugins.txt dosyasının her launcher açılışında sıfırlanması şeklide bir ayar eklemiş artık niye yaptılarsa mallar. Oyunları çok düzgün modları engellemeye çalışıyorlar. Neyse çözüm bu dosyayı salt okunur yapmakta.

C:\Kullanıcılar\Pc ismi\AppData\Local\Fallout4 bölümünde ayrıca modlarını nexus mod managerla yükleyenler loadorder.txt dosyasında modların esp listesini gorebilirler buradaki listeyi fallout4.esp hariç bir şekilde kopyalayıp, plugins.txt tede fallout4.exm den sonraki satıra yapıştırın kaydedin işlem tamam. Modlar tekrar işleyecek ve salt okunur oldugundan launcher değiştiremeyecek.
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam. İlk mesaja ekliyorum.

• Teşekkürler hocam. Bu arada hocam çözüm şuanlık gereksiz kategorisine girdi. Nexus güncelleme yayınladı mod manager plugin olayını çözüyor artık. Manuel çözüme gerek kalmadı ama yinede ilk mesajda dursun. Lakin istersen bu konuda küçük bir not düşmen iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 8 Aralık 2015; 11:25:31 >
  • @fenah2007
    Hocam şu crafting malzemelerini belli miktar ekleme falan var mı acaba.adwesist mdir nedir onun yüzünden bazı crafları yapamıyorum.dükkandanda az miktarda alınyor yetmiyor..
    Edit tamam buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SKYNET- -- 10 Aralık 2015; 22:45:18 >
  • Konu için teşekkürler.
    Modlar konusunda sıkıntılarım çok.. Bayaa uğraştım ama, şu diyalog sistemini değiştiren mod çalışmıyor.
    Köpeği Husky yapabildim ama
    Birkaç tane daha deniyeceğim..
    Edit: Eski sürüm olduu için olmamış. Bunun yanında birkaç mod daha denedim, çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar11 -- 28 Aralık 2015; 3:04:17 >
  • Öncelikle teşekkürler, oyunun işleyişini değiştirmeden görsel modları deniycem. Toplu görsel iyileştirme yapan modlardan deneyen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Öncelikle teşekkürler, oyunun işleyişini değiştirmeden görsel modları deniycem. Toplu görsel iyileştirme yapan modlardan deneyen varmı ?

Dun bayaa bi baktım ama Skyrimdeki gibi grafikleei düzelten genel bir mod göremedim. Ya yağmuru, ya kişileri, ya da toprak-bitki örtüsünü geliştiren çeşitli modlar mevcut.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.