Şimdi Ara

Fallout 4 Hiçbir tepki vermiyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu merak ettim öylesine indirdim. codexle yükledim güncelleme yaptım launcer ekranı açılıyor play'e tıklayınca launcer ekranı kapanıyor oyuna girmesi gerekirken hiç bir şey olmuyor. Oyun hiç açılmıyor yani açmaya da çalışmıyor bilgisayar. Sistem donanımından mı yoksa?

Z51
    i7
    8 gb
    2gb gt 740m

• hocam oyun optimizasyon özürlüsü bir kere. mouse accelerationdan tut sprint atamıyosun. siyah ekran sorunları. şöyle güzel oyunları konsoldan devşirme yapmasalar. yani sana diyeceğim netten ingilizce araştırman. redditte çok eleştiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed1968

hocam oyun optimizasyon özürlüsü bir kere. mouse accelerationdan tut sprint atamıyosun. siyah ekran sorunları. şöyle güzel oyunları konsoldan devşirme yapmasalar. yani sana diyeceğim netten ingilizce araştırman. redditte çok eleştiriliyor.

Teşekkür ederim hocam, oyunda çok sıkıntı var ama cracki tam yapamamışımben ama düzeldi sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırmızı Kırlangıç K kullanıcısına yanıt
    önemli değil ama bi sorum olcak.sizde de fps 30un üstündeyken kasiyo hissi veriyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammed1968

önemli değil ama bi sorum olcak.sizde de fps 30un üstündeyken kasiyo hissi veriyor mu

fpsye bakmadım ancak, akıcı oynayamıyorum hemen nışan alınmıyor yani.

• bende hiç açılmıyor menüde 15 20 fps ara sahnede 60 oluyor başlarken 1 oluyor oyun oynanmıyor 1 fps ile nasıl çözcem bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.