Şimdi Ara

Fallout 4 (2015) [ANA KONU] (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.619
Cevap
58
Favori
155.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Arkadaşlar hızlı şekilde nasıl silah değiştiriyoruz ? Envanterden yapabiliyorum sadece. Tuşlarla değişmiyor.

Kullandığınız silahları favorilere alın bu sayede numara tuşları ile silahlarınızı değiştirebilirsiniz.
  • Ana oyunun fiyatı biraz düşerse çıkabilir diye düşünüyorum. 60 dolardan çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Arkadaşlar hızlı şekilde nasıl silah değiştiriyoruz ? Envanterden yapabiliyorum sadece. Tuşlarla değişmiyor.

Kullandığınız silahları favorilere alın bu sayede numara tuşları ile silahlarınızı değiştirebilirsiniz.

Teşekkürler dostum...
  • Arkadaşlar oyunun başında sayılırım. Ev için su arıtma cihazı istiyor fakat bazı parçalar eksik. Koca haritada bu parçaları nerde bulucam?
  • quote:

Arkadaşlar oyunun başında sayılırım. Ev için su arıtma cihazı istiyor fakat bazı parçalar eksik. Koca haritada bu parçaları nerde bulucam?

Tavsiyesi olan varmıdır ?
  • Ben bu oyunu beğendim. AMA,

Bu oyun Fallout serisine bir hakarettir kanımca. Oyunun en önemli öğeleri olan Karma ve diyalog sistemini tamamen öldürmüşler sebebi konsolcular daha rahat oynasın diye.

Oyun Fallout 4 değil de Asakjhdjn 4 diye çıksaydı daha çok tutardı insanlar Fallout 4 beklerken zengin diyaloglu bekliyordu tıpkı New vegas gibi. "Yes-No-Sarcasm" bu diyaloglar konsolcular için yapılmış bu bir gerçektir.

Benim 2 puan kırdığım yer Karma ve ölü diyaloglar yüzünden onun dışında, loot sistemi harika olmuş her şeyi toplamak aşırı zevkli her şey bir işe yarıyor bu oyunda. Açıkça söyleyeyim SPECIAL perkleri bence efsane olmuş. Bazı perk'leri örneğin INT 1 verdiysek hiçbir şekilde 6. yada 7. seviye INT perk alamıyorduk şimd ise bu sınır ortadan kalkmış sen sıfırdan "gerizekalı" olarak başlarsın (INT=1) oyunun sonunda INT=10 yaparsın istediğin perkleri de dizersin.

Loot ve SPECIAL perk özelliği çok güzel olmuş. (3 ve New Vegas'a ihanet ediyorum gibi geldi)

Crafting de olmuşş gibi ben çok fazla uğraşmadım daha çok etrafı keşfetmeye dayalı oynuyorum. Onun dışında aklıma bir şey gelmiyor. 66,5₺ gayet güzel fiyatı var ayrıca Fallout Bundle kesinlikle şiddetle tavsiye ederim. Hele 2. oyun efsane olmuş ben ilk görevde sıkıştım rehberine bakınca tekrar devam edeceğim.

Bu arada, bütün Fallout'ların incelemesini Fallout 4 incelemesi adı altında yapacağım Tactics ve Shelter hariç, Shelter malum normal Sims simulator o kadar açıklamaya gerek yok Tactics ise oynamadım hiç.

Fallout 4'ü aldıktan bir iki gün sonra hepsinin incelemesini yazacağım sanırım ESO incelememden sonraki en uzun inceleme olacak isteyenhttp://steamcommunity.com/id/JuJu1313/ ayrıca ekleyebilir Fallout hakkında konuşmayı seviyorum. İncelememden sonra da gayet seviyeli bir şekilde tartışabiliriz çünkü 4. oyunu biraz gömeceğim diğer oyunlara nazaran.

edit:

quote:

Ana oyunun fiyatı biraz düşerse çıkabilir diye düşünüyorum. 60 dolardan çıkar.

Geleceği görmüşüm Fallout bundle var şuanda her ne kadar ultimate zımbırtısı olmasa da bir pakette şuanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 23 Haziran 2017; 14:50:3 >

• Abi deathclaw'i oldurdum ama oyun ilerlemiyor, alani temizleyin diyor ulan etrafta kimse yok neyi temizleyecegim. Youtube da videodan izledim, muzeye geri donunce hikaye ilerliyor ben de tik yok. Simdi silecem az kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    Console mod'dan işinizi halledin bazı görevler takılıp kalıyor. Bende de Paladin ile konuşmaya çalışınca hata veriyordu console kullanınca geçmiştim.
  • Oyunun modlarını indirebileceğim site var mı ? nexusmods şurda çok güzel modlar ama paralı,bu site eskiden ücretsizdi sanki ?
  • AVB44 kullanıcısına yanıt
    Hala ücretsiz diye biliyorum. Sizin ücretli gördüğünüz mod hangisi acaba?
  • rx 460 2 gb ve i3 3220 ikilisi 1080p medium veya 900p ayarlarda çalıştırır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

bütn modlara premium istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

bütn modlara premium istiyor

Bende iniyor hepsi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu survival mod çok saçma geldi bana. İki günde 6 farklı hastalığa yakalandım. Antibiyotiklerin tanesi 250 kapak ayrıca bulması da ayrı bir sıkıntı. Böyle iş mi olur?

Hele kayıt olayına akıl sır ermez. Kaydetmek için yatakta yatmak lazım. O kadar büyük haritada yatağa erişmek ayrı sıkıntı, uyumak ayrı sıkıntı. Hem hızlı seyahat özelliği kapalı hem de sık sık uyuduğuzda ayrı bir hastalığa yakalanıyorsunuz.

Zaten tek mermide ölüyoruz, uyumasak o kadar yaptığımız boşa gidecek.

Bir de gerizekalıca bir zorluk seviyeleri var ki oturun ağlayın. Zorluk seviyesi arttıkça sizin verdiğiniz hasar azalıp, düşmanın size verdiği hasar artıyor. Yani siz adamın kafasına iki şarjör harcıyorsunuz ölmüyor, herif bi osuruyor siz kokudan ölüyorsunuz, o derece yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 8 Temmuz 2017; 3:36:47 >
  • Amaçta bu zaten,saçma olduğunu söylemek ilk başta saçma.Ağır geldiyse başka zorlukta oynayın.Ayrıca düzgün bir build ile oynamak,late gamede oynamak daha mantıklı survival'ı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian One

Amaçta bu zaten,saçma olduğunu söylemek ilk başta saçma.Ağır geldiyse başka zorlukta oynayın.Ayrıca düzgün bir build ile oynamak,late gamede oynamak daha mantıklı survival'ı.

Tabanca ve gizlilik üzerine bir karakter oynuyorum. Survival çok zor gelince kapatıp Very Hard'da oynamaya çalıştım ama bu sefer de tadı kaçtı. Tekrar Survival açtım.

Valla sanırım ecnebilerin dediği gibi Try Hard yapacağım. Gerçekçi düşünüp, kahraman gibi her göreve atlamayacağım. Öncelikli hedefim hayatta kalmak olacak.

Ama bu hastalık sistemi gerçekten çok kötü.

• Sneak üzerine oynuyorsan survivalda dahada dikkatli olman gerekir.Ghoullar bile baş belası survivalda,hele bide legendaryler varsa...

Oyun survival modunda çok daha zevkli bence diğer zorluklara bakmazsın bile,orda alışınca hastalık işide çok zorlamıyor en başta acayip geliyor.Keşfetmeye,görev yapmaya filan çıkarken yanına gereken eşyaları alıp çıkarsan işin kolaylaşır.

Yanında her zaman antibiotics bulundurmalısın,survivalın olmazsa olmazıdır.Hastalıkların negatif etkisi bazen çok kötü olabilir savaşlardada çok fark ediyor.
  • Survival modda save ve konsol komutlarının devre dışı kalması harbiden komedi..

Survival'da oynayacaklara tavsiyem sinir bozucu buglar yüzünden saatlerce oynanış sürenizin çöpe gitme riski var. Bu riske girmemek için ya survival modda oynamaktan vazgeçmelisiniz ya da quiksave ve konsol modunu açmak istiyorsanız nexus'da buna göre iki mod var onları mutlaka kurmalısınız.

Bir bug yüzünden tüm oynanışım çöpe gidiyordu ki nexus sayesinde kurtuldum.. Aman diyeyim
  • Kilit açma yeteneğini arttırmak için hangi Perk i arttırmak gerekiyor??
    Karakter aşağıdaki gibi ama Novice den ötesini açamıyorum.

Fallout 4 (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.A.A.d city -- 22 Temmuz 2017; 6:29:20 >

• Agility>Lockpick olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 24 Temmuz 2017; 22:39:41 >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.