Şimdi Ara

Fallout 4 (2015) [ANA KONU] (204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.612
Cevap
56
Favori
155.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ustanak

Aynen.
    Benimde en az 10 saatim gitti [M] yi gördüm amaaan devam et dedim kendi kendime. Sonra oyunu sildim ettim denedim gitmiyor
    Çok aradım taradım çözüm de bulamadım daha Nuka World gelecekti (Oyunu ilk normal oynar DLC ler dahil öyle mod işine girerim)
    Dedim çare yok eski save dosyalarına yönel.. Gittim güncelleme önceki son save dosyasını bulup oradan devam ettim bu zamana kadar

Daha da DLC çıkmayacak biliyorum ama o zamandan gıcığım var o [M] ye o yüzden kurtulma yolunu arıyorum

RPG oyununda kaydı geri almak çok sinir bozucu oluyor birde Fallout 4'de yerleşim yerinde objeler için bir sınır var,o sınır belli bir seviyenin altına düştü mü oyundan atıyor ve oynayanı daha çok sinir ediyor.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Kayıp 10 saatimde de aylak aylak dolaşmayıp çoğu yerleşkeyi güçlendirdim, düzelttim miscellaneous questlerin dibine vurdum.
    Düşün ne hallerdeydim o eski kayıt dosyasına geçtiğimde
    Neyse çözüm yok gibi. en iyisi finali yaparım bu save dosyamla. Sonra mod olayına girer paşa paşa oynarım
  • quote:

Kayıp 10 saatimde de aylak aylak dolaşmayıp çoğu yerleşkeyi güçlendirdim, düzelttim miscellaneous questlerin dibine vurdum.
    Düşün ne hallerdeydim o eski kayıt dosyasına geçtiğimde
    Neyse çözüm yok gibi. en iyisi finali yaparım bu save dosyamla. Sonra mod olayına girer paşa paşa oynarım

Modlayınca oyun daha güzel oluyor hocam,kendime karargah odası yaptım kurduğum modlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 27 Nisan 2017; 21:29:1 >

• New Vegas haritasını Fallout 4'e aktarıyorlarmış,çok güzel görünüyor bence.

• beyler bi ek paket v.s. çıkacak mı çıktı mı?
  • Nuka World ile final yaptı daha çıkmayacak maalesef
  • quote:

Nuka World ile final yaptı daha çıkmayacak maalesef

yani bi ek paket var fall out 4 de?
  • Far Harbor ve Nuka-World diye iki baboş,

Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Wasteland Workshop ve Automatron diye Dört tane de tırt DLC var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

quote:

Nuka World ile final yaptı daha çıkmayacak maalesef

yani bi ek paket var fall out 4 de?

Steam sayfasına bakarsanız ek paketler ve içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
    http://store.steampowered.com/app/377160/Fallout_4/

• quote:

Far Harbor ve Nuka-World diye iki baboş,

Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Wasteland Workshop ve Automatron diye Dört tane de tırt DLC var.

teşekkürler evlat
  • ilaçlı ana paket üzerine yükleme yapabilir miyim?
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    oo çok güzel olur new vegasın yeri çok ayrı bende.
  • arkadaşlar bende ilaçlı fo4 kurulu sorunsuz çalışmakta hatta bir ilaç bile yapmadan.. internetten şu dlc paketini indirdim boyutu8gb kadar

kurulumları yaptım dlc lerin yüklendiğini nasıl anlayacağım?
  • DnzIrmk kullanıcısına yanıt
    Hocam pc rpg ana başlığında 5 dk önce açtığım fo4 konum var yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Season pass ile en uygun nasıl alınır bu oyun steam için.
  • Steam dan download başlattım , "86 GB" download boyutu var , kurulu hali "100 GB" a yakın oluyor , Turk-Net sayesinde umursamıyorum lakin kotası olan arkadaşlara sıkıntı olabilir.

-------------------------------------------------------

Bulabildiğim en uygun fiyatlar :

Fallout 4 :http://www.cdkeys.com/pc/games/fallout-4-pc-cd-key-steam

Season Pass :http://www.cdkeys.com/pc/games/fallout-4-season-pass-pc-cd-key-steam

Toplam Fiyat : 150 TL

Not : "CDKEYS" marketi uzun süredir hizmet veren güvenilir bir yerdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fo4 ün ultimate edition u çıkmayacakmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

Fo4 ün ultimate edition u çıkmayacakmı?

Hatırladığım kadarı ile şuan ultimate yada Goty sürümü duyurusu yok. İlerde olabilir. Season paşa ve oyunu almaya mecburuz şuan. Parasınıda hakeden bir oyun açıkcası.

• ya arkadaşlar ben oyunu yükledim ama ne zaman açmaya çalışsam ekran sürekli gelip gidiyor, takılmalar oluyor. internette bir kaç siteden ekran ayarlarını ayarladım ama bir türlü düzeltemedin. makine acer v17 nitro serisi gtx 960 ekran kartı, 16 gb ddr3 ram, i7 4720q işlemci var. sistemsel olduğunu düşünemiyorum ama oynamayamadım bi türlü. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • RPG'yi öldürmüşler ama onun dışında her şey 10 üzerinden 8 gibi. Steam'de üç günlük bedava kampanyasından faydalandım 21 saat oynamışım toplamda çok çok çok güzel geçti benim için. Haziranda kesin alacağım eğer biraz daha fazla para geçerse elime belki season pass %50 falan olur onu da alırım olmadı sadece FO4'de yeter. Muhtemelen bi 200 saat falan oynarım sadece ana oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.