Şimdi Ara

Silinsin lütfen (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
21
Favori
72.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar maalesef fallout 3 sorunlu bir oyun yapabileceğim birşey yok. Türkçe yama konusunda yardımcı olurum ama oyunun kendisi kafadan kırık :)

• Elinize sağlık
  • Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam saolun teşekkür ederim belki bir kaç ay sonra birde full modlayarak denerim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom4627 kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim bu arada yamada silahın elde gözükmemesi sorunu bile ilgili bir fix çalışması olacak mı

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Aklımda birşeyler var evet.
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom4627

Maalesef dostum yeni font atılması lazım, o iştende ben anlamıyorum. Yani o sorun bir sende değil herkes'de var.

Teşekkürler.

• Silahların gözükmesi için ne yapılması gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yamayı nasıl kuracağız onu anlatmamışsın. İndirdim. Birkaç dosya var. Bu dosyaların hepsini oyunun kurulu olduğu yere mi atacağız?

Hayır, yazmıyor.

• eylül kabus kullanıcısına yanıt
    Dataya atıp launcherdan aktif ediyorduk ancak yamada silahın gozukmeme sorunu var

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Evet yamayı yapınca aynen öyle oldu. Karakterimizi uzaklaştırınca bizim üzerimizde kırmızı büyükçe bir ok işareti duruyor. Birazdan vidyosunu buradan paylaşacağım.

Arkadaşlar N'olur bu güzel oyunun TR yamasını hatasız ve eksiksiz bir şekilde yapın! Yıl oldu 2021 ve bu oyunu keyifle bitirmek istiyorum.

Evet bu oyuna mutlaka Remastered yapılması gerekiyor o ayrı mevzu. Şimdilik mod vs kurup bir nebze daha oynanabilir hale getiriyoruz.

Hem belki hayran yapımı hatasız birşeye dönüşür belli mi olur? Bakınız New Vegas'a, hayranlar tarafından Fallout 4 oyun motoru ile yeniden yapılıyor!

Dilerim bunu da öyle yaparlar veya Remastered yaparlar da bir şekilde günümüz işletim sistemleri/donanımlar ile oynanabilecek hale gelir.

Video bu arkadaşlar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eylül kabus -- 7 Nisan 2021; 11:7:39 >

Aynı durum bendede olmuştu yamanin bir önceki sürümünde böyle bir sorun yoktu
    Umarım bu yamada fixlenir en kısa zamanda
    Oyunun fallout 4 motoruyla yapılan bir versiyonu gelistiriyordu ancak sonradan ne oldu hiç bilmiyorum

• Evet vidyosunu paylaştım.

• MS08 Kopya Adam Çevirisi V3 %85 bitmiştir. Yeni güncelleme yakında sizler ile olacak. Oyunda silahların gözükmeme problemi için kendi kayıt dosyam ile oynamanız gerecek. Hepsi yakında siz değerli fallout severler ile olacak.

Ben yamanın sahibiyim. Tüm ek paketlere ve kurulması gereken modlara sahip misiniz?

• Türkçe yama ile sorun yaşayan arkadaşlara teamwiever ile yardımcı olabilirim.

Oyunun Steam GOTY sürümüne sahibim. Yama içindeki dosyaları kopyalayıp oyunun içine atmıştım. Dilerim yamayı iyi bir şekilde yapabilirsiniz, şimdiden teşekkürler.

Bu oyuna bir remastered yapılsa keşke. Windows 10 ve güncel donanımlarla uyumlu, optimize hali yapılsa keşke. (Duy sesimizi bethesda)

• Yama final sürümüne ulaştı mı acaba?

• harunefetr kullanıcısına yanıt

Hala üzerinde çalışıyorum. Yeniden Çevrilecekler diye bir liste yaptım. Üzerinden çalışıyorum saygılar...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.