Şimdi Ara

Fallout 3: Game of the Year Edition (2009) [ANA KONU] (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.470
Cevap
5
Favori
242.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drizzy.

bana 2 tane ana görev geldi, yan questlerde var ek olarak. ghaul mekanında ek olarak yan quest var temiz suyla alakalı falan aşağıdaki linkten daha rahat bakabilirsin. bir iki tanede mekan değişiyor gördüğüm kadarıyla mesela oyunu bitirdiğimiz yere yeni bir işletmeci geliyor oda sana 2 tane görev veriyor, temiz su pazarlıyorlar falan filan . bende tam olarak hepsini yapmadım sıra sıra gidiyorum ..

http://fallout.wikia.com/wiki/Broken_Steel

O zaman geck i bulayım,oyunu noktalıyım.ondan sonra discover ederim tinher yeri.broken stellin o işe yaradığını bilmiyordum.sadece 30 lvle yukseltiyo sanıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonn123 -- 4 Haziran 2014; 10:37:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende acaba baştan başlayıp tamamen evil bir karakterlemi bitirsem diyorum, zevkli olurmu acaba . oyunun başından beri ne bir evi soydum nede normal birini öldürdüm çok temiz oynadımda şuan anlıyorum neden oyunu 220 capsle bitirdiğimi. hırsızlık falan cok ayrı bir olaymış oyunda .
  • quote:

bende acaba baştan başlayıp tamamen evil bir karakterlemi bitirsem diyorum, zevkli olurmu acaba . oyunun başından beri ne bir evi soydum nede normal birini öldürdüm çok temiz oynadımda şuan anlıyorum neden oyunu 220 capsle bitirdiğimi. hırsızlık falan cok ayrı bir olaymış oyunda .

Ben mesihim 20 bin caps var daha da fazla yaparım,da yoruldum bir normal npclerden yeteri mermi,toplanmıyor.very hard + broken steel ile oynayınca her yer tribiem laser rifle kullanan overlord süper mutantlar ile dolu oluyor.şimdi geck i bulmak için 1000 kurşundan fazla harcadım.şimdi lafı nereye getiriyorum.fairfsx ruinsin yanıkda köprü altında outcast lar var,eğer onlara yüksek teknoloji eşyalar getirsen mermi veriyor.eğer ben mermi yerine npc kere satsa idim wastelandı alıcak kadar param olurdu herhalde

• oyunu 2 günde bitirdim, sonraki 3 gündür yan questleri yapıyorum haritayı geziyorum ama daha bi 10 15 gün daha gidicek heralde oyun. öyle gezinirken bi baktım radio dan yardım mesajı gelmiş bakmamışım hiç vault 101 e geri döndüm vay arkadaş daha neler görücez yahu. oyunu bitirdikten sonra bi kaç defa vault 101 e gidip girmeyi denemiştim ama heralde o kadarda olmaz diyip bırakmıştım ama o kadarda oluyormuş gerçekten. girdim gördüm görevi yaptım ve şutlandım amata ayıp etti
  • Aynen benimde başıma geldi aynı olay,amata şutladı beni de

yalnız ben rahat 1-2 haftadır oynuyorum hatta daha fazla

• Fallout 4: Bethesda’s Todd Howard Talks About Fallout Speculation
    http://www.theepochtimes.com/n3/729505-fallout-4-bethesdas-todd-howard-talks-about-fallout/

• quote:

Orijinalden alıntı: cats.in.the.cradle

Fallout 4: Bethesda’s Todd Howard Talks About Fallout Speculation
    http://www.theepochtimes.com/n3/729505-fallout-4-bethesdas-todd-howard-talks-about-fallout/

Hiç oyun içi görüntü yok ya

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

bende acaba baştan başlayıp tamamen evil bir karakterlemi bitirsem diyorum, zevkli olurmu acaba . oyunun başından beri ne bir evi soydum nede normal birini öldürdüm çok temiz oynadımda şuan anlıyorum neden oyunu 220 capsle bitirdiğimi. hırsızlık falan cok ayrı bir olaymış oyunda .

Ben mesihim 20 bin caps var daha da fazla yaparım,da yoruldum bir normal npclerden yeteri mermi,toplanmıyor.very hard + broken steel ile oynayınca her yer tribiem laser rifle kullanan overlord süper mutantlar ile dolu oluyor.şimdi geck i bulmak için 1000 kurşundan fazla harcadım.şimdi lafı nereye getiriyorum.fairfsx ruinsin yanıkda köprü altında outcast lar var,eğer onlara yüksek teknoloji eşyalar getirsen mermi veriyor.eğer ben mermi yerine npc kere satsa idim wastelandı alıcak kadar param olurdu herhalde

Hocam,oyun hakkında tecrübelisiniz.İçerigi mod larla geliştirmek istiyorum.İkinci oynayaşım olacak.Hangi modları önerisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: RaySword

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Hocam,oyun hakkında tecrübelisiniz.İçerigi mod larla geliştirmek istiyorum.İkinci oynayaşım olacak.Hangi modları önerisiniz

Hocam mod sevmediğim,için kullanmadım ben hiç.ama biraz yukarılarda muhabbeti donmuştu bakabilirsin.

• Fallout fazla güzeldir oynayın, oynatın
  • Oyunu aldım indirdim ancak oyun açılmıyor. İlk baştaki ekran dan sonra play e tıklayınca öylece kalıyor. Muhtemelen oyun kendi kendine kapanıyor(sadece çoook küçük bir ihtimal). Çözümünü bilen arkadaşlar varmı ? (goty) Dediğim gibi o ekran geldikten sonra play e basınca açılmıyor.
  • Büyük ihtimal işlemcin ile bir aıkıntı vardır.nette biraz araştırırsan bulursun.fallout 3 çift çekirdekli işlemcilerde sıkıntı çıkarıyor onu ayarlaman lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • steamden alacam fakat Fallout 3 is not optimized for Windows 7 and later. diyor

windows 7 kullanıyorum ne şimdi oynayamayacam mı bu oyunu ?
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    W8.1'de rahat oynadım. Başta donmalar oluyordu onunda bir çözümü vardı. Şuan hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

quote:

Orjinalden alıntı: AnimePiggy

quote:

Orjinalden alıntı: SturdyHead

iyiki bir dandik Mgs seriler var zaten yapanda tipsiz japon zaten.

WTF!?

MGS'ye ve Kojima'ya laf gelmiş! Ne alak!? Deli etmeyin beni, Fallout herzmana bir şaheser olmutşur ama bu piyasada hiç bir oyunu MGS ile kıyaslamayın! Bir yazarın nasıl bir kitapla vermek istediğini, oyunla nasıl verilebileceğini gösteren bir seridir MG ve MGS! Mükemmel bir konu vardır, konunun arkasında öyle bir mesaj saklıdır ki eğer bunu çözerseniz belki de oyunlara bakışınız bile değişebilir!

"MGS dandiktir" diye bir düşünceye asla katılmam ancak bir oyun için 180 ytl verirsem yemek yerken yutkunamam.

PS3 taraftarlarının acıları gerçekten büyük,exc. oyunları gerçekten bir baş yapıt niteliğinde ancak hala ps3'ü zengin işi olarak görüyorum.

Şimdi 240TL veriyoruz.

• Bu oyunun hiçbir yerde Türkçe yaması yok değil mi?Oyuna başlayacağım başlayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 27 Haziran 2015; 19:29:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

steamden alacam fakat Fallout 3 is not optimized for Windows 7 and later. diyor

windows 7 kullanıyorum ne şimdi oynayamayacam mı bu oyunu ?

Windows 10'da kürekli sürümü oynuyorum bi problem yok
  • Fosilleşmiş ilk mesaj ve başlık düzenlendi.
  • Arkadaslar merhaba. windows 7de oyunu oynuyorum, eger hemen cokmezse cokmuyor artik (hem cekirdek sayisini ikiye dusurdum hem de temayi basic yaptim). Ancak yine de save mevzusu sikinti. Her bes dakikada bir autosave alan mod falan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Arkadaslar merhaba. windows 7de oyunu oynuyorum, eger hemen cokmezse cokmuyor artik (hem cekirdek sayisini ikiye dusurdum hem de temayi basic yaptim). Ancak yine de save mevzusu sikinti. Her bes dakikada bir autosave alan mod falan var mi?

Fallout.ini diye bi dosya vardı orada bazı şeyleri değiştirdiğinde çökme sorunu düzeliyordu. İnternetten bakarsan muhtemelen bulutsun. W8.1 ile oynadım zamanında. Onu yapınca problem çözüldü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.