Şimdi Ara

Falcon BMS 4.32 (Çıktı) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
2
Favori
47.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

quote:

Orijinalden alıntı: burak08

Negatif bilgim yok.

Anlaşıldı tamam

roger that go go go.

Mutabık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multiplayer nasıl oynanıyor
  • lütfen yardım edin!bende falcon 4 bulunuyordu ve şimdi 4.32 yi yüklemeye çalışıyorum mount ettiğim cd dosyasını gösteriyorum kabul etmiyor
  • Yeni pist ve taxi way kaplamaları çıktı.

Falcon BMS 4.32 (Çıktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 27 Ağustos 2014; 9:40:36 >
  • Merhaba arkadaşlar, sizlere birkaç sorum olacak sizce bms 4.32 ucus dinamikleri ve fizik motoru açısından nasıldır? Bunlar en cok onem verdiğim hususlar bir simülasyon oyununda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Falcon eski bir simulasyon. Fazla bir sey beklemek doğru olmaz. Fakat tartışmasız olarak şu anda piyasadaki en gerçekçi F-16 simulasyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djeamba

Merhaba arkadaşlar, sizlere birkaç sorum olacak sizce bms 4.32 ucus dinamikleri ve fizik motoru açısından nasıldır? Bunlar en cok onem verdiğim hususlar bir simülasyon oyununda

uçuş dinamikleri ve fizik motoru konusunda en iyisi DCS serisidir.
  • Teşekkürler bilgiler için
  • bilen varsa agm 88 de en iyi ateşleme mesafesi ne kadardır ? uçak savarlar için konuşuyorum
  • Merhabalar arkadaşlar, Havacılık bölümünde 1 yıldır aktif olan DH Sanal Askeri Havacılık Kulübümüze bekleriz, 1 yıldır uçuşlarımızı icra ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neophronTR

bilen varsa agm 88 de en iyi ateşleme mesafesi ne kadardır ? uçak savarlar için konuşuyorum

Harm uzun menzilli bir füzedir. İrtifanıza göre bu menzil değişir. DLZ sınırlarında atış yapıldığı taktirde Falcon da vuruş yüzdesi yüksektir. Ama bir awacı arkadaştan aldığım bilgiye göre de harm çok salak bir füzeymiş. Vuruş yüzdesi oldukça düşükmüş.
  • yeterli uzaklıktan ateş edince vuruş yüzdesi çok yüksek olur birde 20 bin mile çıkılmalı ayrıca harm havada 3 dakika kalabiliyor
  • Feet tir o
  • Su Falcon FHD ReMastered yapip ayrica eksikliklerinide giderseler muhtesem olur.Diger bir secenek yeni bir oyunun cikmasi yani Falcon 5.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 14 Ağustos 2015; 18:09:02 >
  • dcs oynadıktan sonra ben bu zamana kadar bu falconu nasıl oynamışım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FalconPlot

dcs oynadıktan sonra ben bu zamana kadar bu falconu nasıl oynamışım dedim

Ozellikle 2016 yilinda cikmasi beklenen DCS World v.2.0 grafik olarak cok guzel gozukuyor.
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    ohooh hocam 1.5 çoktan çıktı oyun birden bambaşka bir hal aldı hem grafiksel yükselme oldu hemde fps de kayda değer bir yükselme oldu 2.0 da aralıkta çıkacak 1.5 den bir kaç ss

Falcon BMS 4.32 (Çıktı)Falcon BMS 4.32 (Çıktı)

• Umarim DCS World v.2.0 a Turkce altyazi destegide eklerler.
  • 4.33 çıkmış videolarına baktım dehşet o terrain kalitesine tapası geliyor insanın şimdi tekrar falcon indiriyorum bakalım dcs yi geçebilmişmi
  • geçmiş hocam, dcs geçiyosun az ileride sağda
    az önce videolara baktım 4,33 versiyonun, android oyunu gibi halen. insanları modern fighter kullanıcam diye bu oyuna muhtaç edenler utansın. dcs de anca l-39 c101 gibi saçma sapan uçaklara harcasın enerjisini.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.