Şimdi Ara

Fahri Trafik Müfettişi Terörü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
7.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ftm’ligi tam bir geri kalmis ulke uygulamasi, bunu savunanlar da ftm’lerdir. Forumdakiler nasil belli ediyor kendilerini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil durumlarda kullanılması gereken emniyet şeridini ihlal eden şerefsizlere, 1.228 TL yerleştiren tüm FTM arkadaşlarımı gönülden tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Bu ftm’ligi tam bir geri kalmis ulke uygulamasi, bunu savunanlar da ftm’lerdir. Forumdakiler nasil belli ediyor kendilerini.
    Niye? Keşke sayıları daha çok olsa. Bizim millete ceza yazmazsan akıllanmaz

• Delilin olmadığı ceza iptali olasıdır. Hukuk bu temel üzerine kurulu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun daha fazla fahri trafik müfettişi istiyorum, ben hata yaparsam gözümün yaşına bakmasınlar..

Kuralları hiçe sayan bir topluma az bile..

• Aynı şahıs bana da ceza yazdı İlyas Gültekin sanırım özürlü bir insan

• Fahri müfettiş terörü değil de trafik terörü olmasın o? Kurallara uyan, düzgünce giden kimseye ceza yazmıyorlar kurallara uyarsanız böyle dertleriniz olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPHA LION KING -- 29 Temmuz 2020; 12:10:7 >
  • https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/trafik-cezasi-delil-olmayinca-iptal-edildi-5897800/

Zaten sisteme cezayı yüklerken plaka saat yer bi de fotoğraf istiyor

• Yaşım dolunca inşallah başvuru yapacağım. Ön arka kayıt kameram da var, o ön arka sisleri çakma zenonlari gözüme sokan malum şahıslara cakacagim belgeli şekilde cezayı!

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Kayra

Aynı şahıs bana da ceza yazdı İlyas Gültekin sanırım özürlü bir insan
    Terbiyesizleşmeyin

• Aha geldi müfettiş!

• ben ilyas gültekin beni mi arıyorsunuz
  • Akın caddesini bilen bilir benim bu söylenen ceza gibi hareket yapmam imkansız. Nasıl itiraz edebilirim ?
    Fahri Trafik Müfettişi Terörü

• Şu yoklukta bide fahri muffettis cezası yiyoruz??? Sanki euro kazaniyormusuz gibi . sen önce ekonomiyi düzelt! vatandaşı bunaltma... Altın borcum var, ayasofya cami olunca altın 50 tl aitti borcum da katlandı bu sinirle yanlış yola girdim. Sagolsun fahri muf muf geçirmiş cezayı.yok ya alın başınıza çalın ülkeyi. Bıktım artık.
  • iyi yapıyorlar trafik müfettişlerine saygı duyuyorum, kurallara uyun bir zahmet. ben niye hiç müfettişten ceza yemedim?
  • Bizim buralarda zor. Bulurlar onu fazla çalıştırmazlar. Parkomatçıları döven ve bu sebeple parkomat sisteminin kaldırılmasını sağlayan bir ilçe düşün

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.