Şimdi Ara

Faceit hesabımın mail adresini unuttum nasıl giriş yapabilirim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
20.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır giriş yapmadığım bir faceit hesabım var. Önceden giriş yaparken mail değil de nick yazıp giriyorduk fakat şimdi değişmiş bu ve mail istiyo giriş yaparken. Nickimi ve şifremi hatırlıyorum ancak mail adresimi bir türlü hatırlayamadım. Aklıma gelen birkaç tane kullandığım eski mail adresimi yazıp şifre sıfırlama maili istedim ama gelmedi büyük ihtimalle o mail hesaplarından biri değil. 1 haftadır deniyorum ama bulamadım ya da mail mi gelmiyor bilemiyorum.

Şu anda sadece nick ve şifre ile girebileceğim bir yol var mıdır yoksa hesabın üstüne bir bardak soğuk su mu içeyim?

• Spamı falan kontrol ediyor musun mailde?Bana da olmuştu aynısı spamde çıktı mail

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

Spamı falan kontrol ediyor musun mailde?Bana da olmuştu aynısı spamde çıktı mail

Evet kontrol ediyorum ama hiçbirinde yok mail. uzantısı hotmail olduğu için olabilir mi?
  • supporta yazsana
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

supporta yazsana

Yazdım da bu konuda yardım edemeyeceklerini söylüyorlar hesabın güvenliği için. Hesabın bana ait olduğunu steam üzerinden vs kanıtlayabilirim dediğim halde yardım etmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: punisher99

quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

supporta yazsana

Yazdım da bu konuda yardım edemeyeceklerini söylüyorlar hesabın güvenliği için. Hesabın bana ait olduğunu steam üzerinden vs kanıtlayabilirim dediğim halde yardım etmiyorlar.

http://steamidfinder.com/ faceit kayıtlı oynadığın oyunların id ile ss li mail attığın zaman dönüyorlar.

• Dostum aynı sorun bende de var nasıl çözebilirim? Steam idlerin hepsini attım. Support şuan cevap vermiyolar 4 gün oldu.Faceit hesabımın mail adresini unuttum nasıl giriş yapabilirim ?
  • Sans201 S kullanıcısına yanıt
    https://www.reddit.com/r/FACEITcom/ Buraya konu aç ticket numarasıyla beraber daha çabuk dönüyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.