Şimdi Ara

Oyunları satın aldığım mail adresimi unuttum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir psn hesabı üzerinden kuzeninle ortak oyun satın alıp ikimizde indirip diğer psn hesaplarımıza oynuyoruz. Geçenlerde ps a format atmak gerekti sonrasında kuzeni aradım neydi bizim mail adresi diye ve 2 gün önce onun da format attığını öğrenince yıkıldım. Mail adresi aklıma gelmiyor ne yapabilirim?

• ben de mail adresi vardı şifreyi unuttum gitti hesabım bişey yapamadım işin zor
  • Senin durumunda psn Turkiye müşteri hizmetleri yardımcı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok önemli olmadığı için uğraşmadım ama cihaza onun yüzünden format atamadım o hesapla sattım hesaba girişte yapılamıyor. öyle kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Arkadaşlar bir psn hesabı üzerinden kuzeninle ortak oyun satın alıp ikimizde indirip diğer psn hesaplarımıza oynuyoruz. Geçenlerde ps a format atmak gerekti sonrasında kuzeni aradım neydi bizim mail adresi diye ve 2 gün önce onun da format attığını öğrenince yıkıldım. Mail adresi aklıma gelmiyor ne yapabilirim?

O nasıl oluyor ikimizde o hesapdan oyunu oynamıyorsunuz
    Benim bildigim pri hakkına sahip olan istediği hesaptan girip oynayabiliyor sec hakkı olan ise sadece o hesapdan oynayabiliyor
    Konuyla alakası yok ama merak ettim nasıl olduğunu

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Psn den bir oyun alırsanız onu iki farklı Playstation a kurabiliyorsun. Ama o playstationlarda oyunu aldığın hesap kayıplı olmali

• quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Psn den bir oyun alırsanız onu iki farklı Playstation a kurabiliyorsun. Ama o playstationlarda oyunu aldığın hesap kayıplı olmali

Tamam onu biliyorum ben psn açtım diyelim bunu ana hesap yaptım kendi makineme ben diğer hesaplardan girip oynayabilirim ama arkadaşım benim ana hesap yaptigim o hesapla oynar başka hiçbir hesaptan oynuyamaz böyle değil mi

• Gg mate

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hayır arkadaşından aynı senin gibi yapabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.