Şimdi Ara

Facebook'ta Yerler Uygulaması Artık Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konum tabanlı paylaşımda Facebook beyaz bayrak çekti. Foursquare’e rakip bir servis olarak geliştirilen “Yerler” artık yok. Beklenen başarıya ulaşamayan servis, sessiz sedasız bir şekilde kullanımdan kaldırıldı. Facebook Yerler, kullanıcılara durum bilgisi girerken nerede olduklarını Facebook arkadaşlarıyla paylaşmaya imkan tanıyordu. Ancak tutmadı, çünkü Foursquare bu işi Facebook’tan çok daha iyi yapıyor ve kullanıcıları servise sadık. Üstelik nerede olduğunuzu Facebook’ta paylaşmak istiyorsanız Foursquare’in entegrasyon imkanı da bulunuyor. Facebook’un gereksiz bir girişimi daha böylece tarih oldu. Google+’la rekabet içinde bakalım Facebook servislerinde daha ne gibi değişiklikler göreceğiz.
    Güncelleme: Gelen yorumlar üzerine ufak bir ekleme yapalım. Facebook’un “Yerler” uygulaması tam anlamıyla ortadan kalkmış değil. Mobil ortamdan çıkıp her yere yayılmış durumda. Yani artık ev, ofis bilgisayarınızdan da konumunuzu paylaşabiliyorsunuz. Ancak en önemli özellik olan “Chek-In” tarzı sistem artık kullanılamıyor. Bu da Facebook’un geri adımı olarak yorumlanıyor.

Not:Foursquare'yi tavsiye ederim hem facebook ve twitter'da paylaşma imkanı var hem sık gittiğiniz yerlerin MAYOR'u olabiliyorsunuz hem de çeşitli rozetlerle ödüllendiriliyosunuz.

Kaynak:http://www.log.com.tr/facebook-yerlerin-yerinde-yeller-esiyor/

• bir foursquare değil.
  • Ben şimdi girdim bir uyari ile karsilasmadim istersem konum paylasabilirdim,arkadaslarima baktim 40 dakika once konum paylasan var
  • ben daha demin konum paylaştım Facebook ile...
  • Bende az önce denedim çalışıyor bir problem yok
  • şimdi paylastım sorun yok
  • no problem. konum paylaşabiliyorum.
  • facebookta herkes konum paylaşmaya başladı bir anda,tamam denemeyin çalışıyor dostlar
  • devam ediyor hala konum paylaşımı :)
  • evet hala daha konum paylasilabiliyor,ancak foursquare bu konuda cok cok daha iyi
  • Tamam beyler adam öldü vurmayın

Foursquare varken zaten bunu kullanmak mantıksız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

evet hala daha konum paylasilabiliyor,ancak foursquare bu konuda cok cok daha iyi

Ben onu bilmiyorum haci face twitter formspring gibi bisey mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

evet hala daha konum paylasilabiliyor,ancak foursquare bu konuda cok cok daha iyi

Ben onu bilmiyorum haci face twitter formspring gibi bisey mi

hayir bu direk konum paylasma programi,gayet basarili,zaten free bir indirip denemekte fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: maknc

Tamam beyler adam öldü vurmayın

foursquare kullaniyormusun akin abi? Kullaniyorsan bende neden ekli degilsin? Benle ekli degilsen neden kullaniyorsun yada amaaan bosver ekle beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maknc

Tamam beyler adam öldü vurmayın

foursquare kullaniyormusun akin abi? Kullaniyorsan bende neden ekli degilsin? Benle ekli degilsen neden kullaniyorsun yada amaaan bosver ekle beni

Dur telefonu sattım bugün yarın yenisini alınca eklerim kardeşım

• Yeni gelen güncellemede daha aktif sekilde yer verilmiş.
  • evet hatta normal pc den girildiğinde bile artık yerler uygulaması mevcut ..
  • Az önce yer bildirdim facebook..çalışmakta..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.