Şimdi Ara

facebook sıkıntısı bir bakarmısın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkaşlar facebookta şöyle bi sıkıntı geldi başıma kız arkadasımı silmediğim halde silinmiş ve tekrardan arkadaslık isteği gönderilmiş...ve bu bana cok sorun cıkardı ilişkisel düzeyde byle bı sacmalık olurmu yada bırısı bızım pc yemı gırdı anlamadım gitti böyle bişey yaşayan varmı.?
    yada eskiye dönük nerden ne zaman silinmiş kayıtlarına ulaşabilrimyim lütfen yardımm...

• Benimde 2 ay Önce Kankamı Facebook Otomatik silmiş nedense bi baktım ark isteğinde arkadaşım duruyor onaylayınca darıldı tabi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaso3597

Benimde 2 ay Önce Kankamı Facebook Otomatik silmiş nedense bi baktım ark isteğinde arkadaşım duruyor onaylayınca darıldı tabi bana

gece gece sesli güldüm valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

quote:

Benimde 2 ay Önce Kankamı Facebook Otomatik silmiş nedense bi baktım ark isteğinde arkadaşım duruyor onaylayınca darıldı tabi bana

hocam sesli gülmeye gerek yok venı vallahi böyle saçma bi durum var başımda...yapmadm etmedim..gitmiş kız arkadasımı silmiş...sonra eklenmiş ne alaka bu durum yaa

• Cidden Bana bu olay oldu ama olsun aramız iyi arkadşımla
  • Facebook hesaplarımıza tanımadığımız cihazlardan girenler oluyor sorun bundan kaynaklanabilir muhtemelen.ama bu sorunun çözülmesini istiyorsanız size şunu tavsiye ediyorum o zaman facebook'a ulaşan bildirimlerinizi e-mailinize>>(hotmail) bağlayın sonrada kim sizin hesabınıza gizliden giriş çıkış yapmış onlarıda kontrol edin olay bu dur. şayet bunu denerseniz eğer hem arkadaş listelerinizde sıkıntı yaşamazsınız, hem de arkadaşlarınızla durduk yere küsüp tekrar silinmezsiniz.

Buyrun bu da e-mailden facebook bildirimlerini alacağınıza yardımcı olacak kısa yol;

Facebooktan Alıntıdır:

Hesap Ayarlarına Tıkladığımızda sağ üst köşede GENEL yazan bölüme giriyoruz karşımıza çıkan sütunlardan:>> (E-Posta Giriş Bildirimlerine) basıyoruz:

Daha önce kullanmamış olduğun bir bilgisayardan veya mobil cihazdan hesabına erişildiğinde sana bildirim gönderebiliriz. Aşağıdan bir bildirim yöntemi seç:

E-posta:İşaretle Onay

İşlem tamamdır artık facebooktaki hesabınıza kimlerin girdiğini veya işlem yaptığını görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Ugur -- 24 Ocak 2012; 14:09:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: samed61

quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

quote:

hocam sesli gülmeye gerek yok venı vallahi böyle saçma bi durum var başımda...yapmadm etmedim..gitmiş kız arkadasımı silmiş...sonra eklenmiş ne alaka bu durum yaa

hocam şu sayfayı kız arkadaşına yolla bak ben buraya yazdım benim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşlar da var de. Anlar herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Uğur_1988

Facebook hesaplarımıza tanımadığımız cihazlardan girenler oluyor sorun bundan kaynaklanabilir muhtemelen.ama bu sorunun çözülmesini istiyorsanız size şunu tavsiye ediyorum o zaman facebook'a ulaşan bildirimlerinizi e-mailinize>>(hotmail) bağlayın sonrada kim sizin hesabınıza gizliden giriş çıkış yapmış onlarıda kontrol edin olay bu dur. şayet bunu denerseniz eğer hem arkadaş listelerinizde sıkıntı yaşamazsınız, hem de arkadaşlarınızla durduk yere küsüp tekrar silinmezsiniz.

Buyrun bu da e-mailden facebook bildirimlerini alacağınıza yardımcı olacak kısa yol;

Facebooktan Alıntıdır:

Hesap Ayarlarına Tıkladığımızda sağ üst köşede GENEL yazan bölüme giriyoruz karşımıza çıkan sütunlardan:>> (E-Posta Giriş Bildirimlerine) basıyoruz:

Daha önce kullanmamış olduğun bir bilgisayardan veya mobil cihazdan hesabına erişildiğinde sana bildirim gönderebiliriz. Aşağıdan bir bildirim yöntemi seç:

E-posta:İşaretle Onay

İşlem tamamdır artık facebooktaki hesabınıza kimlerin girdiğini veya işlem yaptığını görebilirsiniz.

hocam çok teşekkür ederimde dediğini bulamadım bende öyle bişey yok ya ):

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.