Şimdi Ara

Facebook sayfa beğenerek 15 € Kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar ben uzun zamandır netten para kazanmak ile uğrasıyorum sonunda doğru adresi buldum Ödeme alan arkadaslarım oldu..

site hakkında kısa bir açıklama yapayım
    burada facebook sayfalarını beğenerek para kazanıyorsunuz.

isteseniz kendi sayfanızıda koyabilirsiniz.

Kendi sitesinden alıntı açıklama
    quote:

Facebook Bilgi

Facebook Fanpage / fan / oluşturmak ve kurumsal bir sayfa reklam.

Facebook şu anda dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcı ile en çok kullanılan sosyal ağ. Birçok küçük ve büyük şirketler, kuruluşlar, dernekler ve bireyler zaten bir Facebook Fanpage başarıyla temsil edilmektedir.
    Ana hedefleri şunlardır:
    Müşteri ile etkileşim yoluyla ürün, marka ve hizmetler dikkat oluşturun.
    Kullanıcılar, başkaları için kendi ağ iş içeriği dağıtmak için teşvik edin.
    Eğer bu hedefleri elde edilir, yeni müşteriler kazanılmasına ilişkin örneğin "otomatik" daha fazla avantajlar, bu sonuçlar, marka bilinirliği ve artan satış artırmak.

Nasıl çalışır:
    "Taraftarlar", "gibi" Birinin sayfasında tıklayarak bir Fanpage sipariş edebilirsiniz. Bundan sonra, kendi kişisel sayfası gönderilen tüm haber alacaksınız. Mesajları ilgilenen birçok kişiye yayılır ve daha fazla bilgi edinebileceğiniz web siteleri ya da bloglar için özel olarak onlara yol açacaktır Onlar kendi Facebook arkadaşlarınızla ilginç bilgileri paylaşmak ve bu onların arkadaşları, vs ile paylaşacak.

Biz ne yapıyoruz:
    FanSlave çok önemli fanlar kolayca bulmak için kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
    FanSlave, Facebook kullanıcıları için uygundur sürekli arıyoruz, bir
    ağ bağlantıları . FanSlave Ağ, hızlı bir şekilde değerli fanlar bulabilirsiniz.

Bi teşekkür için Benim linkimden üye olursanız sevinirim
     Facebook sayfa beğenerek 15 € Kazanmak

ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.