Şimdi Ara

FAcebook kişisel verileri silmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar facebookta 10 yıl önce kullandığım bir hesap vardı. aarkadaşlar ekliydi neyse 5-6 sene önce bu hesabımı komple sildim.

şimdi aynı telefon numarasıyla tekrar yeni hesap açtım birde ne göreyim , tanıyor olabileceğin kişiler sekmesinde eski arkadaşlar öneriliyor. Yani bu facebook kanunlara aykırı şekilde hesabınızı silseniz bile sizin dosyalarınızı silmiyor.

Bu kişiler benim rehberimde yok , artık görşmüyorum. O kişilerin rehberindede benim numaramın olduğunu sanmıyorum en son 10 sene önce telefonla görüşmüşüzdür. Silmişlerdir.

Peki numaramla yeni profil açınca nasıl eski arkadaşlar tekrar karşıma çıkıyor.

• Adamın işi veri satmak. Zaten ''meta''nın kuruluş amacı da her şeyi tek çatı altında toplamak.

• Size daha enteresan bir şey söyleyeyim. Diyelim ki, birinin numarasını telefonunuza kaydettiniz ve 3 ay sonra o kişinin numarasını sildiniz. Aradan 5-6 ay geçince, instagram'da o kişinin instagram hesabı önerilen kişilerde gösteriliyor hem de senkronize etmemenize rağmen. Buradan anlıyoruz ki, adamlar her şeye nüfuz ediyorlar. Kimlerle konuşuyoruz, kimleri ekleyip siliyoruz hepsini biliyorlar. Ne diyeyim bilmiyorum.

• cyberdy kullanıcısına yanıt

DEvlet yok devlet , badem bıyıklılar anca kupon arsa kovalasın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.