Şimdi Ara

FACEBOOK KAFAYI MI YEDİ 10 GÖNDERİDEN 8İ REKLAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir sürü grubum var
    Ama inatla ve inatla sürekli begenmedigim grubuna girmedigim sayfalardan postlar çıkıyor ana ekrana
    10 post varsa
    2si reklam
    2si benimkiler ve hep ayni sayfalar hepsinden degil hep belirli sayfalar cok dar bi öneri listesi
    6 tane de fbun kafasına gore belirledigi sacma salak seyler

Vallaha yoruldum bu gönderilere bakmaktan bazen tek tek bulup gruplara giriyorum artik omg o kadar bıktırdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• evet kafayı yedi anasayfamda garip garip reklamlar ve adını bile duymadığım ülkelerden saçma sapan videolar gözüküyor

• bende de aynı. artık girmiyorum.

kendi arkadaş çevrem çok geniş. sürüyle paylaşım yapıyor arkadaşlar. ama face sağolsun 2 paylaşım gösterip 8 tane alakasız kişinin reklamını ya da alakasız ünlünün paylaşımını gösteriyor. önceden böyle değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 13 Mayıs 2024; 6:42:16 >
  • bide ben face'e her girdiğimde Sylvister Stellone'un aile fotoğraflarının yer aldığı paylaşımları gösteriyor. ben bu adamı takip etmiyorum. ve benim önüme getirilen fotoğraflar hep farklı hesaplar tarafından paylaşılmış oluyor. ama, sanki ben bu herifin aile fotoğraflarını görmeye çok meraklıymışım gibi sabah akşam gözüme sokuluyor.

Sylvister Stellone'un aile albümüne kendisi bile benim baktığım kadar bakmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 13 Mayıs 2024; 6:42:51 >
  • Yotam Y kullanıcısına yanıt
    bide Twitter ile Face'de şöyle bi öküzlük var. sürekli eskort tarzı kadın reklamları geliyo önüme. hayatımda eskorta gitmedim ve arama motorlarında hiç aratmadım, cinsel içerik sitelerine bile yıllardır girmiyorum arşiv var ordan takılıyom gerekirse.

bide şimdi Face'de daha tiksinç bişey çıktı. yapay zeka ile gerçek resimmiş gibi büyük memeli bikinili kadın resmi falan yapıp paylaşan sayfalar var. Face'e her girdiğimde o tarz bi sayfadan paylaşılmış kocaman uzuvlara sahip bikinili kadın resmi çıkıyo önüme. her seferinde "bu tarz içerikleri daha az göster" butonuna basıyorum ve resmi paylaşan sayfayı engelliyorum. buna rağmen bi dahaki girişimde gene başka bi hesaptan yayınlanmış benzer içerikli bi kadın resmi çıkartıyor yani ne yaparsam yapayım engelleyemiyorum.

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Puahahaha

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aynen bazen 10 gönderinin 9 u reklam ve bilinmeyen reklam veren sayfalar ve grupları gösteriyor benim takip ettiğim tek gönderi düşmüyor, hiç bir adblocker eklentisi temizlemiyor, çalışan bir eklentide felaket bir şekilde facebook u açılmasını yavaşlatıp,bir çok şeyi de çalışmaz hale getiriyor

• K3L3B0SS K kullanıcısına yanıt
    Facebook kendini millete biktirip herkesi instagrama toplamaya çalışıyor olabilir mi

• up

• Son ip

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

üstad bugün bisiklete çıktım yeni biriyle tanıştım onu eklemek için face'e girince bak gene çıktı:

FACEBOOK KAFAYI MI YEDİ 10 GÖNDERİDEN 8İ REKLAM

işte hep bu tarz resimleri çıkıyo. herifin ailesini ezberledim artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    AHAHAHAAHAHAHHAHA

ABİ BEN AÇIYORUM DİREKT REKLAMLA BASLİYOR ARTİK BAZİ SAYFALARİ İNATLA BİZE DAYATİYORLAR TAKİP ETMEDİGİMİZ HALDE OMG

ONLAR YÜZÜNDEN TAKİP ETTİKLERİM GOZUJMUYOR

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.