Şimdi Ara

. (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.445
Cevap
577
Favori
1.152.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cetesiz

Senden gıcık kapıyorum. Sen benim charımın gizli cevabını tüm servera vermiştin. Hiç güvenilir biri değilsin.
    Char name: cetesiz
    Server: Greece
    Level: 110
  • Artık bende yanacak ruh ta yok , kırılacak kalp te. Bana istemediğim bir ölümsüzlük verdin.

Y.I.W.A.L.Y
  • Düşünmek acı verir demişler, aslında ben dedim şu an...(Fîrzen)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

Düşünmek acı verir demişler, aslında ben dedim şu an...(Fîrzen)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

Senden gıcık kapıyorum. Sen benim charımın gizli cevabını tüm servera vermiştin. Hiç güvenilir biri değilsin.
    Char name: cetesiz
    Server: Greece
    Level: 110

Belik bebeğe vermeseydin sende çarınıİstediğin kadar gıcık kap senin sorunun. Beni tanıyan biliyor güvenir olup olmadığımı senin demen le hiç bişey olmaz

• ‎17 yaşındaki Çinli bir genç iPad 2 alabilmek için böbreğini satmış, iPad 3 çıkınca da beynini satsın, nasıl olsa pek işine yaramıyor.
  • İnsan Görünüşüyle değil konuşmasıyla olgundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenex

Hepsi kendi yazılarım.

-Herkes farklı olmaya çalıştığı için, herkesten farklı olmaya çalışanlar aslında herkesten farklı değildir. Herkesten farklı olanlar, herkesten farklı olmaya çalışmayanlardır.

-Çaresizseniz, çare sizsiniz. Kalemsizseniz kalem sizsiniz. Fikirsizseniz fikir sizsiniz. Hedefsizseniz hedef sizsiniz. Düşüncesizseniz düşünce sizsiniz. Terbiyesizseniz terbiye sizsiniz. Akılsızsanız akılsızsınızdır o kadar... 

-Deveye sormuşlar "Boynun neden eğri?" diye. "Belkide doğru olan, boynumun doğru olması değildir. Doğru olan eğri olmasıdır. Güzelliğin ölçütü nedir? Eğriliğin kusur olarak sayılmasından önce sorulması gereken, kusurun kime ve neye göre değiştiğidir. Estetik evrensel midir, yoksa değişken midir? Kişinin benimsediği değerlerle başkalarını yargılaması doğru mudur? Yoksa evrensel değerlere ulaşılabilir mi?" demiş.

-Başkalarını dış görünüşüne bakarak yargılamak kadar yanlış bir düşünce varsa o da, başkalarını dış görünüşüne bakarak yargılamanın yanlış bir düşünce olmadığını savunmaktır.

-Eskiden kibirliydim, şimdi tamamen mükemmelim.

-En sevdiğim özelliğim başladığım bir işi tamaml...

- “Paran kadar konuş.” Diyenlere katılmıyorum. Siz öyle istiyorsunuz diye hiç susmayalım mı yani?

--Ekonomik Spekülasyonların yol açtığı devülasyonun öğrencinin mevcut mali durumunda beklenen olumlu etkiyi göstermemesi sonucu ekonomide piyasadaki sermaye sağlayıcıları aracılığıyla dış kaynak kullanımına (Out Sourching) gitmek yada önümüzdeki dönemlerde çift rakamlı enflasyon değerleri görmek kaçınılmazdır. (Kısacası param bitti Anne :D) Öğrenciler kullanabilir.

-Olabiliritesi düşük olan şeylerin peşine düşüp çıkan engellerde ve hedef hakkında söylenen olumsuz yargılardan yılmadan ilerlemek, bunlardan adeta zevk almaktır TUTKU.

çok süper

• mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viskozite

mesajım bulunsun

• ‎''Kırık Bir Kalbinin Olması, Hiç Değilse Denediğini Gösterir..''

‎''Yalnızlığımı güzelleştiren tek şey,yalnızlığın..''

‎''Hayat daha büyük bir hapishaneymiş ,bana iyi gelmedi..''

‎''Zor olan kararları vermek değil, onlarla yaşamak.''

''Kimi Ne Kadar Düşünürsen Düşün; Düşüncelerin En Derini, Başına Yastığa Koyduğun An Başlar...''

Google'a "Mustafa" yazıldığında Ceceli, Mustafa Kemal ATATÜRK'ten daha önce çıkıyor. Evet gerçekten bir şeyler "Eksik" gidiyor...

‎"Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez."

''Hikaye devam edebilir. Geri döneceğim. Seni bulacağım, seni seveceğim, seninle evleneceğim ve utançsızca yaşayacağım!"

Buda benim son paylaştıklarım..

• quote:

Orijinalden alıntı: NecmettinArat

tükürdüğümü yalamam ama bu yaladığıma tüküremeyeceğim anlamına gelmez...

öyle böyle ince değil kendi sözüm

usta çok sakat :D bi erkek için
  • eeeeeee yok süper laflar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HKKCN

quote:

türkçe öyle nereye çekersen oraya gidiyo :D
  • Facebookta duvarıma yazdığım yazının belirlediğim kişi tarafından görünmemesini nasıl sağlarım ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HKKCN

quote:

türkçe öyle nereye çekersen oraya gidiyo :D

Abi bu çok çok sakat ya öyle böyle değil

• Haketmeyene verdiğim selam,gönlümün sadakasıdır...
  • Ben yazmadım ama arkadaş yazmış. Görünce tebessüm ettim

"Dolmuştaydım.arkamdaki teyze,evladım şu parayı şoföre uzatır mısın dedi.niye küs müsünüz dedim.kalktı kendi verdi.müsait yerde de indi.mutluyum."
  • alkolsüz bira, heykelsiz memleket, yasaklı kitaplar, sansürlü internet, ağır denetimli televizyon.. HAYALDİ GERÇEK OLDU

"İyi insαn lαfın üstüne gelir" demişse eskiler, ve ben sürekli seni konuştuğum halde gelmiyorsan; iyi bir insan değilsin.

Son Dakika!17 yaşındaki genç, mizah dergisi okurken yakalandı, daha önce bira almaktan sabıkası olan genç, tutuklanarak hapse gönderildi.

Ütüsüz gömlek gibisin sevgili.Hep üzerimde ama sürekli huzursuzluk veren. (kendi sözüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkayboys -- 8 Haziran 2011; 8:37:03 >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.