Şimdi Ara

FACEBOOK.COM*QD WWW.FB.ME NEDİR? (ÇOK ACİL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
55.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugün babamla hesaba bakarken farkettik ki 13 Kasım'da 14 tl Google Ads, 14 Kasımda 3 ayrı, ard arda 69'ar TL lik Facebook Ads için para çekimi olmuş. Hemen bankayı aradık ve kartı iptal ettirdik. Cuma gününe geldiği için banka pazartesi harcama itirazında bulunmamızı söyledi. Nereden ne şekilde buna karıştık bilemiyorum. Bilgisayarımda virüs yok, gayet dikkatli kullanıyoruz. Telefonlarda sorun yok ve bildirimler açık. En son 11.11'de N11 üzerinden alışveriş yapmıştık. 14 Kasım günü 1 adet bildirim gelmiş fakat bildirimde de 0 TL çekilmiştir yazıyor. Başka bir bildirim yok. Babam telaşeden mesajı bile görmemiş. İnşallah olumlu sonuçlanır. Allah kimsenin başına vermesin. Bizim yine 300 tl civarı, internette okuduğum yorumlarda 7000tl civarında parasını kaptıran bile olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwisseN

Bugün babamla hesaba bakarken farkettik ki 13 Kasım'da 14 tl Google Ads, 14 Kasımda 3 ayrı, ard arda 69'ar TL lik Facebook Ads için para çekimi olmuş. Hemen bankayı aradık ve kartı iptal ettirdik. Cuma gününe geldiği için banka pazartesi harcama itirazında bulunmamızı söyledi. Nereden ne şekilde buna karıştık bilemiyorum. Bilgisayarımda virüs yok, gayet dikkatli kullanıyoruz. Telefonlarda sorun yok ve bildirimler açık. En son 11.11'de N11 üzerinden alışveriş yapmıştık. 14 Kasım günü 1 adet bildirim gelmiş fakat bildirimde de 0 TL çekilmiştir yazıyor. Başka bir bildirim yok. Babam telaşeden mesajı bile görmemiş. İnşallah olumlu sonuçlanır. Allah kimsenin başına vermesin. Bizim yine 300 tl civarı, internette okuduğum yorumlarda 7000tl civarında parasını kaptıran bile olmuş.
    Önceki mesajımı okumuşsunuzdur. Aynı olay benim de başıma geldi. Bankayı aradım ve kartı hemen o anda iptal ettiler. İlk iş gününde harcama itirazında bulundum ve bir kaç gün içinde karta iade yapıldı ama "bunu soruşturacağız" dediler. Bugüne kadar bir şey çıkmadı.

Siz veya ben bunu fark ettik ama bunu fark edemeyen, internet veya cep şubeden harcamaları takip etmeyen ya da kart ekstrelerine bakmayan o kadar çok insan var ki arada kaynamış gitmiştir.
  • Bugun babamin hesabindan fb uzerinden 299 tutarinde 3 cekim yapildi. Bankaya dilekce verecek simdi. Sureci yazarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F1CD3AB5A

Bugun babamin hesabindan fb uzerinden 299 tutarinde 3 cekim yapildi. Bankaya dilekce verecek simdi. Sureci yazarim.
    hocam süreç sonuçlandı mı ?
  • sedatdinli S kullanıcısına yanıt
    hayır. garanti bankasına dilekçe verdi bekliyoruz 30 günden erken sonuçlanmaz dediler. bide corona var bakalım ne olacak. gelişmeleri yazarım
  • quote:

hayır. garanti bankasına dilekçe verdi bekliyoruz 30 günden erken sonuçlanmaz dediler. bide corona var bakalım ne olacak. gelişmeleri yazarım
    YKB 2-3 gün içinde şartlı olarak iade yaptı. Araştırma sonunda haksız isem parayı iade etmek kaydıyla.

• quote:

bekliyorum hocam .
  • sedatdinli S kullanıcısına yanıt
    Hala bir gelişme yok bende bekliyorum
  • Bugun bankadan bilgi geldi ve ödemeler iptal oldu

23 Mart 2020 de para çekilmişti ve 29 mayısta işlemler iptal olup para geri geldi.

polise ifade vermiştik ama onun bir etkisi olmadı bankaya verilen dilekçe yeterli oldu.

Bu süreçte yapılan extra bir işlem yok. bankaya gidip dilekçe verildi o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F1CD3AB5A -- 29 Mayıs 2020; 21:31:22 >
  • benimde pazar günü başıma geldi ne yaptınız arkadaşlar paranızı aldınız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

benimde pazar günü başıma geldi ne yaptınız arkadaşlar paranızı aldınız mı
    Benim YKB World kart vardı. Hemen müracaat ettim ve hemen kartımdan çekilen meblağ geri yatırıldı ancak 90 gün boyunca karşı taraf haklı para çekimi yaptığını kanıtlarsa geri ödemek üzere. Diğer bankalar da belki bir kaç gün gecikmeyle çekilen meblağı geri yatırırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 14 Temmuz 2020; 10:35:41 >
  • arkadaşlar bugün benimde başıma geldi 45 euroluk 6 tane işlem yapılmış facebook'tan birileri yardımcı olabilir mi konuyu facebook'a nereden iletebilirim bir mail veya bir sayfa bulamadım iletince kendileri düzeltiyorlarmış çünkü yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nero_o

arkadaşlar bugün benimde başıma geldi 45 euroluk 6 tane işlem yapılmış facebook'tan birileri yardımcı olabilir mi konuyu facebook'a nereden iletebilirim bir mail veya bir sayfa bulamadım iletince kendileri düzeltiyorlarmış çünkü yardımlarınızı bekliyorum
    Geçmiş olsun...

Biraz geriyi okursanız herkes nasıl çözüm bulmuş görürsünüz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.