Şimdi Ara

FACEBOOK.COM*QD WWW.FB.ME NEDİR? (ÇOK ACİL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
55.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde başıma geldi 25 temmuzdan beri çekim yapıyolarmıs kartımdan. yaklasık 7 kalem işlem 649 tl civarı.dilekce yazdım bankaya verdim garanti bankası acaba iade ederlermi?
  • Aynı durumla bende karşı karsıyayım.... kuzenım karttan 2000 tl cıvarında odeme yapmıs.. facebook oyununun zimbirtisi için bunların iadesi oluyormu arkadaslar lutfen yardım edin...
  • Beyler aynı durumla bende karşı karşıayayım kartımdan toplam 455 tl çekilmiş bankaya dilekçe yazdım YKB iade edermi sizce napmak lazım?
  • Selamlar.bugun aynı sorun benimde başıma geldi.bilgim dışında facebookdan 55 adet işlem yapılmış 11 gün içersinde 1.120 tl işlem yapılmış (3.77 tl ile 94 tl arası meblağlar ) ve hemen müşteri hizmetlerini aradım ve kartımı iptal ettirdim.ayrıca itiraz dilekçesi fakslattırdılar.bakalım sonucu göreceğiz.bazı forumlarda okuduguma göre bu işlemler 3d securesiz olduğu için kartın güvenliği bankaya aitmiş.sorumluluk bankada şu an öyle görünüyor.savcılıga suç duyurusunda bulunacagımıda dilekçemde belirttim.bir kaç sefer arayıp durumu soracağım.sonrada savcılığa suç duyurusunda bulunacağim.sonuca ulaşanlar bilgilendirirse sevinirim.
  • facebook uzerinden geri bildirim yaptım... belirli bi zaman sonra cekilen ucretleri geri iadesini yaptıklarını gösteren mail attilar... facebook adresinden bakıp dogruladım...umarim sizinde sorunlarınız çözülür.
  • enas bey biraz açarmısınız? maili kim yolladı size ? facebook mu bankanızmı ?
  • merhaba,
    benimde başıma 2 gün önce benzer bir olay geldi, 2 kere 75 TL ve 2 kere 1 dolar çekilmiş. facebook' tan hangi birime ve nasıl şikayette bulunabilirim?
  • selamlar..ben öncelikle bankadan kredi kartımı kapattırdım ve durumu anlattım.daha sonra bana bir itiraz formu yolladılar onu doldurdum faksladım.işleme aldıklarına dair mail ve mesajlar geldi bugun.başka bir gelişme olmadı şu an için.
  • İlk defa duydum bankaya danış bence
  • soğuk su verin arkadaşa.
  • Bugun itibari ile banka sorunu çözdü ve harcanan miktarı hesabıma iade etti... soguk su yollayan elemanda suya hasret kalsın işallah.
  • Aynı durum şu an benim de başıma geldi.
    3 gün önce benim kartımdan da 303 TL çekim yapmışlar.
    Halbuki facebook geçmişimdede yapılan kredi çekimlerinde öyle bişey yok.
    Banka ile görüştüm kart iptali yaptık. Dilekçe gönderdim. Sonuç bakleniyor...
    Benim anlamadığım en küçük şeyde onay mesajı isterken bunda neden onay mesajı göndermiyor banka tuhaf açıkçası...
  • beyler aynı durumu yaşıyorum şimdi, ekstrs ödeme tarihime bikaç gün kalmıştı bi kontrol edeyim dedim. 22.12.2013 tarihinde FACEBKwww.fb.me/cc tarafından 312.82TL çekilmiş.. şok oldum görünce.. Faceboktan oyun oynamam etmem.. sabah ilk iş bankaya gidcem. bi tavsiyeniz var mı?
  • infosms ten telefona mesaj geliyor facebookta tanıyabilecegin 9 arkadas var diye adresi de fb.me/saddffsasa filan diye yazmışlar gerçek mi bu acaba
  • Merhaba Arkadaşlar,

Aynı sorun bendede var 2 farklı günde 213 ve 319 tl harcama yapılmışwww.fb.me/cc üzerinden bankaya itiraz dilekçesi yazdım. Bakalım ne çıkacak. sonuç alan varmı arkadaşlar?
  • Bugün başıma aynısı geldi. 20 tane banka mesajı ile uyandım. Hemen ardından banka beni aradı haberiniz var mı dedi. Dedim hayır. Kartınızı hemen kapatıyorum dedi. Neyse ki parasını alanlar var. 1250 TL içime oturdu. Sevindim buradakileri okuyunca.
  • salih41 kullanıcısına yanıt
    Benimde başıma geldi.Parayı geri alabildinmi.Alan bidaha cevap atmamış heralde
  • Aynı durum benim başıma da gelmişti. Yeğenim 3 tane harcama yapmıştı karttan üst üste toplam 1260tl lik karta çapraz blok ve iptal sonrası para cekimi düsmüstü hesaptan. Aman diyeyim facebook oyunlarina ve kücük cocuklara dikkat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqww

Benimde başıma geldi.Parayı geri alabildinmi.Alan bidaha cevap atmamış heralde

paramı geri aldım.Facebook durumu anlatan mail atın. Cevaplayıp parayı iade ediyorlar
  • son günlerde başına gelen varmı enpara kartımdan haberim olmadan para çekilmiş 70,27 tl
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.