Şimdi Ara

Fabrika Ayarından Sonra Ekran Sararması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Resim, video, müzik vb derken hafızayı doldurmuşum 1 gb bi yer kalmış. Dosyaları pc ye yedekledikten sonra sildim burayakadar bir sıkıntı yok. Fakat sonra bir de telefon ilk haline gelsin diye fabrika verilerine dön yaptım, sorun orada başladı sanırım bunu yapmadan önce ekran parlaklığı %50 lerde falandı, fabrika ayarlarına dönerken silme işlemi sırasında telefon kapanıyor açılıyor ya o sırada telefon ısındığını fark ettim. Telefon sıfırlanıp açıldığı sırada ekran son parlaklık ayarlı şekilde birden açılıverdi zaten bir de sıcaktı.

Açıldı pin kodu vs girdikten sonra bazı şeçenekler çıktı mobil veri, wi-fi, konum vs bunları da belirleyip ana ekrana geldiğimde wi-fi den bi güncelleme indirmeye başladı

o sırada fark ettim ekranın sol üst köşesinde sarıya dönük bir renk vardı. İlk başlarda baya belirgindi, ben telefonun ısınmasına bağladım sorğudukça kayboluyordu ama tam gitmiyordu, 3-4 dk buzdolabına koydum teli :) tamamen yok olmadı ama hala duruyor orada bi sarılık

bu arada yazarken ekran görüntüsü alıp koyayım dedim fikir oluşturması için, daha belirgin olsun diye siyah tonlu bi duvar kağıdıyla değiştirip ss alayım dedim ama öyle yapınca da sarılık kayboldu hayret :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.