Şimdi Ara

<^F33L^ > - Düşünüyorum (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
2
Favori
36.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müdür tek kelimeyle mükemmel bi çalışma yapmışsın aşmışsın artık tebrükler çok mükemmel
  • Beyler yorumlar için eywallah. Bu linkte herşeyi anlatıyor. Gidin yazıcıoğlundan malzemeleri alın toplam 6.5 ytl tutuo. Lehiminiz yoksa lehim de alın ve bir metre kadar bir kablo ince ! Gerisi size kalmış aşağıdaki linkteki devrede plaka alanı dar kafanız karışmasın. Elektrikten anlayan biri çok kolay yapar. Ama ben elektrikten anlamama rağmen amcam yaptı sonra olayı kavradım! Zaten 3. yü bana yaptırdı . Bir elektrikçiye de yaptırabilirsiniz. Yanında durup olayı anlarsınız! Kolay gelsin arkadaşlar tekrar yorumlar için teşekkürler. Bu arada şu vizelerim bitsin o ön panele birşeyler düşünüyorum. Fan kontrol kumanda kollarını değiştiricem. Bakalım .... İşte link bu FAN KONTROL

Tekrar eywallah!

• bu fan kontrolünden bende yapıcam yapan birinin olması güzel eyvallah saol bu arada kasa harika yani iştahım kabardı gidip alıcam aletleri bende :)
  • senden de bekleriz bir buluş :)
  • devilucifer85 o logitech mousetan memnun musun bende almak istiyorum ondan ama kararsızım.
  • bir sorun yaratmıyor ama oyunlarda performansı düşük tabi. Ama 3 metre mesafeden bile çekiyor. Kumanda gibi özelliği de var. yani uzanırken film izlersen mousu kumanda niyetine kullanabiliyorsun. Bu özelliği güzel ayrıca mouse atlama yapmıyor. Güzel bir de mouse pad al tamamdır! Ayrıca lazer ışığı olmadığı için pili çok uzun dayanıyor. 2 ay oldu alalı, duracall pil yeni bitti. Şimdi şarjlı pilleri koydum! Onlar daha uzun dayanır gibi geliyor çünkü mA i yüksek! Kolay gelsin!

Gözlerim hdd me kayıyor acaba onu da ellesem mi? :) Aman bir de bozulur ... Önce benim eski hdd me bişiler yapim bozulsa da olur! Bakalım sabah sabah aklıma fikirler geldi nerden geldi ise....

Beyler sınavlar bitmez oldu ya gelsin şu tatil artık.... Kimseler de yok nette... Modcular nerdesiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilucifer85 -- 3 Aralık 2006; 4:16:38 >

• Psu almaya karar verdim tavsiyeleriniz var mı sessiz!!!
  • Doğu tebrik ederim çok güzel olmuş bi ara gel de bana da yap aynısından
  • tamam kardeşim sen iste yeter keşke İzmir de olsam
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilucifer85

ya arkasına onun mavi neon koyucam mavi plexi var siyah daha hoş olur gittim sprey boya aldım ... metalik rengi kazıdıktan sonra ortaya çıktı ... yarın bidaha bi sprey ile boyayım orayı... bakalım güzel olacak mı? artık o da olmaz ise gidicem şu araba boyacılarına boyatıcam cillop gibi olsun bişi yaptık tam olsun arkasına plexiyi de yapıştıramıyorum bu boya işi bitmeden :( yarın bitirmeyi düşünüyordum ya :(

arkadaşım bu işin güzelliği burda, sürekli insanın aklını kurcalıyor. benim de aklıma gelince fırlıyorum yerimden. eve kendimi zor atıyorum, doğru kasanın yanına. bak diğer bölümlerde de vardı bu, kasa mod simülatörü, ilginç şeyler gelebilir aklına burdan yola çıkarak.http://www.editorunsecimi.com/content_files/html/modsim/index.htm bu arada kasa ne oldu görebilir miyiz fotoları

<^F33L^ > - Düşünüyorum

• kasa duruyor ya :) ehe :) ya cumartesi gidip psu alabilirim... bu gazla! gaza geldim geceleri artık downloadları açık bırakacağım! sesten uyunmuyor maşallah nozzle gibi psu fanı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilucifer85

tamam kardeşim sen iste yeter keşke İzmir de olsam

Ya ne zaman gelcen gelince haber ver de birlikte yapalım bi tane de bana
  • 24 ünde izmirdeyim :) hallederiz
  • Sonunda ses problemine de çözüm buldum! FSB Bluestorm V2 aldım. İşte resimler...

Yalnız 12 lik fanım yandı ... Tahminimce yanlış bağladım kablosunu , daha doğrusu fan kontrolde bi saçmalık oldu! 1 hafta sonra arkaya sessiz bir fan ekleyeceğim yazık oldu tt me :(((

<^F33L^ > - Düşünüyorum

Feel psumu çıkardım!
     <^F33L^ > - Düşünüyorum

Yerine mavi gelini koydum :)
     <^F33L^ > - Düşünüyorum

12 lik fanım yok neden yandığını çok merak ediyorum. Teknik yardım bölümüne soracağım :) Kolay gelsin...

Ses acayip düştü... Şiddetle tavsiye ederim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilucifer85 -- 5 Ocak 2007; 23:55:40 >

• Aslında 12 lik fana gerek yok oraya ama ne bileyim :) Tavsiyesi olan var mı o bölüm için???
  • eline sağlık cok güzel güle güle kullan
  • İşte sessizliğin son noktası! Bigtyphoon ile northbridge cooler extreme spirit II ekledim psu dan sonra! Artık rahatım işte resimler...

İşte typhoon u taktıktan sonra...

<^F33L^ > - Düşünüyorum

Kuzey köprüsüne macun çekerken...

<^F33L^ > - Düşünüyorum

<^F33L^ > - Düşünüyorum

<^F33L^ > - Düşünüyorum

<^F33L^ > - Düşünüyorum

Kuzey köprüsü fanının da mavi ışığı var kasanın içi full mavi ışık oldu :)

nasıl olmuş beyler?

• en son haliyle zahmet olmazsa bir daha göndere bilir misin??
  • kuzey köprüsü soğutucusu nasıl? sıcaklık değerleri filan..
  • psu nasıl ses yönünden iyi mi?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.