Şimdi Ara

<^F33L^ > - Düşünüyorum (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
2
Favori
36.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu h sonu gelse de bi gidip ups alsam ... Bu arada ghost ile uğraşıyorum ... Bu heralde 5. ghostum ghost üstüne herseferinde daha bi optime oluyor ghost dosyam süper oldu valla...
  • Ben Dremelle bi kare kestim, havalarda uçuyorum. Senin yaptığına bak

Çok güzel çalışma!
  • quote:

Orjinalden alıntı: lunaworks

Ben Dremelle bi kare kestim, havalarda uçuyorum. Senin yaptığına bak

Çok güzel çalışma!

aman abi dikkat et fazla bastırma yoksa diskler havada uçuşuyor yavaş yavaş elin alışır... Haftasonu gelse de ups imi alsam :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilucifer85

quote:

Orjinalden alıntı: lunaworks

Ben Dremelle bi kare kestim, havalarda uçuyorum. Senin yaptığına bak

Çok güzel çalışma!

aman abi dikkat et fazla bastırma yoksa diskler havada uçuşuyor yavaş yavaş elin alışır... Haftasonu gelse de ups imi alsam :)

Uçuşuyor valla. Tecrübe ettim Çok çabuk eriyor, tükeniyor...

Ups'i hangi Marka Model alacaksın?

Ben de Tunçmatik 2000 VA lık var. Oldukça da memnunum. Ötmeye başlayınca delirtiyor ama

/>

• valla karar vermedim araştırma yapmam lazım nasıl deli ediyor anlamadım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilucifer85

valla karar vermedim araştırma yapmam lazım nasıl deli ediyor anlamadım?

Elektirik kesildiğinde vermeye başladığı uyarı sesi.
    Çok sık ve sinir bozucu yüksek bir ses
  • Arkadaşlar bugun aldım sonunda ups imi :) Artık elektrik istediği kadar gidip gelebilir... :) Heralde 15 20 dk idare eder beni...

<^F33L^ > - Düşünüyorum
  • ellerinize sağlık çok güzel çalışma...helal olsun valla

• Arkadaşlar bu ups sistemi 20 dk götürüyor süper... Monitörü kapatırsam 30 dk yı geçiyor! Değdi heralde aldığıma!
  • Sıra geldi fan kontrole tabi de ... Bu power supplyımın fanının sesi sanki bi değişik çıkmaya başladı son zamanlarda! aerocoolun fan kontrolunu alırsam power supply da almam lazım! O yüzden bana 2 fanı idare edebilecek fan kontrolu almam lazım (şimdilik) Ne önerirsiniz?
  • kendin yap
  • valla yapmayı bilsem yaparım!
  • ya en az 2 fanı yönetebileceğim siyah panelli bir fan kontrol bulamadım .... :( nerden bulabilirim? 2. el satan var mı?
  • BEyler h sonu fan kontrol yapıcam amcamla bakalım nasıl bir iş çıkacak!
  • eline sağlık dostum çok tatlı durmuş bişey sormak istiyorum bu dremel malzemeleri ve motoru yaklaşık ne kadardır Ytl olarak bi fiyat verebilirsen sevinirim
  • dremel i 45 e uçları da set alırsan daha ucuza gelir setin içinde de 60 tane uç var (kesici) . bu set de 30 ytl... Kolay gelsin yorum için saol!
  • Veee sonunda fan kontrol olayı da çözümlendi 6.5 ytl ye 3 tane fanı kontrol edebilecek fan kontrol mekanizması yaptım. Saolsun amcam yardım etti :) İşte sıcak sıcak bugün taktım... Arkadaki tt fan kırmızı ışık veriyordu! Fanı nekadar kısarsam ışığı da o derece kısılıyor aynı şekilde ön taraftaki fan için de geçerli... Çok güzel oldu! Sonunda gece yatarken fan sesi sorununu tamammen çözdüm sanırsam :) Test ettim! Ses farkı hissedilebiliyor kolayca! Birazdan da sıcaklık testlerine geçeceğim... İşte fotolar.....

<^F33L^ > - Düşünüyorum

<^F33L^ > - Düşünüyorum

3. fan kontrolü koymadım kapağa ilerde bir 3. fanı yukarı takmak istiyorum hem onun için 3. yü yaptık hem de yedekte de bulunsun bakalım! Ne olur nolmaz.... Nasıl olmuş beyler? Kolaymış bu fan kontrol mekanizması! Ben karmaşık sandım başta saolsun amcam halletti :) Ama şimdi malzemeler olsa gözümü kırpmadan yaparım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilucifer85 -- 26 Kasım 2006; 17:09:41 >

• Gerçekten çok güzel bir çalışma çıkarmışsın, tebrikler Bu Fan Kontrol Cihazını ayrı bir konu acıp biraz daha detaylı anlatırsan yeni arkadaşlara yararlı olucaktır
  • Desene malzemeler listesine birde Elektirikden anlayan AMCa girdi birtanede.

Hayırlı olsun.Sonunda kontrolüde ekledin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Gerçekten çok güzel bir çalışma çıkarmışsın, tebrikler Bu Fan Kontrol Cihazını ayrı bir konu acıp biraz daha detaylı anlatırsan yeni arkadaşlara yararlı olucaktır

bencede fan kont devresin, daha detaylı anlatırsan iyi olur...
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.