Şimdi Ara

F2P Aion Yeni Serverda Başlayacaklar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
6.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf Veteran Üyeliğim Olsun Diye Siparişi Verdim. Daha Önce Oynamadığım İçin Birşey Bilmiyorum. Şimdiden Öylesine Başladım Öğrenmek İçin. Yeni Server Gelince Bende Casual Olarak Takılacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: jdiabolica

quote:

Orijinalden alıntı: grafmaster

bizim toplulumumuzda herkes herşeyi çok bildiği için toplu şekilde duramıyoruz 60 kişilik legionum vardı her bir üye türkten oluşuyordu ama şuan o üyeler belki farklı 4 legion a ayrılmıştır

Sen gelsene yeni servera bizim oynamayı bilen clerice ihtiyacımız var :) Peptococcus ben :)

hehe ben o cleriği sattım ama acayip pişmanım sizinle beraber belki 300 plat medal kastık ne oldu bi hiç uğruna. :) ama yeni serverda cleric açıp oynamayı düşünüyorum. cleric kadar konforlu bir karakter olamaz zira

• quote:

quote:

quote:

bizim toplulumumuzda herkes herşeyi çok bildiği için toplu şekilde duramıyoruz 60 kişilik legionum vardı her bir üye türkten oluşuyordu ama şuan o üyeler belki farklı 4 legion a ayrılmıştır

Sen gelsene yeni servera bizim oynamayı bilen clerice ihtiyacımız var :) Peptococcus ben :)

hehe ben o cleriği sattım ama acayip pişmanım sizinle beraber belki 300 plat medal kastık ne oldu bi hiç uğruna. :) ama yeni serverda cleric açıp oynamayı düşünüyorum. cleric kadar konforlu bir karakter olamaz zira

biz sattık yedik eurocukları, dolarcıkları :) millet medal kıtlığı çekerken kastık bide :) asmo ol biz aynı ekibiz oyun hayatımız boyunca clerimiz olmadı bizim gerekte yokya

• bende hiç asmo oynamadım beluslan ve gelkmaros tan başka map te bilmiyorum ama ortam asmo tarafında olcaksa cleriğiniz olarak asmo tarafında başlarım problem değil :)) bu arada sorması ayıp kaça sattınız karakterleri ben yabancı siteden 400$ a satabildim :/ ucuz gitti bayağı benimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 18 Ocak 2012; 19:35:25 >
  • ben 800€ ya sattım. 2chanter dolar olarak aldı kaç aldılar hatırlamıyorumda benimki ile eşitti hemen hemen
  • ben çok acele ettim ondan oldu... zaten yabancı siteye koydum 2 günde gitti hemen sanırım ucuz buldular :D beklesem bende yüksek rakamlara satabilirdim neyse hayırlısı yeni serverda görüşürz ozaman
  • benimki 2-3hafta sürdü fiyat düşürelim satılmıyor felan dediler yok kalsın öyle dedim :) bizim nickler aynı olcak heralde hemen ilk gün bulursun bizi
  • quote:

benimki 2-3hafta sürdü fiyat düşürelim satılmıyor felan dediler yok kalsın öyle dedim :) bizim nickler aynı olcak heralde hemen ilk gün bulursun bizi

tamam yeni serverlar açılsında buluruz birbirimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 18 Ocak 2012; 20:14:10 >
  • Ben bırakınca alayı bıraktı bensiz yapamaz onlar başlıcaz aynı kadro gine bitanede templarımız vardı üstte mesaj atıp duruyo ondan kurtulduk şükürler olsun bg atmasıyla ölmesi bir oluyodu ( -Google- )
  • quote:

ben çok acele ettim ondan oldu... zaten yabancı siteye koydum 2 günde gitti hemen sanırım ucuz buldular :D beklesem bende yüksek rakamlara satabilirdim neyse hayırlısı yeni serverda görüşürz ozaman

bu hesap alım satımı hangi siteden oluyor acaba?

2. olarak f2p olmadan trial oynayayım dedim

fena oyun dğil amma velakin

frp tarzı bi oyunda font arial olunca ben delleniyom birader

bunu değiştirmenin bi yolu var mı?

bir de sorum var

her class ı 10. lvl a kadar oynadım

cleric herşeyi yapan bi class sanırım

dengesizlik ileri levellarda düzeliyor mu acaba?

• quote:

Ben bırakınca alayı bıraktı bensiz yapamaz onlar başlıcaz aynı kadro gine bitanede templarımız vardı üstte mesaj atıp duruyo ondan kurtulduk şükürler olsun bg atmasıyla ölmesi bir oluyodu ( -Google- )

hahahahha hiç güleceğim yoktu e adam napsın aion öyle bir oyunki yeri geliyor 10k demage yiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 18 Ocak 2012; 20:21:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: judge-fred

quote:

ben çok acele ettim ondan oldu... zaten yabancı siteye koydum 2 günde gitti hemen sanırım ucuz buldular :D beklesem bende yüksek rakamlara satabilirdim neyse hayırlısı yeni serverda görüşürz ozaman

bu hesap alım satımı hangi siteden oluyor acaba?

2. olarak f2p olmadan trial oynayayım dedim

fena oyun dğil amma velakin

frp tarzı bi oyunda font arial olunca ben delleniyom birader

bunu değiştirmenin bi yolu var mı?

bir de sorum var

her class ı 10. lvl a kadar oynadım

cleric herşeyi yapan bi class sanırım

dengesizlik ileri levellarda düzeliyor mu acaba?

bilader uk.aiononline.com burdan başka aion bayisi olan sitelerden satın alabilirsin. ayrıca bir karakteri 10. lvl de tanıman imkansız ki sana şunu söylüyüm 55 level olmuş ve aylarca 55 level karakterini tanımadan neler yapabilceğini bilmeden classina bir ton laf eden bir dünya adam var yani aion basit bir oyun değil çok fazla ayrıntısı var aynı şekilde pvp side öle çok detaylı pvp esnasında sadece skillere basıp oynuyamazsın çok seri ve hızlı düşünmen lazım :D bu arada cleric olayına gelince cleric 2 skill ağacı var birisi solo takılabilceğin kayda değer magical attack skillerin olduğu group a fazla bir faydası olmayan ağaç ki bu ağaç ile oynucağına sm veya sorc aç daha çok eğlenirsin..... diğeri ise group için healer skilleri ile dolu ağaç.

• Çok kalabalıktınız çok clericimizde yoktu zaten çentırlarda ezkti
  • quote:

Çok kalabalıktınız çok clericimizde yoktu zaten çentırlarda ezkti

sen iyi bi sorctun :D sizde bide ethem iyiydi oda biraz noobtu ya neyse bayağı bi muhabbetimiz oldu kötü konuşmuyum hahha
  • senin bazı üyeler kadar nub olamaz kimse :D
  • Orhan ve casual oynamak noluyor ulenn şaka vs. bir kenera ap kasmada üstüne tanımam hocam neyse oyun çıksın takılmak isteyen buradan veya yeni server ile alakalı bir konu açar varsa oynayacak ts vs. bulur bir şekilde takılırız.
  • quote:

senin bazı üyeler kadar nub olamaz kimse :D

hahahahha ethem ile apo un plat medal trade yaparken ki muhabbetlerini hatırlıyorumda gülmekten ölüyorum hala :D her akşam 9 da geldin gelemedin kavgası :D ethem çıldırırdı
  • bizim vente geçip yarım saat sövüyodu zaten beni yollamaya çalışıyodu ben gelemem sıkıntıya gelmiyodum o yüzden sizin vente başıma gelcekleri gördüm çünkü
  • Arkadaslar bende başlamayı düşünüyorum bi ara pvp de oynamıstım fakat oyunu öğrenemedim ve az kisi olması nedeni ile bırakmıstım.Simdi tekrar baslamak istiyorum fakat bana oyunu öğretebilicek bir arkadas var mı ? Varsa çok memnun olurum ö.m atarsa sevinirim.
  • ben p2p yken oynamadım ama f2p olunca denicem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.