Şimdi Ara

F2P Aion Yeni Serverda Başlayacaklar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
6.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kocaeli1074141

Arkadaslar bende başlamayı düşünüyorum bi ara pvp de oynamıstım fakat oyunu öğrenemedim ve az kisi olması nedeni ile bırakmıstım.Simdi tekrar baslamak istiyorum fakat bana oyunu öğretebilicek bir arkadas var mı ? Varsa çok memnun olurum ö.m atarsa sevinirim.

perentoda başla bayağı türk var. ben elyosum ama türkler daha çok asmo ırkını tercih ediyor
  • Teşekkürler birde birşey sormak istiyorum bu Aion Free To Play i indirdim Game Launch v3 die birşey var uptadet yapıyor fakat %46 da kalıyor çözümünü bilen varmı.
  • bende baslayacam :P
  • deneyin arkadaşlar deyeyin bu oyun hakediyor
  • Bugün beta açılıyor
  • elinde key olan varmı o kadar indirdim gelmedi bana key
  • Beyler oyunu alta alınca dc yiyoruz bunun çözümü var mı ?
  • Merhaba arkadaşlar, oyunun F2P start'ı yaklaşıyor. Bende ufak bir arkadaş grubuyla birlikte oyunda olacağım yeni serverda. Oyunu daha önceden "NCSOFT Retail" serverlarında uzun süre oynamış, DENEYİMLİ, KALİTELİ oyuncularla şimdiden bağlantıya geçmek istiyorum. Oyunda bir legion kurmasak bile en azından birbirimizin isimlerini bilir, friend-list'den iletişime geçebiliriz.

Uzun lafın kısası F2P yeni serverda başlayacak eski Aion'cular nick'leri alalım buraya

Oripxnot nick'iyle Sorcerer veya Ranger oynayacağım ben
  • Valla oynanmayacak oyun değil benim gözümde. Azazil nick'iyle cleric oynayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

Merhaba arkadaşlar, oyunun F2P start'ı yaklaşıyor. Bende ufak bir arkadaş grubuyla birlikte oyunda olacağım yeni serverda. Oyunu daha önceden "NCSOFT Retail" serverlarında uzun süre oynamış, DENEYİMLİ, KALİTELİ oyuncularla şimdiden bağlantıya geçmek istiyorum. Oyunda bir legion kurmasak bile en azından birbirimizin isimlerini bilir, friend-list'den iletişime geçebiliriz.

Uzun lafın kısası F2P yeni serverda başlayacak eski Aion'cular nick'leri alalım buraya

Yeni serverde glad yada ranger olarak başlamayı düşünüyorum. Nickim Apocalypse yada Marwo olucak! Oyunu retail serverde oynadım 51 templarım var, askerlik yüzünden bırakmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marwo -- 5 Şubat 2012; 15:18:19 >
  • Ben de yeni serverda tekrar başlamaya karar verdim.Şimdi zor kısım eski legiondakileri ikna etmek.Tekrar SM olarak başlamayı düşünüyorum.
  • Yeni SErver Başlayacaklar bi önerim var.

toplama ve mesleği de hızlıca kasarlarsa iyi olur.Alchmy ilk kasılacak başlarda kasan kişiye iyi para kazandırır.

herkes potsuz scroll suz olacak iyi değerlendirin.
  • herşey karaborsa olucak :D vay halimize
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, oyunun F2P start'ı yaklaşıyor. Bende ufak bir arkadaş grubuyla birlikte oyunda olacağım yeni serverda. Oyunu daha önceden "NCSOFT Retail" serverlarında uzun süre oynamış, DENEYİMLİ, KALİTELİ oyuncularla şimdiden bağlantıya geçmek istiyorum. Oyunda bir legion kurmasak bile en azından birbirimizin isimlerini bilir, friend-list'den iletişime geçebiliriz.

Oripxnot dün akşam saatlerinde 34lvl rangerimle partye girmiştim FT görevi için hiç bir şey yazmadan partyden kicklemek pekte hoş bir durum değil bunu heryerde yapmassanız sevinirim.

Seviyeli bir oyun adına bu tarz haretekler pekte hoş olmuyor açıkcası.
  • hadi ama ne zaman acılıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eien

quote:

Oripxnot dün akşam saatlerinde 34lvl rangerimle partye girmiştim FT görevi için hiç bir şey yazmadan partyden kicklemek pekte hoş bir durum değil bunu heryerde yapmassanız sevinirim.

Seviyeli bir oyun adına bu tarz haretekler pekte hoş olmuyor açıkcası.

Evet hocam hatırlıyorum, öncelikle özür dilerim hoş olmayan bu durum için sizden.

Dün akşam sizi gruba alan cleric arkadaşımdı, bende Kazeshini ismini görünce bu arkadaş Türk muhtemelen dedim kendisine. Kazeshini legion'unu ismen biliyordum Aion oynayan diğer arkadaşlarımdan. Zaten bunun üzerinede cleric arkadaşım size Türkçe bir şey yazdı ancak cevap alamadık. Bizde isim benzerliği heralde, yabancıdır diyip geçiştirdik. Ardından grubu toplama amacımız değişti, 2 legion arkadaşımız daha geldi gruba ve abyss pvp yapmaya karar verdik bunun üzerinede sizi kickledi cleric arkadaşım. Normalde asla yapmayacağımız bir durumdur bu ancak F2P aion ile oluşan yeni Aion oyuncu kitlesine olan tavrımız budur, Türk dostlarımız haricinde hiç kimseye ne bir kibarlığımız olur nede eyvallahımız. Etrafta Metin2'den fırlamış "xDxD"ci ergen Infinite Aion'cu gençler olduğu sürece kendi çekirdeğimize kapanıp oyunu kendi aramızda yardımlaşarak oynayacağımızı ve bu tavrı benimseyeceğimizi zaten bu forumda önceden defalarca yazmıştım ben. Sizinde Türk olmadığınızı sanmamız dolayısıyla böyle bir kusur işlemiş arkadaşım. Kusura bakmayın tekrardan. Betadan sonra gerçek serverda görüşmek üzere
  • OBC uzatıldı mı? Yeni server de bende olmak isterim aranızda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chichi

OBC uzatıldı mı? Yeni server de bende olmak isterim aranızda :)

20sine kadar uzatildi.
  • OBT 20 şubata kadar uzatıldı. Yeni server da başlıyacak arkadaşlara kolay gelsin :) Server transferi açıldığı zaman büyük olasılıkla görüşürüz :)
  • arkadaslar yeni server tam ne zaman aciliyor acaba ?_?yeni serverda bende elyosum asmolarda hersey cok pahali :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.