Şimdi Ara

F VE Q KLAVYE KARŞILAŞTIRMASI (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
12
Favori
341.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu unutturmayalım diye msj attım.bende on parmak f klavye yazıyorum sizede tavsiye ederim gerçekten mükemmel bir klavye yazması öğrenmesi çok kolay

• ciddi ciddi f klavye kullanasım geldi.... güzel çalısma olmus gercekten.emegüne saglık kardes...
  • Bende o kadar forumda durmama rağmen burayı yeni gördüm. İyi bir F Klavye kullanıcısı olarak (ama klavye Q klavye) Malum ticaret lisesi mezunu olunca ve daktilo dersi olduğundan ve meslek muhasebede olunca F klavyeyi öğrendik. Hepiniz bilirsinizki mahkemelerdeki katip ve katipeler, noterlerdeki memurlar çok hızlı bakmadan 10 parmak daktilo veya klavye kullanırlar inanın onlar kadar veya daha hızlısı 10 parmak bakmadan hızlı yazarım, önemli olan devamlı F klavye kullanaraktan, ve klavyeye bakmadan 10 parmak yazmanızı geliştirebilirsiniz. İyi bir çalışma ve devamlı metinler yazaraktan. Bir bakmışsınız iyi bir 10 Parmak F Klavye kullanıcısı olup çıkı vermişşiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quake58 -- 30 Mart 2008; 4:09:01 >

• YAŞASIN Fe KLAVYE
    14 YILLIK DEVLET MEMURUYUM
    YAZA YAZA KAÇ TANE KLAVYE ESKİTTİM HATIRLAMIYORUM
    AMA NE PARMAKLARIMDA BİR ARIZA VAR NEDE BENDE
    ŞU Q KLAVYEYE ALIŞAMADIM ARKADAŞ BİR TÜRLÜ ZORLAMI YANİ
    İSTEMİYORUM
    Q KLAVYEYE
  • Evet; parmaklarına güvenen alsın klavyesini gelsin.

http://2addicted.com/letters

çok güzel bir oyun.
  • hem f hem de q klavyede on parmak yazabilen birisi olarak şunu söyleyebilirim. türkçe nin harf dizilimine uygun olduğu için,f klavyede daha hızlı on parmak yazı yazabiliyorum.
  • Tamam kesinlikle katılıyorum.karşılaştırma yazınız gerçekten pek çok yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırıyor ama Q kullanmak zorundayız.
    Bu gün tüm internet kafelerde,üniversitelerde vb.. q klavye mevcut.F klavyeyi gördüğüm kadarıyla MEB'e bağlı okullar ve devlet kurumları kullanıyor.Hatta biz lisedeyken bilgisayar labaratuarındaki bilgisayarlarda klavye seçimini f den q ya getirip ezbere tuşlara bakmadan yazıyorduk daha hızlı oluyordu.

Ayrıca şöyle bir durum daha var:Mesela bir laptop alacaksanız F klavyeli laptopu nereden bulabilirsiniz?
    Bulamazsınız demiyorum yanlış anlaşılmasın,ancak çok zor bulursunuz.

SAYGILAR...
  • fe klavye ile 2007 nin Şubat ayının sonuda tanıştım , ilk başlarda çok zor yazıyordum , tanışma şeklim ise zabıt katipliği sınavına hazırlanmam dolaysıyla oldu. O aydan beri yani tam bir buçuk yıla yakın zamandan beri fe klavye kullanıyorum , kim ne derse desin q ile yazmak ayrı , f ile yazmak ayrı insanın alışıtığı klavye ona kolay geliyor ama f klavyeyi kullanmadan kimse q nun iyi olduğunu söylemesni , şuanda 3 dakida rahat 150 kelime felan yazıyorum illk başlarda yani fe ile ilk tanıştığım zamanlarda sinirden klavyeyi kırma derecesine kadar gelmiştim .

Kimse f klavyenin üstünlüğünü q ile kıyaslamasın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negatif Statü Hakları -- 12 Nisan 2008; 17:11:34 >
  • Hayatımda hiç f klavye görmedim desem yeridir.
  • ilk bilgisayarım f klavyeydi sonraki bilgisayarın klavyesi q klavyeydi ve f klavye bulamadığımdan tek tek tuşları söküp f klavyeye çevirmiştim q klavyeyi hey gidi günler şimdi emperyalizme boyun eğdik q klavye kullanıyoruz
  • Teşekkürler çok güzel hazırlamışsın fakat bunları birçok insan bilmiyor başlangıçta ben Q klavyenin tüklere özgü oldugunu zannederdim ve yeni başlayan çoğu insanda öyle sanıyodur(sanmıştır) tahminimce. 1.5 yıldır işim gereği pc başındayım günde ortalama 10 saat pc başındayım ne hikmetse bi türlü 10 parmak yazamıyorum öyle zor yerlerdeki sesli harfler sol elim 6-7 parmak yazıyor ama sağ hala tek düze devamm Bu gidişle 1-2 gün sıkıntı çekip f klavyeye başlamayı bile düşünüyorum. Bilgilendirme için tekrar teşekkürler..
  • güzel paylaşım teşekkürler
  • Arkadaşlar ben sayısalcı yapım var birisi bana daha iyi oldugunu kanıtladımı inanırım ve yanlışımdan dönerim F klavyenin iyi oldugunu biliyordum ama bu kadar kalitede bi yapısı oldugunu kesinlikle bilmiyordum ve bana daha önce kimse anlatmamıştı şimdi ortada bi çok kişi salla Q devam et diyor okudum nerdeyse tüm msj ları ama mantığa aykırı(Mantıga aykırı davranmak ruhsal Tıpta bi adı vardı bunun...) olan bir şey varsa ben neden kullanayım...

-- acıkcası suanda kendimden ve cahilligimden utanıyorum--

Bu Q klavyeye 70 milyon verdim microshoft naturel 4000 yarın yapışkan aramaya baslıcam ki ben klavyeme cok iyi davranırım yapışkan ne ki cevresine cay yakloastırmam....

Yarın tüm tuşlar degişmiş olcak gönül isterdiiki bu klavyeyenin F'i olsun ama...

Q'ya ölüm tüm bilgileri mail olarak insanlara göndericem bilgilensinler benim hatama düşmesinler...

http://www.sanalmarketim.com/urun_liste/?liste&ref=%2Csxbiu%3A4%2Csxbia%3A16%2Csxmi%3A63&sxpg=1

Bu adreste 1-2 tane kaliteli apple model var ama windowsta calışırmı acıkcası bi fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaNeO -- 4 Mayıs 2008; 12:20:54 >

• Acaba bu konu sabitlenmez mi sonuçta yararlı bi konu ve genel olarak yalnış bilinen bi konu en azından yeni gelen üyeler bu konuyu gözden kacırmazlar hemde insanlar buldukları F klavyeleri buradan bilgilendirirler
  • benim için çok önemli oyunlarda fe klavye naısl gta san andres fln baya oyun oytanrımda :D ona göre feye geçicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: TÜRKNBR

benim için çok önemli oyunlarda fe klavye naısl gta san andres fln baya oyun oytanrımda :D ona göre feye geçicem

O Oyunun ayarları hiç degişmiyor mu ? degişiyorsa tuşları degiştir yeter...

Degişmiyorsa o kötü bırak gitsin
  • saol sayenizde geçicem ama yazın çünkü oks var :D
  • İlk başlarda hangisine alıştıysak onla devam ediyoruz zamanında f ile başlasaydım şimdi f de iyi olurdum ama beynimiz alışmış q klavyeye f e geçmek sıfırdan başlayan birinden daha fazla yorar bizi
  • Cumartesi günü olan Zabıt Katipliği sınavını 150 net kelime yazarak birincilikle kazandım, sınava f klavye ile girmiştim.

f klavyeyi yapanlardan allah razı olsun harika bir klavye.
  • Beyler şuanda F klavyeyle yazıyorum ve bakmıyorum... :) Yavaş ama oda zamanla hızlanır Q 10 yıldır kullanıyordum ama bakmadan zordu yukarda msjım var ne zaman gectigimi hesaplayın :) Biraz zor ama cok rahat klavyemi şimdi daha cok kullanıyorum klavye üzerindeki yapışkanlar bile fazla dayanamadı :) yeni yapıskan almam gerekiyor :) En güzel tarafı artık şifre kullanmıyorum kimse F bilmiyor :) yazana kadar delirip kacıyorlar :)

Q herkes yazar ;) Başkalarından ayrılın....

Slogan gibi oldu hey maşşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaNeO -- 23 Mayıs 2008; 5:04:01 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.