Şimdi Ara

F.E.A.R 3 (DH ANA KONU)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
7.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

F.E.A.R 3 (DH ANA KONU)

Tür:FPS
    Yapımcı: Day 1 Studios
    Yayımcı: Warner Bros. Interactive
    Çıkış Tarihi: TBA 2010
    Platform: Xbox 360,Playstation 3,PC

Önceki oyunlarını Monolith Productions'ın geliştirdiği F.E.A.R.'ın son oyununa Day 1 Studios'un el atacağı belirtildi. Bu sefer hamile olan Alma kabuslarımızda yine başrol olmaya devam edecek.(BSC)

İlk Trailer;

http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/45906/fear-3/videos/fear3_trl_announcementtrailer_4710.html

Warner Bros. Interactive Entertainment'tan bir kaç saat önce gelen açıklama, ilki çok başarılı bir korku oyunu olan, ikincisi de beklentilerin oldukça altında kalan F.E.A.R. serisine devam edileceğini duyurdu. Yani F.E.A.R. 3 geliyor!

Üçüncü oyunla beraber Alma geri dönüyor ve evlatları Point Man ve Paxton Fettel da onunla birlikte geliyor. İlk oyundaki Point Man bir kez daha kontrolümüzde olacak. Paxton Fettel da bir arkadaşımızın kontrolünde. Evet, co-op'tan bahsediyorum. Oyunun tek kişilik modundaki en büyük yenilik olan co-op konusunda oldukça iddialı FEAR. Ayrıca bir başka yeniliği ise geliştirilmiş siper sistemi.

Fakat oyunu bu sefer Monolith geliştirmiyor, ilk F.E.A.R.'ın da konsol çevrimini yapan ve Fracture oyunundan tanıdığımız Day 1 Studios yapıyor. Bu değişiklik seriye iyi mi yoksa kötü mü gelecek, cevabını vermek için henüz çok erken.

Ancak iyi olacağını bildiğimiz bir şey var ki, o da oyunun ara videoları. Bu videolardan korku ustası yönetmen John Carpenter ve geçtiğimiz aylarda OGZ Online'dan da hediye ettiğimiz 30 Gün Gece romanının yazarı Steve Niles sorumlu. Ayrıca Carpenter ve Niles oyunun hikâyesi konusunda da Day 1 Studios'a destek oluyor.

Oyunun logosuna bakacak olursak aslında kendisine "F.E.A.R. 3" yerine "F.3.A.R." demek gerekiyor. Dördüncü oyun gelirse de F.E.4.R. 'ı bekliyoruz.
    (OGZ)

• quote:

Oyunun logosuna bakacak olursak aslında kendisine "F.E.A.R. 3" yerine "F.3.A.R." demek gerekiyor. Dördüncü oyun gelirse de F.E.4.R. 'ı bekliyoruz.

Süper tahmin
  • Çok deli grafik bekliyorum,atmosfer zaten 10 numara.2. oyun grafik olarak beklentilerimi karşılamadı ama 3. oyun aradığımız kan olabilir.Başlık ve haber için teşekkürler.
  • fear bugüne kadar oynadığım en harika oyunlar serisi

Fear 1 in muazzam vuruş gerçekçiliği ve özellikle MULTIPLAYER deneyimi bana büyük bir haz yaşatmıştır heleki ramazanda sahura kadar multileri hiç unutmam

2.sini xbox ile yaşadım.. Oynanış ve öldürüş bakımından bir kadar başarılı olmasa da grafik ve gerçekçilik görsel şölen harika diyebileceğim boyutta idi

3 te bide abisi gelicek , kardeşi bize tecavüz etti abisi ne yapar bilmem

• Fear2 benim için hayal kırıklığı olmuştu,birinci oyun ise süperdi.Serinin üçüncü oyunu alıp almama kararımı çıktıktan sonra vereceğim..
  • Yalnız 3.oyunu ilk oyunu yapan firma yapıyor,2 oyunu yapan monolith değil,bu da sevindirici bir haber
  • quote:

Oyunun logosuna bakacak olursak aslında kendisine "F.E.A.R. 3" yerine "F.3.A.R." demek gerekiyor. Dördüncü oyun gelirse de F.E.4.R. 'ı bekliyoruz. (OGZ)

İyiymiş bu kısım.
    F.E.A.R. 2 hiç hoşuma gitmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Yalnız 3.oyunu ilk oyunu yapan firma yapıyor,2 oyunu yapan monolith değil,bu da sevindirici bir haber

İlk oyunu yapan firma yani monolith yapmıyor hocam onun yerine Fear2 nin konsol versiyonlarını uyarlayan firma yapacak 3ü
  • Bu serinin herşeyini niye farklı bir firma yapmış
  • BBR ABI OYUN ALCAM OZELINE ATAMIYM
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatan0381
    BBR ABI OYUN ALCAM OZELINE ATAMIYM

ney?
  • Oyun alacakmış pm atacakmış ama pm almıyormuşsun. Niye sana yazdığını anlamadım
  • NINTENDO Wİİ RED STEEL BI YARDIMCI OL ABI.
  • haci buraya niye yaziyosun

biri beni sikayet etsinde silinsin bari ben kendimi edemiyorum
  • KARDESIM KIMSE YARDIM OLMUYO PM ATAMIYORUM NUMARAMI GIRELI 2 SAAT OLDU....
  • Vay be Gears of war 3'den sonra bir güzel haber daha Beklediğim oyunların haberleri üst üste duyurulmaya başladı Yayınlayan arkadaşa teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatan0381

KARDESIM KIMSE YARDIM OLMUYO PM ATAMIYORUM NUMARAMI GIRELI 2 SAAT OLDU....

Profil ayarlarından gsm numaranı gireceksin. Sonra telefonuna onay mesajı geliyordu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Yalnız 3.oyunu ilk oyunu yapan firma yapıyor,2 oyunu yapan monolith değil,bu da sevindirici bir haber

İlk oyunu yapan firma yani monolith yapmıyor hocam onun yerine Fear2 nin konsol versiyonlarını uyarlayan firma yapacak 3ü

İlk oyun Developer/Co-Developer: Day 1 Studios / Monolith Productions

2.oyun monolith

3.oyun sadece day 1 studios

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Nisan 2010; 22:28:34 >

• süper oyun gibi gözüküyo yaa . ama benim pc kaldırmaz . emektar pc ...
  • Alma'yı kim hangi cesaretle hamile bıraktı bunu biri açıklasın bana Bu nasıl bir ilişkidir ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.