Şimdi Ara

F-16 Ev Kokpit Simülatörü Yapımı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
24
Favori
19.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simülatördedir. Ondan aktif olmuyordur.
  • Razer suan konuşuyorum hocamla.Simülatör daha bitmemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wut

F-16 Ev Kokpit Simülatörü Yapımı
  • hocam efsane oluyor yahu.

şu ana kadarki toplam maliyetlerinizi biliyor musunuz?
  • Son durum nedir el becerinize ve emeğinize hayran kaldım.
  • Hocam çok güzel bir çalisma olmus.. Elinize saglik .. Yeni görüyorum , keyifle bastan sona inceledim . Harcadiginizz para konusunda çok olmadigini belirtmek isterim, çünkü satilmaz ama ( satmaya kiyilmaz ) harcadiginiz rakamdan kat kat fazla edecegine inaniyorum .
    sizin tek sorununuz sanirim yer konusu
    Iyi Calismalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail surek -- 1 Haziran 2016; 22:50:35 >
  • bayadır forumu ihmal etmişim işlerden dolayı çok bir ilerleme yok koltukla uğraştım

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenipper -- 2 Haziran 2016; 17:35:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDenier

Hocam şu hud görüntülerini cama yansıtma tekniğini anlatırmısınız? Üşeniyorsanız öğrendiğiniz herhangi bir kaynağı ya da linki de atabilirsiniz. Efsane gidiyor bu arada

el yapımı projeksiyon furyası zamanı almış olduğum optik ayna ile lcd ekrandaki görüntüyü 130 mm ( daha büyüğünü arıyorum mevcut görüntü sığmıyor kenarlar flulaşıyor) büyüteci objektif olarak kullanıp cam filmi çektiğim plexiye yansıtıyorum.

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenipper -- 2 Haziran 2016; 17:37:34 >

• furky41 kullanıcısına yanıt
    airsoft silahı ama plastik dandik olanlardan hanım silahın oyuncağına bile tahammül edemiyor evde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenipper -- 2 Haziran 2016; 17:42:17 >
  • hocam fırlatma koltuğuna çok uğraşmışsınız (bana gulmeyin de firlatacak mi gercekten ) yada soyle sorayim koltukta ne ozellikler var
  • ismail surek kullanıcısına yanıt
    koltukta çalışması gereken 2 şey var öndeki Ejection kolu ki çekince sim de fırlatıyor , birde aktif hale gelmesi için bir kol daha , gerisi dekor , tam ölçekli (yanları kapalı) kokpit olmayacağı için koltuğun büyük bir bölümü gözükecek o yüzden uğraştım yoksa birebir kokpit şeklinde olsa gözükmüyor çoğu şey zaten uğraşmaya değmez o zaman.
  • bitmi? halinin böyle olaca?yny umuyorum , sadece dekor amaçly koltukta yapylabilir ilgilenenler aces ii diye aratabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: bluenipper

airsoft silahı ama plastik dandik olanlardan hanım silahın oyuncağına bile tahammül edemiyor evde

Bende diyorum normal silah mı :D
  •  F-16 Ev Kokpit Simülatörü Yapımı

koltuğun altına ray düşünüyorum zaten 1-2 cm yükselmeside gerekiyor , bu şekilde kokpite oturmak cambazlık gerektiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluenipper -- 20 Haziran 2016; 11:37:54 >

•  F-16 Ev Kokpit Simülatörü Yapımı

• Hocam takipteyiz helal olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Hocam Nasıl Gidiyor gerçi darbe girişimi de oldu ama seviyorum ben militarizmi :)
  • temmuzdan bugüne cevap yok. hocam ne yaptınız?
  • vay be süper olmuş gerçekten hocam elinize sağlık. ama bayadır ses gelmiyor konudan acaba yarıdamı kaldı proje.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.