Şimdi Ara

####Ezikliğim ve İlerleyiş xP ve Bitiş Hikaye SS'li#### (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
1
Favori
38.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun gerçekten zamanında oynanmaya değicek oyunlardandı şimdi ne oldu ne bitti bilmiyorum ama bu kadar forum sahibini kaybettiğine göre baya kötü durumlarda oyun
  • Muhteşem ya duygulandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad Misafiri

Muhteşem ya duygulandım

gerçekten bende her baktıgımda duygulanıyorum :) 4 sene geçmiş şaka gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thyk€

quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad Misafiri

Muhteşem ya duygulandım

gerçekten bende her baktıgımda duygulanıyorum :) 4 sene geçmiş şaka gibi..

Hala Bakılmayı HakEden Bir Konu 4 Sene... Gerçekten Duygulanmamak Elde Değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: inFiniTyDark

harbiden satmışsın kahramanını olmadı hocam

bu mesajı 3 sene önce atmışım :D ama çok kızmıştı sana. çünkü konu çok güzeldi ve ben önem veririm böyle şeylere. bi insanın bi karakteri , köpeği yada herneyse sahip oldugu şeyleri sadece malzeme olarak görmem ben . onunla keendı aramda bağ kurarım ve sen bu charı yapmışsın ve sonra çıkar uğruna satmışsın. bu davranış bana göre ters geldiği için çok kızdım ve üzüldm açıkçası :) sroyu o zamanlar bile eski halini özlerken şimdi joymax yüznden oynamak bile istemiyorum.
  • eline saglık
  • quote:

quote:

bu mesajı 3 sene önce atmışım :D ama çok kızmıştı sana. çünkü konu çok güzeldi ve ben önem veririm böyle şeylere. bi insanın bi karakteri , köpeği yada herneyse sahip oldugu şeyleri sadece malzeme olarak görmem ben . onunla keendı aramda bağ kurarım ve sen bu charı yapmışsın ve sonra çıkar uğruna satmışsın. bu davranış bana göre ters geldiği için çok kızdım ve üzüldm açıkçası :) sroyu o zamanlar bile eski halini özlerken şimdi joymax yüznden oynamak bile istemiyorum.

benım ozamanlar cok charım vardı yanlız hıkayeye donusturmek ıstemıstım :) sanal seylere baglanmak gerçekden iyi bir alıskanlık değildir sende takdir edersinki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Thyk€

quote:

quote:

benım ozamanlar cok charım vardı yanlız hıkayeye donusturmek ıstemıstım :) sanal seylere baglanmak gerçekden iyi bir alıskanlık değildir sende takdir edersinki :)

tabiki değilde ben öyle kolay kolay satmam :)

• iyisin iyi :D
  • guzel konu tebrikler ama ne yazıkkı sro bitti artık :(
  • Başlığın ilk açıldığı zamanı hatırlıyorum da ne heycanla okumuştuk nerdeen nereye o eski günler bi geriye gelse..
  • helal etmek diyince bi yorum atayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

helal etmek diyince bi yorum atayım dedim

Aynen hocam :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel hazirlamissin begendim. Nerde o eski silkroad

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç sene geçmiş :) Güzeldi ozamanlar..
  • hocam yorum atmayın insan ağlamaklı oluyor bi oyun bu kadar nostaljik etki nasıl yapıyor anlamıyorum knight online eski videolarını izlesemde duygulanırım aah ah
  • İsim murattı sanırım o dönemler beraber oynuyorduk :) bu arada melik ben eskilerde görüştügün kimse varmı :)
  • büyü olasılıkla ben mesaj atışımdır bu konuya ama yinede 1 tane daha atıyorum mükemmel
  • Keşke 90 gelmeseydi en çok ona üzüldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawking

İsim murattı sanırım o dönemler beraber oynuyorduk :) bu arada melik ben eskilerde görüştügün kimse varmı :)

ismim murat evet :) Melik ismi hiç aama hiç yabancı gelmedi :)
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.