Şimdi Ara

Ezel'deki mantık hatası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir bölümde Tefo Eren'i öldürüyor malum uzaktan ateş edip. Neyse bu olay kayıtlara intihar diye geçip kapanıyor yahu bu kadar kolay mı? O kadar uzaktan Ateş ettiği ortada, kurşunu yeme açısı vb. bunun intihar olmadığının anlaşılması güç olmasa gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mantık hatası Ezel de değil Türk dizilerinde. Aksiyon dizileri yaparsak genelde ölümsüzlük ve adam öldürme sahnelerini bil hassa kurtlar vadisindeki bomba efektlerini görmezden gelerek izlersen belki daha zevkli olabilir. İşte bu yüzden Türk dizilerine sinirleniyorum o adamı öldürüp gömün demek yerine adamı öldürdükten sonra temizleme sahnesini gösterip orada yakanlanma yakalanmama gerilimini yapsalar belki bir tık ileri gidebiliriz.

Tabi bunlar giderilmesi gerekenler birde şöyle düşünmek lazım sonuçta adamlar bir yılda 40 bölüm veya daha yukarısı çekiyorlar ve 2 saat sürüyor yabancılar yılda 10 bölüm 1 saatlik çekiyor Sherlock ki artık dünyada en çok konuşulan dizi 2 yılda bir bölüm çekiyor ona göre değerlendirelim.

Senin mantık hatasınada gelirsek bir Türk olarak Türkiyede en sevdiğin 5 dizi sıralamasını yapsan hemen hemen herkes ezeli bu listeye koyar izlemeye devam et mantık hatası var mı var ama izlenilebileceğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr 009

Mantık hatası Ezel de değil Türk dizilerinde. Aksiyon dizileri yaparsak genelde ölümsüzlük ve adam öldürme sahnelerini bil hassa kurtlar vadisindeki bomba efektlerini görmezden gelerek izlersen belki daha zevkli olabilir. İşte bu yüzden Türk dizilerine sinirleniyorum o adamı öldürüp gömün demek yerine adamı öldürdükten sonra temizleme sahnesini gösterip orada yakanlanma yakalanmama gerilimini yapsalar belki bir tık ileri gidebiliriz.

Tabi bunlar giderilmesi gerekenler birde şöyle düşünmek lazım sonuçta adamlar bir yılda 40 bölüm veya daha yukarısı çekiyorlar ve 2 saat sürüyor yabancılar yılda 10 bölüm 1 saatlik çekiyor Sherlock ki artık dünyada en çok konuşulan dizi 2 yılda bir bölüm çekiyor ona göre değerlendirelim.

Senin mantık hatasınada gelirsek bir Türk olarak Türkiyede en sevdiğin 5 dizi sıralamasını yapsan hemen hemen herkes ezeli bu listeye koyar izlemeye devam et mantık hatası var mı var ama izlenilebileceğini düşünüyorum.

Çok mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ana konudan devam arkadaşlar
    http://forum.donanimhaber.com/m_33996330/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.