DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
eyüp serdar aksun ilk öğretim okulu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
3.719
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> eyüp serdar aksun ilk öğretim okulu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1791 Mesaj
      06 Haziran 2009 21:21:26 Konu Sahibi
      arkadaşlar bu okulu bilen varmı yahu. bakırköy tarafından hangi güzergahı izleyerek buraya ulaşabiliirim acaba?

Akşemsettin Mah. Cengiz Topel Cad. Altan Sok. N:1 Alibeyköy, Eyüp, İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emure -- 6 Haziran 2009; 21:21:38 >

|
      |

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.
    • 06 Haziran 2009 21:37:25
      incirli-boynerin oradan E5 i takip ederek merter-cevizlibağ yönünde mecidiyeköye doğru gideceksiniz.
      Haliçte köprüyü geçmeden ayvansarayın oradan sağa döneceksiniz.Eyüp e döneceksiniz yani.
      Ondan sonrasını bilmiyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1121 Mesaj
      06 Haziran 2009 21:39:40
      benim mezun oldugum okul yardımcı olurum

bakırköyden vatan caddesine gel kardeş ordan cengiztopel minübüsleri var cengiztopelde inince köre sorsan gösterir.(veysel karani camisinin orda o camiyi de söyleyebilirsin.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanİHlal -- 6 Haziran 2009; 21:43:13 >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      1791 Mesaj
      06 Haziran 2009 21:41:59 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: speedman

incirli-boynerin oradan E5 i takip ederek merter-cevizlibağ yönünde mecidiyeköye doğru gideceksiniz.
      Haliçte köprüyü geçmeden ayvansarayın oradan sağa döneceksiniz.Eyüp e döneceksiniz yani.
      Ondan sonrasını bilmiyorum

tamam hoca eyüpe geldik zaten eyüp sorun değilde sonrası mechul bilen yokmu arkdaşlar şu okulu
      |
      |

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.
    • Binbaşı
      1121 Mesaj
      06 Haziran 2009 21:50:53
      quote:

Orjinalden alıntı: emure

Alıntıları Göster

tamam hoca eyüpe geldik zaten eyüp sorun değilde sonrası mechul bilen yokmu arkdaşlar şu okulu

yukarı bak sorun varsa sor yardımcı olayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanİHlal -- 6 Haziran 2009; 21:51:18 >
      |
      |

• 06 Haziran 2009 21:55:32
      istersen daha geriden köprünün(haliç köprüsü) oradanda SS ile konuyu destekleyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 6 Haziran 2009; 21:58:30 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      332 Mesaj
      06 Haziran 2009 22:11:17
      Eminönünden geçen yeşilpınar otobüsleri yakınına gidiyordu sanırım.

o da olamdı aksaraydan metro istasyonunun arkasında minibüsler var o tarafa giden. onlardan biri kesin gidiyodur :)
      |
      |

..ToUCH Me WiTH YouR LoVe..
    • Emekli Yönetici
      1791 Mesaj
      06 Haziran 2009 22:42:40 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: nanİHlal

benim mezun oldugum okul yardımcı olurum

bakırköyden vatan caddesine gel kardeş ordan cengiztopel minübüsleri var cengiztopelde inince köre sorsan gösterir.(veysel karani camisinin orda o camiyi de söyleyebilirsin.)

tamam nanİHlal hocam not aldım bunları camiyi söylemen iyi sağol

@speedman

hocam netten aradım okdar bukaladım yahu okulu gösteren bir harita sağolasın valla tamamdır
      |
      |

DH 2005

• 06 Haziran 2009 22:49:55
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
modasor
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,431
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.