Şimdi Ara

Exxen'de yayınlanacağı kesinleşen dizi, film ve programlar (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
5
Favori
25.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu tarz haftalık yayınlanabilecek içeriklere karşı değilim. daha çok youtube ve tv'den izlemeyin de gelin exxen'den izleyin demiş oluyorlar bize.

açıkcası içerik olarak dizi ve film arşivi benim için önemli. masterceff veya survivor izlemek için exxen satın almam.

• hala "kaç kişi bunları izlemek için para verir ki?" diye düşünüyorum ben..

• hepsi zevk meselesi blu tv, netflix, amazon, puhu tv, tvplus, bein connect, exxen vs vs kişinin zevkine hitap etmesi önemli olan. fiyatları da zaten öyle aman aman bir şey değil ki alır kullanırsın sıkıldın mı kapattırırsın yıllık taahhütlü kullanılmıyor sonuçta.

• Exxen içerik olarak vasat seviyelerde …
  • En kalitesiz yayın platformudur. Acun bu kadar seviye düşüklüğü için özenle çalışmış. Bir tek dizi olarak Leyla ile Mecnun iyi olabilir. Bir de Şampiyonlar Ligi maçları var. Bu platformu kullanan bir tek Şampiyonlar Ligi için kullanır. Onun için de ayda 35 TL bence verilmez. Kaçak yayınlarda gayet kaliteli izlenebiliyor. S Sport ayda 15 TL’e NBA, Premier League, Formula 1, La Liga veriyor. Acun’un fiyat politikası çok yanlış. Ayda 15 TL’den fazla istememeliydi.
  • Exxen tam bi çöp

• Exxen'i Exxen yapan 3 yapım: GİBİ-L&M-KONUŞANLAR

• Sjw kokuyor bu ne böyle adam gibi programlar olan bir platform yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.