Şimdi Ara

Exxen'de yayınlanacağı kesinleşen dizi, film ve programlar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
5
Favori
25.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde ülkede birşeyler gelişmesini istiyorsak desteklememiz lazım. Ama böyle birşeyin nesini destekliceksin şimdi?
    Çoğunu hayatımda ilk defa görüyorum şu isimlerin.
    En baştan ölü doğan bir platform malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence adı Exxen değilde "Ergen" platformu olmalı!

• quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

B..k gibi hiç yukarı da ki arkadaşların da ifade ettiği üzere ergen platformu, elinde patlar Acunun

1 milyar tl yatırım yapmış acun.

büyük oynamış valla

• quote:

Orijinalden alıntı: 435

exxen'den bir cacık çıkmaz, acun zihniyeti anca yarışma programlarında çalışır, dramaya çalışmaz. Bakalım Gain nasıl olacak.

gain'i bende merak ediyorum.

güzel projeler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atını Öpen Kovboy

Tam aha tolga çevik var alırım 1 ay diyorum, karşıma aleyna çıkıyor, tam aha konuşanlar diyorum, karşıma para kazanmak için çoluk çocuk kandıran akrabasına hakaret eden bir youtuber çıkıyor.. neyse korsandan hallederiz izleyeceklerimizi.

acun'un hükümetle arası iyi.

korsan konusunda torrent'e düşmediği sürece diğer sitelerde büyük engellemeler yaptırır acun.

• quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

Haluk Bilginer ve Tolga şov hariç hepsi çöp.Acun ülkenin zeka seviyesini test edecek herhalde.

aynen tek merak ettiğim sansürsüz tolgshow izlemek nasıl bir deneyim o olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProjectMan

o işler öyle olmuyor işte !'
    2012 model LG TVm var ve sadece netflix i destekliyor ! :)

Onunda çaresi var hocam artık,alttaki cihaz sayesinde eski tv lerde günümüz tv leri gibi kullanışlı oluyor neredeyse,belki bilginiz vardır ama yinede ürünü kopyalayayım

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-stick-1080p-android-tv-media-player-dolby-dts-chromecast-p-HBV00000VGTNC?magaza=Hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Murat Yıldırım

Düz duvarı izlerim yinede bu platforma bulasmam.

Emegi gecenlerin emeklerine tükürüyorum.

• Gerçekten merak ettiğim birkaç program var. Ancak Netflix'te izlemek istediklerimin daha yüzde 10'unu izleyemedim. 30 lira falan verip almam. Belki bir sene sonra kaliteli işler çoğalırsa ve çoklu giriş yapılabiliyorsa üye olurum. Elbette Enes Batur gibi tipler yerine; Haluk Bilginer'in dizisi, Feyyaz'ın skeçleri ve tabii ki Konuşanlar gibi yapımlar için olur bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Vaktin hizli gecmesinin size ne faydasi var?? Bende bunu anlamiyorum bir insan niye vakit gecirmek istesin..

Vaktin kıymetliyse değerlendirirsin, kıymetsizse de böyle geçsin diye uğraşırsın işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

gain'i bende merak ediyorum.

güzel projeler var.

Alıntıları Göster

mücbir sebepler mi güzel proje yoksa o tarz mı güzel proje

bir kaç kişinin bir araya gelip geyik muhabbeti yapmasına içerik,proje demeyi ne zaman bırakacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61C3BA498 -- 30 Aralık 2020; 15:45:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61C3BA498

mücbir sebepler mi güzel proje yoksa o tarz mı güzel proje

bir kaç kişinin bir araya gelip geyik muhabbeti yapmasına içerik,proje demeyi ne zaman bırakacaksınız

Alıntıları Göster

engin günaydın'ın dizisini bekliyorum.

mücbir sebepler hiç izlemedim

• Platformun ana konusu başlatıldı, sohbet ve takip etmek isteyenler için;

edit. zaten bir konu açılmış: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145712238

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

engin günaydın'ın dizisini bekliyorum.

mücbir sebepler hiç izlemedim

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Platformun ana konusu başlatıldı, sohbet ve takip etmek isteyenler için;

edit. zaten bir konu açılmış: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145712238

hocam 2-3 kere forum öneriler kısmında yazdım disney+ bölümü açılsın netflix altında kalıyor diye ama takmadılar. sen galiba hızlı açabiliyorsun. bir el atabilir misin ona?  

23 şubat'ta muhtemelen açılacak türkiye'de.

https://forum.donanimhaber.com/disney-tum-detaylar-ana-konu--137260266

• Tutmaz bu platform. Çok gereksiz şeyler var. İnsan sadece dizi yada film ister. İçerik boş ve zayıf...
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Ben foruma bölüm yaratamıyorum ama bunu bildireyim, açtıralım Disney+ bölümünü.

• Gereksiz ergen platformu bütün çöpleri toplamışlar kendi yarışmalarındaki kişileri toplamış fiyatının 10 TL olması ergenlere yönelik okul çocukları için yapılmış harçlıklarına el koymak için bir platform fazla ayakta kalmaz
  • şöyle baktım da hükümsüz fena durmuyor. şans verilebilir. kadro sağlam.

• Mendieta58 kullanıcısına yanıt

kışın yollar kardan kapansada

evet insanlar aya çıkmış

gelişmelerden haberimiz oluyor :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.