Şimdi Ara

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
17
Favori
40.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tek bir üyelikle aynı anda birden fazla kişi izleyebiliyor mu bilginiz var mı acaba araştırdım ama bulamadım. Mesela maçları başka biriyle aynı anda farklı profillerden izleyebilir miyiz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ferxanon F kullanıcısına yanıt
    Netflix ve youtube gibi aynı anda farklı cihazlardan aynı anda kullanım olanagı yok.Farklı profil açma var ama sistem aynı anda iki kişinin izlemesine izin vermiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferxanon

Arkadaşlar tek bir üyelikle aynı anda birden fazla kişi izleyebiliyor mu bilginiz var mı acaba araştırdım ama bulamadım. Mesela maçları başka biriyle aynı anda farklı profillerden izleyebilir miyiz?

Çoklu izleme özelliği yok. Tek bir üyelikten bir kişi izleyebiliyor maalesef. Yoksa 7 ortak bu danaya girebilirdik.

• Birçok üyeden fazladan 9,90 tl kredi kartlarından çekim yapılmış .Şikayet yapmama rağmen hala alınan fazla ücretler iade edilmedi

• 7 gün ücretsiz deneme üyeliği kaldırıldı.

• Merhaba arkadaşlar
    2 gün önce Exxen spor paketi üyeliği aldim. Üye olduğumdan beri hiçbir içeriği hatasız izleyemedim. Surekli bir hata oluştu diyor. Tekrar acinca yine reklam izliyorum ve reklam bittiği an 30 saniye ileri alamazsam yine '' bir hata oluştu'' yazısı çıkıyor.

Bu sorunu yaşayan, çözümünü bilen var mi?

• Merhaba

Samsung KS8500 APPS'ine halen uygulama gelmedi. Usb ile TV ye aktarayım diyorum. USB'ye aktarabilmem içim Exxen uygulama dosyasını nerden bulabilirim?

Apk olarak Apkpure gibi bir siteden indirip aynen usb'ye atsam onuda TV'ye yüklesem olurmu acep?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Mağaza var mi tvde? Bende yuklu değildi uygulama arama kısmında taratinca bulabildim

• Yahu almayin mecbur indirime gidecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

Mağaza var mi tvde? Bende yuklu değildi uygulama arama kısmında taratinca bulabildim

TV'nin APPS'inde yok. exxen diye aratınca da çıkmıyor. Forumda USB'den TV'ye atmak için dosya paylaşılmış ama bulamadım bir türlü.

• Şampiyonlar ligi yayın programı.

Exxen ve Exxenspor [ANA KONU] S Sport ve S Sport 2 Kanalları EXXEN’de
  • Aynı anda kaç kişi kullanabiliyor acaba ?

• tosla cashback ile 31 tlye geliyor aylık onu alacağım ben

• Sezonluk paketimi uygun fiyata devredeceğim ilgilenenler yazsın (reklamsız)

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Aynı anda kaç kişi kullanabiliyor acaba ?

Tek bir kişi izleyebiliyor. Netflix gibi çoklu üyelik maalesef yok.

• Arkadaşlar;

Sizlere naçizane fikrimi belirtmek istiyorum ben profil fotomda görüldüğü gibi Beşiktaş taraftarıyım diğer avrupada mücadele eden tüm diğer Türk takımlarına başarılar dilerim ülke puanı adına.. ;)

Şimdi benim fikrim şuydu ve uyguladım sırf acun böyle saçma bir şey el attı diye yaptım.!

Digital kredi kartı 60TL limit koydum 30 güne bir yenile dedim kafaya göre çekemezlerde :) Taahhütsüz paket alıp EYLÜL 15-EKİM 15 1.AY EKİM 15 KASIM 15 2.AY KASIM 15 ARALIK 15 İSE 3. AY TAAHHÜTSÜZ REKLAMSIZ SATIN ALDIM 170TL ödeyerek Beşiktaş grup maçlarını izlerim.!

En ucuz 34,80TL 12 ay taahhüt verip 418 TL ile acun zengin etmek istemedim yada...

Üst reklamsız 44,80TL 12 ay taahhüt verip 538TL vermek istemedim.!

Baktım grupları çıktı takımlar 1 ay daha uzatırım 200-250TL mal ederim diğer maçlardan banane hem taahhütsüz istediğim zaman çıkarım exxen lanetinden.! ;)

Herkesin kararına görüşüne saygım var tabiki ama ben siz böyle yol izlerdim.. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 14 Eylül 2021; 20:48:5 >

• Bu yeni paketle çoklu izleme özelliği gelmiş olabilir mi? Ekşi de ve başka forumlarda aynı anda 2 cihazda birden izlediğini yazanlar olmuş. Üyeliği olanlar deneme yapabilir mi?

• Exxen reklamsız spor paketini 3 arkadaş ortak aldık. Dün smart tv’den deneme amaçlı, manchester - young boys maçına baktım bir 5 dakika… Görüntü ayna gibiydi ve gayet de kaliteliydi. Hiçbir takılma da yaşamadım. Umarım bizim maçlarımız da böyle olur.

• egoist84 E kullanıcısına yanıt
    Aynı ip’den çoklu izleyebilirsin sanırım ben onu beinconnect’de denemiştim, olmuştu ancak farklı ip ile giriş yapıldığında yayını kesiyor.

• Maç özetlerini normal üyelere açması lazım aslında. Ama sadece EXXENSPOR paket sahipleri izleyebiliyor maç özetlerini.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.