Şimdi Ara

Exxen, 3 günde 500 bin üyeyi geçti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
12.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dh sıcak fırsatlar ölücü tim taktikleriyle başa çıkamazsın exxen 😎
  • Şu an üyelik iptali yok. Eğer böyle 3-4 gün daha devam ederse o 500 bin kişiden güzel haram para kazanacak.

• 10 tl reklamli 20 tl reklamsız 1 hafta beleşe bakalım ikinci hafta kaç uye kalır iptal edemeyenlere
  • Boktan youtuber ları bir araya getirip paralı platforma taşımanın neresi başarı oluyormuş 😏
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Haberi okuyunca bu yorumu yapmaya geldim. Benden çok yaşayacaksın 😉😉
  • altarinoglu3434 A kullanıcısına yanıt
    Her şeyi de partiye bağlamak ne kadar mantıklı? Burada tamamen yalan haber var.
  • 27 ay Netflix beleş izledik , sen ne yapicaksin exxen ?
  • Yahu nedir bu sendeki Acun nefreti çok merak ediyorum. TV8'in programları bayağı seyrediliyor, adamın programlarını kim izler ki diyorsun adamın TV kanalı para basıyor! Belki 10 yaşındaki yeğenin Minika Çocuk kanalından kafasını kaldıramadığından, sen de ailecek haftanın 5 günü İnek Şaban-Kemal Sunal filmleri seyrettiğinizden size pek uygun olmayabilir ama elinizde rapor yoksa yalan dolan demek başka bir şey. Hasetlik seziyorum sanki. Derdiniz ne ki bu adamla, size ne etti yahu, Türkiye'de iş yapıp iş olanağı ile para kazandırıyor ise sıkıntın, ha o zaman anlarım derdini. Allah kimseyi işsiz güçsüz bırakmasın bundan mutlu olanlar hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 3 Ocak 2021; 20:55:21 >
  • neden bizim milletimiz bu kadar acımasız ve bok atmaya hazır.
    adam bir şey yapmış. iyi veya kötü. mantıklı veya saçma.
    netflix dvd kiralayan bir firma iken nerelere gelmiş.
    bu platformda birmşekilde birmyere gelecek.
    netflix 2016 öncesinde tr yoktu bile 2016 geldi ve bizde ilk geldiginde bedava üyelik açıp izledik ama 2016 dan beri içerikler zenginleşerek devam etti. netflixdede saçma sapan youtuber filmleri var ama kimse eleştirmiyor.
    exxende yavaş yavaş içerik zenginleşecektir. yoksa üyelikler yenilenmez ve hızla üye kaybeder.
    şimdi evet içerik yok.
    üyelik biçimi saçma sapan
    ama üye olmanın bir anlamıda yok.
    sonuçta yeni platform şimdilik bedava üyelik açıp içerik gidişatı ile daimi üyelik yapıp yapmamaya karar verilebilir.
    içerik zenginleşirse reklamsız yıllık 199 tl ve 5 ekran diyorlar.
    yıllık 40 tl ye aylık 3.4 tl ye feliyor bence gayet makul ama kesinlikle şu anda gidişata bakmak ve bedava üyelik açmak daha mantıklı.

• İptal edebilirsiniz dedi mi? Yoo. İlk hafta bedava dedi. Bu ne demek. Üyelik 1 hafta sonra başlayacak demek. Diğer platformlarla karıştırıp hemen sazan gibi atladılar. Blutv gibi aç kapa yapamasınlar diye yıllık aboneliği de ön plana çıkarıyor.
  • altarinoglu3434 A kullanıcısına yanıt
    "Exxen Uye sayısı 500 bini geçti" konusuna böyle bir cevap ancak %38 in dışında kalan birinden gelmesi şaşırtmadı.
  • Quibi de çok yüksek talep almıştı, ama devam edeb kitle yüzde 10 falandı.

Ama exxenin tr de ciddi rakibi yok gibi, içerikler kaliteli olursa yerli içerk bolluğu olursa tutabilir.
    Tanıtım ayağı güçlü tv8 ve halk.
    Exxenle dalga geçerken, arkadaşlar arası boş yaparken bile acun, tv8, tv8deki herhangi bir yarışma... ile exxen e muhabbet gelir bağlanır.

Blu tv gibi insanların hiç duymama ihtimali yok. Halkın dikkatini çekecektir.
  • Ücretsiz üyelerle belki de sonrasını göreceğiz. Eksen nereye kayacak bakalım.
  • Az olmuş ben 3 milyon bekliyordum
  • bio technolog kullanıcısına yanıt
    Bende tv+ var paketle birlikte trkcll vermis ama hic kullanmadim
  • 😂😂😂😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rkx

Masterşef le Survivor'ı oraya çeksede kurtulsak.

Kesinlikle haklısın. Haftanın beş günü değil yedi günü 24 saat Kemal Sunal filmlerini, Esra Erol kavgalarını, Müge Anlı cinayetlerini izleyebiliriz bu sayede. TVde kaliteyi bozan tek şey Masterchef ve Survivor olmaz olsun. Şabansız geçen tek gün film ve sinema kültürümüze vurulmuş büyük bir darbedir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.