Şimdi Ara

Expungee - ''Koridorumundan Nasıl En Avantajlı Çıkabilirim?'' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
9
Favori
4.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçekten sıkılmadan okudum tesekkürler
  • Agresif oynamak, pushlamak kazandırır diyolla, lakin ben ne zaman bunu yapsam jungle tepeme biniyo. Başkası yapınca binmiyo. Onların bildiği benim bilmediğim bir şey mi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Agresif oynamak, pushlamak kazandırır diyolla, lakin ben ne zaman bunu yapsam jungle tepeme biniyo. Başkası yapınca binmiyo. Onların bildiği benim bilmediğim bir şey mi var?

evet ward diye birşey var
  • Sizin gibi üyelere bu forumun ihtiyacı var. Güzel rehber.
  • üslubun hoşuma gitti , böyle devam
  • Eline sağlık kardeşim. Forum aydınlansın.
  • Nasus'a karsi nasil kazanilir? Sahsen ben sirf nasus oynayarak w-l mi -3 lerden +10 yaptim son birkac gunde. Cidden counteri yok

• Okucam bulunsun
  • Cirrus Ice kullanıcısına yanıt
    Kardesi renekton var ne as ne ms debuffi umrunda olmuyor. Hem caster ad hemde e skilliyle dash atiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

Konu başlığın auygun olarak konu devamı açısından şunu sorayım çok değişken bir konu olabiliyor, ayrıntılı açıklarsın.

Lanede karşıyı acayip eziyorum kule alıp roam mı yapsam karşıyı öldürmeye devam edip gold vermeyene kadar feedlensem mi?

Entropi C. ah senin şu sorular yok mu, resmen yeni bir rehber gerektiriyor ehehe.

Biz roam ya da half-counter-jungle öneriyoruz. Çünkü senin ezip geçtiğin koridor yakın zamanda çok kalabalık düğün havasına dönüşecektir muhtemelen. Özellikle orta koridor ve ya alt koridorsan half-counter-jungle daha iyi. Orta koridor için mavi tarafta rakip oyuncuyu alt edip ya da üsse yollayıp, mor kuzey ormanında ormancıyı kovalayabilirsin. (bilirsin ormancılar fazla ölmez ve 360 altınlık birer hazinedirler :p). Alt koridorda, yine maviysen mor güney ormanında (sadece mavi güçlendirmeye dayalı) half-ct.jungle deneyebilirsiniz. Yukarı içinde işte kes, kovala,kule al çok. Zaten Renekton'la orta koridora nasıl gang(daha mı sempatik la bu?) atacaksın :)

• Expungee kullanıcısına yanıt
    Gold1'im inşallah plat olucam.
    Ben mid ve jungle beraber dive 'a gireceklerini anladığın zaman ne yapmalısın derken şeyi kastediyordum. Bot veya Topdayken 4v2 - 3v1 girecekleri zamanı kastediyordum. Bana yazdığın değerli bilgileri ilk mesajına da eklersen (yani tüm bilgileri ilk mesajda derleyebilirsen) çok iyi olur bence.

Bu arada bana cevap verdiğin için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 5 Kasım 2013; 17:58:43 >
  • Çok güzel rehber tebrikler.

• böyle faydalı konuları özlemiştik ya gerçekten güzel rehber :)
  • Hadi yine iyisiniz

Sizin için facebook albümü gibi ''yoklama dürtme'' albümü hazırladım, yazılar biraz küçük olmuş. Gözlük takın canlarım. hadi eyvallah :)
  • Ailecek takip ediyoruz ^^

Vizelere yardırmaya devam :))
  • Okumaya değer
  • Eline saglik iyi olmus faydali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Expunge hocam nasus ile silver 1 civarinda %100 kazanmanin sirri nedir? Suan %73 gibi bir winrate im var nasus ile. Fakat 5 gunde gold olmam icin neredeyse hic kaybetmemem lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha farm yapmayi bilmiyorum farm yapabilsem adam gibi tr de zor bir olay zaten herkes dakka bir birbirine daliyor

• ellerine sağlık güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.