Şimdi Ara

EXPLORER'DE AÇILIŞ SAYFASI-YARDIM.!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İNTERNET EXPLORERDE AÇILIŞ SAYFASINI BOŞ KULLAN DİYORUM BİR MÜDDET SONRA OTOMATİK OLARAK AÇILIŞ SAYFAM DEĞİŞİYOR, SAÇMA SAÇMA SAYFALAR AÇIYO KENDİLİĞİNDEN.

BİRDE HİÇ SAYFA AÇMASAM BİLE DURURKEN KENDİLİĞİNDEN OTOMATİK SAYFALAR AÇIYOR ..
    BUNU NASIL ENGELLEYBİLİRİM..

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

• Explorer Açılış sayfan değişmiş ise sisteminde Spyware yani casus yazılım,trojan var büyük olasılıkla.Bunu kaldırmak için ad-aware ve spybot programlarını kullanarak bu dertten kurtulabilirsin.Windows un temp dosyasının içindeki programları klasorleri vs. silmeni tavsiye ederim.internette gezmiş 0lduğun sayfaları ve dosyaları da sisteminden sil.

msconfig ten bilgisayarının açılışına program yerleşmişmi yerleşmemiş mi buradan gorebilir ve kaldırabilirsin.Dikkatli yanlış dosyanın işaretini kaldırma bilgisayar bu ayardan sonra yeniden açılmak isteyecektir..

Başarılar....
  • Cwshredder diye bir program var dene istersen Cool Web Search sayfasını iptal etmek için kullandık işe yaradı.
  • TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZ İÇİN..
    AD-AWARE PROGRAMINI KURDUM , YÜZLERCE CASUS VİRÜSÜ TEMİZLEDİ..
    BENDE TAVSİYE EDERİM AD-AWARE'Yİ..
  • ad-aware ı yükle bencede cok iyi ve bedava google.com a yaz ad-aware sonra indir update et ve kullan kolay gelsin
  • bende katiliyorum ad-aware iyi bir prg
    onu denemende fayda var
  • Hemde bu kadar iyi bir program free, valla yapan şirkete bravo ..
    Çok iyi ad-aware gerçekten ..
  • HijackThis diye bir program var, Internet Explorer Optimizing programı... Bütün IE ayarları tek program altında. TÜM ADd-ON ları buluyor Internet Explorer altındaki ve temizliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenco37

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZ İÇİN..
    AD-AWARE PROGRAMINI KURDUM , YÜZLERCE CASUS VİRÜSÜ TEMİZLEDİ..
    BENDE TAVSİYE EDERİM AD-AWARE'Yİ..

arkadas sorunu halletmiş niye daha cevap yazarsınız güzel kardeşler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.