Çavuş
02 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşımda opel astra hb 2010 model (cosmo ya da elegant tam hatırlamıyorum) 20 000 km de çiziksiz boyasız değişensiz siyah renk bir araç var.
Otomatik vites ve dizel.

Bu araç için 38 000 tl fiyat istiyor.Bu fiyat bu araç için çok değil mi?Şu an ki piyasa fiyatı ne olmalı?
Teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşımda opel astra hb 2010 model (cosmo ya da elegant tam hatırlamıyorum) 20 000 km de çiziksiz boyasız değişensiz siyah renk bir araç var.
Otomatik vites ve dizel.

Bu araç için 38 000 tl fiyat istiyor.Bu fiyat bu araç için çok değil mi?Şu an ki piyasa fiyatı ne olmalı?
Teşekkürler...
2002-2004 arası opel astra comfort 1.6 arıyorum.Ya da astranın başka modeli de olabilir.Koyu renk olursa sevinirim.Kazasız belasız sorunsuz bir araç olmalı.Teşekkürler...0536 958 74 64
Merhaba Arkadaşlar
Opel Astra 2000-2002 arası modellerinin periyodik servislerini bilen varmıdı. Acaba Kaç km de hangi bakıma sokulması gerekir hangi parçaların değişmesi gerekir.Kılavuzun da yazar sanırım.Bilen var mıdır?
Opel astra almayı planlıyorum.Teşekkürler.
Fat32 sisteminde bad sectoru dos ortamında tespit etmemiz mumkun.Peki ntfs dosya sistemli olan bi hdd deki bad sectoru nasıl tespit edeceğiz.Bunun için program varmıdır.
Arkadaşlar oyunun ilkini arkadşımdan aldım fakat oyunu yükledim herşeyini yaptım(fakat crack yapmadım çünkü crack yoktu dvd de) hata verdi hata ise insert orginal cd-dvd disk acaba bu crack yapmadığım için eğer öyleyse crack olayında yardım edeililrmisniz bunu için makinaya format bile attım
arkadaşlar bana uçak oyunu lazım fakat aksiyon olmalı savaş türü olursa daha güzel olur ama böyle bir oyun bulamadım sizn bildiğiniz varmı şöyle f16 uçakların olduğu savaş türü uçak oyunları bilen varmıı yeni pc aldımm ama üzgünüm bu yüzdenn
Merhaba arkadaşlar. 15-17 bin ytl arası bi araç almak istiyorum.Aile arabası olacak.Yakıt tüketimi önemli.Masraf çıkarmayacak.Km si 100 000 aşmamış.1999 2006 ya kadar yolu var Sadece işe gidip akşam döneceğim ve hafta sonu kullanacağım bi araç olacak.Belli olmaz 3-4 sene sonra satabilirim.Genç olduğumuz için evde alabilirim evlilikte var önümüzde
Yani ikinci eli değerli bi araç olmalı.Sattığım zaman bana zarar getirmeyecek olması benim için iyi olacak.
Aklımdaki modeller;

toyota coralla
hundayi getz dizel/benzin(dizel olsa daha iyi olur)
ford fiesta dizel/benzin(dizel olsa daha iyi olur)

Benim aklıma gelenler bunlar.Bakalım sizler nasıl değerlendireceksiniz?
Merhaba arkadaşlar
Aranıza yeni katıldım, forumun altını üstüne getirdim.Ama gel görki aradığım programı bir türlü bulamadım.

İstediğim 6230i için mp3 player.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkurler.
Arkadaşlar Merhaba,

Benim öğrenmek istediğim Server 2003 te local olarak yuklenen kullanıcıların ne anlama geldiğini öğrenmek.
Yani My computer>Manage>Computer managment>Users and Group altında users seçeneğini tıkladığımızda
sağ tarafta açılan menude ki kullanıcların ne işe yaradığını öğrenmek istiyorum.

1 )Administrator=Butun denetim haklarına sahiptir.
2)Backup Operator=Yedekleme işlemi yürütmek için yetkiye sahip kulalnıcı grubudur.

gibi

arkadaşlar.Anlatabildim inşallah.Benim öğrenmek istediğim diğer local usesrs ların ne işe yaradığını öğrenmek.Teşekkur Ederim şimdiden.
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Teknisyeni
Forum İmzası:
Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!
Hakkımda:
Aytech Bilgisayar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 103
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 4.002 (Bu ay: 242)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.