Şimdi Ara

Exper laptopda ram ile ekran kartı yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben exper laptop kullanıyorum i3 4 gb ram 64 mb ekran kartı var.ekran kartı anakartla birleşik olduğu için ekran kartını değiştiremiyorum açıkcası hiç bir oyun oynayamıyorum bu da benim canımı sıkıyor.acaba ram ile ekran kartını yükseltebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnbltbs

Arkadaşlar ben exper laptop kullanıyorum i3 4 gb ram 64 mb ekran kartı var.ekran kartı anakartla birleşik olduğu için ekran kartını değiştiremiyorum açıkcası hiç bir oyun oynayamıyorum bu da benim canımı sıkıyor.acaba ram ile ekran kartını yükseltebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

büyük ihtimalle değiştiremezsin ekran kartını ha olursa da çok pahalıya patlar sana onun yerine yeni laptop almak daha mantıklı olur.(ram'i değiştirsen de fayda sağlamaz oyunlarda.)
  • quote:

Arkadaşlar ben exper laptop kullanıyorum i3 4 gb ram 64 mb ekran kartı var.ekran kartı anakartla birleşik olduğu için ekran kartını değiştiremiyorum açıkcası hiç bir oyun oynayamıyorum bu da benim canımı sıkıyor.acaba ram ile ekran kartını yükseltebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

Ewet değiştiremezsin bencede yeni notebook al, yalnız ekran kartının 64mb olması çok garip en az 256 veya 512 mb olması lazım bios ayarlarından azaltılmış olabilir biostan yükseltip oyunları bi tekrar dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

quote:

büyük ihtimalle değiştiremezsin ekran kartını ha olursa da çok pahalıya patlar sana onun yerine yeni laptop almak daha mantıklı olur.(ram'i değiştirsen de fayda sağlamaz oyunlarda.)

sorma kardeşim bilgisayarı yeni aldım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanbilisim

quote:

Ewet değiştiremezsin bencede yeni notebook al, yalnız ekran kartının 64mb olması çok garip en az 256 veya 512 mb olması lazım bios ayarlarından azaltılmış olabilir biostan yükseltip oyunları bi tekrar dene istersen

grafik özelliklerinde

Physical Memory: 4005 MB
    Minimum Graphics Memory: 64 MB
    Maximum Graphics Memory: 1696 MB

yazıyo.biostan nasıl yükseltebilirim

• Her cihazın biosu farklı genelde advantage menüsünde oluyor onboard graphic falan olabilir
  • Laptop'u açıp ekran kartı ve ana kart soket girislerinde bir değişiklik yapılamaz mı acaba, anakarta gömülü olanı devre dışı bırakmanın yolu nasıl olur.
    Ben mesela bozulma ihtimalini göze almaya razıyım. Biraz aydınlatıcı bilgi alabilirsem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.