Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar acil yardımınız gerekli ben uygulamaları hafıza kartına nasıl kurabilirim şimdi oyun kurmak istiyorum yeterli yer yok halbuki kartta yer çok nasıl kurmayı karta yapabilirim çok sinir oldum :S
  • arkdaşlar birde şuan stabil ve güzel olan en iyi rom hangisi ben aylardır eryiğit rom kullanıyorum başka yeni sağlam bir rom yokmu android 2.3 3.0 felan ? varsa anlatımlı bir paylaşım yaparsanız çok sevinirim:)
  • teknosada 39tl satılan 4gb data+ vınn E176g veya E177 yi çalıştırabilen varmııı??
  • Arkadaslar herkese merhaba benim de bir tane easy padim var ancak benim tabletin dokunmatigi calismiyor daha oncede ayni sekilde dokunmatugu calismadi ve servise gonderdim yine ayni sorunlaa karsi karsiyayim yukaridaki tuslar calisiyor ancak ekran dokunmatigi calismiyor ne yapmam lazim tesekkurler.
  • Arkadaşlar bu ürün Bim'de 299 TL'ye satılmış hiç söylemiyorsunuz.

Fiyatı inanılmaz düşmüş.

quote:

Orijinalden alıntı: java
    Bim de geçen hafta 299 TL ye satılıyordu almadım...

http://forum.donanimhaber.com/m_51027837/tm.htm#msglink_51030879

• BOSVERİN VINN FALAN ÇIKINTI GİBİ USB DE.
    BEN NOKIA 5800 I JOIKUSPOT İLE MODEM HALİNE GETİRİYORUM
    EASYPADIM DAN ONU GÖRÜYOR VE BAĞLANIYORUM
    TELEFON HATTIMDAKİ DATAYI KULLANIYORUM. ÇOK NADİR, ACİL DURUMLAR İÇİN, MEVCUT PAKETİMDEKİ DATA YETİYOR.
    YETMEZ DİYEN YETTİĞİ KADAR DATA ALSIN PAKETİNE. ÇOĞU OPERATOR DE ARTI DATA PAKETİ VAR.
    HA CEBIM NOKIA DEGIL DERSENİZ HOTSPOT ÖZELLİĞİ OLAN Bİ ÇOK CEP BU ÖZELLİĞİYLE KULLANILABİLİR, BİRAZ ARAŞTIRDINIZ ZAMAN SANIRIM BULURSUNUZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Arkadaşlar bu ürün Bim'de 299 TL'ye satılmış hiç söylemiyorsunuz.

Fiyatı inanılmaz düşmüş.

quote:

Ulan hiç bu günleri görceğimi zannetmezdim. 600 liradan migrosa geliyodu da nasıl heycanlanıyoduk kalmaz malmaz diye

• Kraaz v2 romda tablet uyku-kilitlenme moduna girince internet kesiliyor.bir sey indirmek isteyince magdur oluyoruz..bunun bir cozumu varmidir???
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnygtclk

Kraaz v2 romda tablet uyku-kilitlenme moduna girince internet kesiliyor.bir sey indirmek isteyince magdur oluyoruz..bunun bir cozumu varmidir???

Pili bitirmesin diye Kernelin bir ozelliği

Ama sunu kullanabilirsin.

http://code.google.com/p/ptbw-codespace/downloads/detail?name=BackLightKiller_1.7.apk&can=2&q=

• Merhabalar,
    **** Harici harddsiklerin NTFS formatlı olanları görmüyor. Gösterebilmenin yolu varmıdır ?
    **** Birçok ROM var. Tavsiye edeceğiniz / önerebileceğiniz ROM hangisidir ?

Tşk.ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: man77m

Merhabalar,
    **** Harici harddsiklerin NTFS formatlı olanları görmüyor. Gösterebilmenin yolu varmıdır ?

Tşk.ler

NTFS için romun kullandığı kernelin desteklemesi lazım. Bildiğim düzgün çalışan Corvus5 var. NTFS formatlı harddiskleri sadece okuyabilirsiniz, yazma desteği yok. Bir de Türkçe karakterli dosya adlarında sorun çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man77m

Merhabalar,

Tşk.ler

hocam önerebilceğim rom vegacomb 1.7 bu arada merak eden arkadaşlar olabilir vegacomb kuralı 15 günden fazla olmuştur herhalde şu an hala stabil durumda şu an gayet memnunum cihazımdan honeycomb için uygulamalar çıkarsalar çok daha güzel olucak aslında birde arkadaşlar size bi sorum olucam

cihaza mouse ve klavye bağlıyorum herşey güzel ancak klavyede tr harf basılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doit -- 26 Temmuz 2011; 1:06:33 >

• Vegacomb 1.7'de NTFS sıkıntısı var. Corvus5 ile sorunsuz kullandığım HD'yi çalıştırıp mount ediyor ama dosyalar 0KB boyutunda görünüyor ve kullanılamıyor.
  • arkadaşlar baya bi yerde araştırdım ama net bi bilgiye ulaşamadım. arkadaşta easypad p10an var bununla ilk yapmak istediğimiz şey alete vınn bağlayıp 3G üzerinden internete girmekti. sorun üstüne sorun çıktı.

ilk başta wifi bağlantısı kuramadı arkadaş kendi modemine. onu geçtik gerekli şeyleri apk olarak indirip kuralım dedik. baktım ki vegacomb rom atmak gerekiyormuş 3g modem için. onu indirttim ama bu sefer root ve cwm mode gerekli imiş. root olayını z4root ile hallettik. cwm olayını da vega tools ile halledecektim ki çift taraflı usb yokmuş elinde. ondan da vazgeçip wifi olayını çözeyim dedim. aleti sıfırladım ama wipe olayları için recovery moda alamadım aleti. geri ve power tuş kombinasyonlarını denettim ama sonuç alamadık.

üzerinde orjinal firmware mevcut şu anda ve rootlu. bu alet recovery moda alınır mı? alınırsa hangi kombinasyon yapılması gerekli?

cwm recovery için farklı bir alternatif yöntem mevcut mu?

3g modem için rom yüklemeden birşeyler yapmamız mümkün mü?

wifi sorunu ile karşılaşıp çözümü hakkında yorumu olan var mı? (modemin şifreleme türü wpa/wpa2 . ip adresi alınıyor diyip kalıyor.)

• quote:

arkadaşlar baya bi yerde araştırdım ama net bi bilgiye ulaşamadım. arkadaşta easypad p10an var bununla ilk yapmak istediğimiz şey alete vınn bağlayıp 3G üzerinden internete girmekti. sorun üstüne sorun çıktı.

ilk başta wifi bağlantısı kuramadı arkadaş kendi modemine. onu geçtik gerekli şeyleri apk olarak indirip kuralım dedik. baktım ki vegacomb rom atmak gerekiyormuş 3g modem için. onu indirttim ama bu sefer root ve cwm mode gerekli imiş. root olayını z4root ile hallettik. cwm olayını da vega tools ile halledecektim ki çift taraflı usb yokmuş elinde. ondan da vazgeçip wifi olayını çözeyim dedim. aleti sıfırladım ama wipe olayları için recovery moda alamadım aleti. geri ve power tuş kombinasyonlarını denettim ama sonuç alamadık.

üzerinde orjinal firmware mevcut şu anda ve rootlu. bu alet recovery moda alınır mı? alınırsa hangi kombinasyon yapılması gerekli?

cwm recovery için farklı bir alternatif yöntem mevcut mu?

3g modem için rom yüklemeden birşeyler yapmamız mümkün mü?

wifi sorunu ile karşılaşıp çözümü hakkında yorumu olan var mı? (modemin şifreleme türü wpa/wpa2 . ip adresi alınıyor diyip kalıyor.)

Çift taraflı USB kablosuyla tableti bilgisayara bağla. Şarja tak. Power ve geri tuşlarına basılı tut. Gerekli sürücülerin olduğu klasörü göster (USB Driver İndir)ve otomatik yüklensin. Kraaz v2 (İndir) romu yükle.

Romu yükledikten sonra menüde USB Mode uygulamasıyla Host modunu seç. Kapanıp açılacaktır. Modemi gösterebilmek için şundan yararlan :http://db.tt/xINwKVW

Eğer telefonunun internetini wifi ile tablete göstermek istersen şunu uygula:http://easypad.blogcu.com/wi-fi-adhoc-aglara-baglanmak/10748360

• quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

Exper Easypad Orjinal Romda Nestle Sıcak Çikolata Kampanyasından çıkan Vodafone K3570-Z çalıştırmak

Bu kampanya ayda 20TL'ye 3 ay boyunca ayda 2gb internet ve bedava modem veriyor, o yüzden bence çok avantajlı

1-Önce modemi bilgisayara takıp kuruyoruz, sonra vodafone programını kapatıyoruz

2-DC-unlocker programını açıp büyüteç'e basıp modemi bulduruyoruz . ekranın altına AT+ZCDRUN=8 yazıp modemin cdrom modunu kapatıyoruz

3-modemi tablete takıp tableti açıyoruz

4-kablosuz ağ ayarlarından mobil ağlar 3g ve gps power on ,veri etkin, veri dolaşımını işaretliyoruz.

5-bir süre sonra ekranda çekim gücünü gösteren işaret çıkıyor

6-erişim noktası adlarında bende telsim çıktı , onu ad:vodafone apn: internet mcc:286 mnc:02 olarak düzenleyip kayıt ettim

7-Ağ operatörlerinde turkcell, vodafone, avea çıkıyor vodafone u seçiyoruz

8-ana ekrana geri dönüp internete-dolphin vs tıklıyoruz

veee hiçbirşey olmuyor :((( sinir oldum kaç saattir uğraşıyorum??

Exper Easypad de Turkcell Vınn Huawei E177 çalıştırma

K3570-Z çalıştıramayınca Teknosa kampanyasından 39Tl 'ye Huawei E177 +4gb internet =39 tl aldım.(vodefone sim kartlada çalışıyor)
    Exper_Eryigit_Costum_Rom Versiyon 1.0 da

1-pc de Dc unlockerda at^u2diag=256 yazıp modemin cd rom modunu kapatıyoruz
    2-modemi tablete takıyoruz
    3-my settings den enable 3g diyoruz

bir süre sonra bağlanıyor, ekranda 3g işareti çıkıyor..... oldu

• quote:

Fiyatı inanılmaz düşmüş.

quote:

arkadaşlar internetten baktım hiç öğle bi haber yok büyük ihtimalle fake

• quote:

Orijinalden alıntı: Doit

quote:

Fiyatı inanılmaz düşmüş.

quote:

arkadaşlar internetten baktım hiç öğle bi haber yok büyük ihtimalle fake

Kesinlikle fake . Bim merkezi aradım . tamam dediler çekmeköy şubeye gönderiyoruz . elemanı yolladım bakmadan etmeden aldı geldi . ama ne geldi . fly diye bir marka . 380 TL . tekrar aradık . biz hiçbir zaman exper satmadık dediler . fly sattık . zamanında 300 e satmıştık dediler . iade ettik .

karfur da çalışan arkadaşım var %10 personel indirimiyle 390 a aldım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 27 Temmuz 2011; 18:07:17 >

• Şu harici hoparlörü deneyen oldu mu? Bir benzeri model de olur. Ayrıca watt arttıkça ses artıyor mu yoksa cihaza da mı bağlı?

http://www.vatanbilgisayar.com/snopy-sn-314a-siyah-sn-314a-mini-speaker---siyah/productdetails.aspx?I_ID=48251

Tabletin sesi çok az çıktığından filmlerin sesini bilgisayarda arttırıyorum, ama ses yeterli seviyeye geldiğindeyse ses bozuluyor. Android için ses artırma hack'i çıkmadığından bunun gibi bir taşınabilir hoparlör almalıyım.

Acaba cep telefonunu harici bluetooth hoparlör olarak gösterme var mı diye de araştırma yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ToisAndro

Şu harici hoparlörü deneyen oldu mu? Bir benzeri model de olur. Ayrıca watt arttıkça ses artıyor mu yoksa cihaza da mı bağlı?

http://www.vatanbilgisayar.com/snopy-sn-314a-siyah-sn-314a-mini-speaker---siyah/productdetails.aspx?I_ID=48251

Tabletin sesi çok az çıktığından filmlerin sesini bilgisayarda arttırıyorum, ama ses yeterli seviyeye geldiğindeyse ses bozuluyor. Android için ses artırma hack'i çıkmadığından bunun gibi bir taşınabilir hoparlör almalıyım.

Acaba cep telefonunu harici bluetooth hoparlör olarak gösterme var mı diye de araştırma yapacağım.

hocam ben 5+1 ses sistemi bağlıyorum güzel oluyo

+harici hoparlör kesinlikle olmalı çünkü dediğiniz gibi cihazın sesi az çıkıyor birde dışarda olunca hiç duyulmuyo

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.