Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar esime almistim easypad ilk ciktiginda ve bu zamaNa kadar sorunsuz gidiyordu hersey. Fakat dunden beri sesi cikmiyor aletin, ayarlardan medya ses duzeyini arttiriyorum, acilmis gibi gozukuyor sonra tekrar ayni pencereyi aciyorum gene kapanmis. Ayriyeten sagdaki ses acma kapama tusu da hic etki etmmiyor, oraya basinca sadece medya ses duzeyi sessiz gozukuyor ve arttirma tusuna basinca hic birsey degismiyor. Lutfen neler dondugunu anlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teomanwr

"Bir de oyun ,uygulama filan yükledikçe 512mb 'lık mevcut bellek doluyor app2sd vb programlar ile bazı uygulamaları sd karta atabiliyoruz ama bazılarını atamıyoruz,tüm uygulamaları sd karta atmanın bir yolu var mıdır? ya da sd karta partition yapıp yarısını ram olarak gösterebilirmiyiz?
    Ben baki hoca'nın rom da yüklüyken recovery den yaptım ama bütün datalar gitmişti ..."

Demiştim ama fikri ,bilgisi olan var mı?

vegacomb 1.7 de donmalar ve bazen de kilitlenmeler oluyor yaklaşık 3-4 gündür kullanıyorum internet filan iyi ama birkaç uygulama açınca tepki süreleri uzamaya başlıyor.. youtube uygulaması çalışmıyor,sık sık da uygulama kapanacak diyip kapatıyor.wi-fi de biraz kararsız davranıyor..
    windows 98 zamanlarında aldığımız hata mesajları geldi aklıma .. "protection protect eror" ya da "this is immposible" gibi
    Bence hepimiz vegacomb'a görselliği sebebiyle katlanıyoruz gibi geliyor

froyo da link2sd programı ile atarsın, yuklediğin yugulamaların %90 nı atılabilir sd karta ,
    Tabi kartı partitionlaman gerek, ilk bolumu fat 32 ,ikinci bolumu ext 2 ,ext 3 veya ext 4 olması gerek. Her iki bolum de Primary olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 20 Temmuz 2011; 21:30:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neredennereye

Arkadaslar esime almistim easypad ilk ciktiginda ve bu zamaNa kadar sorunsuz gidiyordu hersey. Fakat dunden beri sesi cikmiyor aletin, ayarlardan medya ses duzeyini arttiriyorum, acilmis gibi gozukuyor sonra tekrar ayni pencereyi aciyorum gene kapanmis. Ayriyeten sagdaki ses acma kapama tusu da hic etki etmmiyor, oraya basinca sadece medya ses duzeyi sessiz gozukuyor ve arttirma tusuna basinca hic birsey degismiyor. Lutfen neler dondugunu anlatabilir misiniz?

Kilit ekranında yanlış düğmeyi çekmişsinizdir, üzerinde hoparlör olanı bir daha çekin.
  • Kraaz hocam 1 sorunum var cevaplandirirsan ccok mutlu olurum..

Şimdi hocam tablette senin v2 rom yüklü....
    tablet için 2 gün önce şu klavye kılıflardan aldım.. klavenin usb sini taktım tablete fakat hiçbir teppki olmadi yani tablet gormuyor klavyeyi..bu arada tablet host modda...acaba bozukmudur diye birde bilgisayarda denedim bilgisayar hemen tanidi suruculerini yukledi....hemen kullandim klavyeyi...
    hocam simdi sorun nedir biir turlu cozemedim..senin romdami bir sikinti var yoksa klavyedenmi(klavye bilgisayarda calistigina gore klayede bir sıkıntı yok herhalde) yada android suruculerimi desteklemiyor anlamadim gitti..aklima birsey dahha geldi..simdi bizim tabletleri bilgisayara baglamak icin kalin kablo gerekiyordu hani...bu klavyenin kablosuda ince..acaba kalin kabloyla degistirsem sorunum cozulur mu?

Kraazz hocam ve diger forumdaki arkadaslar yardimlarinizi beklliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnygtclk -- 21 Temmuz 2011; 2:11:52 >
  • @hsnygtclk
    android klavyenin kendisini desteklemiyor.

Bu arada arkadaşlar,
    Artık Easypadım yok, Kızım gelmişti cok begendi ona hediye ettim.
    O da yanında goturdu Moskovaya.Orda yasiyor annesi ile.

Anlayacagınız , artık herhangi bir sey yapamayacagım.Yine de arada buralardayım.
    Kendinize iyi bakın.Baska bir Tablette gorusmek uzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

quote:

Orijinalden alıntı: teomanwr

"Bir de oyun ,uygulama filan yükledikçe 512mb 'lık mevcut bellek doluyor app2sd vb programlar ile bazı uygulamaları sd karta atabiliyoruz ama bazılarını atamıyoruz,tüm uygulamaları sd karta atmanın bir yolu var mıdır? ya da sd karta partition yapıp yarısını ram olarak gösterebilirmiyiz?
    Ben baki hoca'nın rom da yüklüyken recovery den yaptım ama bütün datalar gitmişti ..."

Demiştim ama fikri ,bilgisi olan var mı?

vegacomb 1.7 de donmalar ve bazen de kilitlenmeler oluyor yaklaşık 3-4 gündür kullanıyorum internet filan iyi ama birkaç uygulama açınca tepki süreleri uzamaya başlıyor.. youtube uygulaması çalışmıyor,sık sık da uygulama kapanacak diyip kapatıyor.wi-fi de biraz kararsız davranıyor..
    windows 98 zamanlarında aldığımız hata mesajları geldi aklıma .. "protection protect eror" ya da "this is immposible" gibi
    Bence hepimiz vegacomb'a görselliği sebebiyle katlanıyoruz gibi geliyor

froyo da link2sd programı ile atarsın, yuklediğin yugulamaların %90 nı atılabilir sd karta ,
    Tabi kartı partitionlaman gerek, ilk bolumu fat 32 ,ikinci bolumu ext 2 ,ext 3 veya ext 4 olması gerek. Her iki bolum de Primary olacak.

bahsettiğiniz programı biliyorum da partitionı recovryden mi yapcam yoksa windows ortamında başka bir programla mı?

• krazz hocam biliyorsundur baki hocanın rom unda açılışta programların nerdeyse çoğu açık açılıyor cihaz sonra kapatıyoruz hepsini ram i boşaltmak için.senin yenin romunda böyle bir sorun warmı yada krazz hocanın yeni romunu deneyen arkadaşlar böyle bir sorun warmı son rom da (krazz v2)
  • Crunch35 kardes kilif klavye sorunumu cozdum..usb hub(cogaltici) ile tablete baglayinca sorun cozuluyor..yapamayanlarinda biilgisine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganreis

quote:

Orijinalden alıntı: KaLqa

arkadaslar sayfa cevirme efekti veren kitap okuma uygulamasi biliyor musunuz?

Moon Reader'de sayfa çevirme efekti var ayarlardan seçmeniz gerekir.

Aldiko Reader içinde var ancak yatay konumda kitabı iki sayfa olarak görüntülediğinizde aktif oluyor. Fontu büyüttüğünüz zaman tek sayfaya düşüyor ve efekt kayboluyor.. Belki gelecek verisyonlarında düzeltirler..

quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

arkadaslar sayfa cevirme efekti veren kitap okuma uygulamasi biliyor musunuz?

iReader'ı da deneyin.

Teşekkürler arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: crunch35

krazz hocam biliyorsundur baki hocanın rom unda açılışta programların nerdeyse çoğu açık açılıyor cihaz sonra kapatıyoruz hepsini ram i boşaltmak için.senin yenin romunda böyle bir sorun warmı yada krazz hocanın yeni romunu deneyen arkadaşlar böyle bir sorun warmı son rom da (krazz v2)

advanced task killer ile açılışta istediğiniz şeyi otomatik sonlandırabiliyorsununuz.Ram için ayrıca app cache cleaner markette olacak ..hepsi vegacomb dahil bütün romlarda çalışıyor
  • Hsnygtclk benim için çok geç geçen kılıfı ikiye böldüm tekrar klavyeye lehim yapayım diye .kabloyu silikonlamışlar kart üstüne farketmedim çekinc 1 yol koptu.neys dedim söküp sağlam bir kablo lehimldiim gene olmayınca tüm yollarla birlikte söktüm kopardım ;))
  • Selam arkadaslar easy padi ankacandan 375 tlye aldlm
    sarj cihazi
    Usb kablosu
    Birde deri kilif hediye etti kutulu faturali bir sekilde teslim etti ona budan tessekkrlerimi iletiyorum
    bu yaziyida suan tabletten yaziyorum ve ayrica tablette koruyucu birsey var onunde arkasinda tertemiz bir sekilde kalmis
    On numara aletmis geercekten gunduz ekran yuzunden pek performan alamsamda kullanimi etkilemiyor

Android 2.2 yuklu suan boyle kalsinmi bunun bir ustu 3.0 mi? 3.0 da ne eksiklkler var?

Faceden okey oynayamiyorum tarayicidan mi acaba? Tarsyici google chorme smgesi vaar giibi bundanmi kynaklaniyor acep? Oyun yok makinada ne yapicam kus
    oyunu vr sadecee :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 22 Temmuz 2011; 21:13:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Selam arkadaslar easy padi ankacandan 375 tlye aldlm
    sarj cihazi
    Usb kablosu
    Birde deri kilif hediye etti kutulu faturali bir sekilde teslim etti ona budan tessekkrlerimi iletiyorum
    bu yaziyida suan tabletten yaziyorum ve ayrica tablette koruyucu birsey var onunde arkasinda tertemiz bir sekilde kalmis
    On numara aletmis geercekten gunduz ekran yuzunden pek performan alamsamda kullanimi etkilemiyor

Android 2.2 yuklu suan boyle kalsinmi bunun bir ustu 3.0 mi? 3.0 da ne eksiklkler var?

Faceden okey oynayamiyorum tarayicidan mi acaba? Tarsyici google chorme smgesi vaar giibi bundanmi kynaklaniyor acep? Oyun yok makinada ne yapicam kus

Ana ekranda sağ tarafta tarayıcı simgesi var ordan gir. O tarayıcıdan sorunsuz oynayabiliyorum ben okey. Oyun ve uygulama için android marketi kullanabilirsin. Ama aldığın kişi herhangi bir romu yüklemediyse market kapalıdır büyük ihtimal. Benim tavsiyem önce kraaz v2 romu kur. Onu test et daha sonra vegacomb kur onu dene eğer memnun kalırsan kal eğer kalmazsan kraaz'a geri dön.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

@hsnygtclk
    android klavyenin kendisini desteklemiyor.

Bu arada arkadaşlar,
    Artık Easypadım yok, Kızım gelmişti cok begendi ona hediye ettim.
    O da yanında goturdu Moskovaya.Orda yasiyor annesi ile.

Anlayacagınız , artık herhangi bir sey yapamayacagım.Yine de arada buralardayım.
    Kendinize iyi bakın.Baska bir Tablette gorusmek uzere.

Hocam hayırlı olsun, Baki Hoca'dan sonra siz de yavaştan kaçıyorsunuz anlaşılan
    Neyse ben de kendiminkini kardeşime verdim zaten, muhtemelen gerisingeri Galaxy Tab alıcam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Selam arkadaslar easy padi ankacandan 375 tlye aldlm
    sarj cihazi
    Usb kablosu

Ana ekranda sağ tarafta tarayıcı simgesi var ordan gir. O tarayıcıdan sorunsuz oynayabiliyorum ben okey. Oyun ve uygulama için android marketi kullanabilirsin. Ama aldığın kişi herhangi bir romu yüklemediyse market kapalıdır büyük ihtimal. Benim tavsiyem önce kraaz v2 romu kur. Onu test et daha sonra vegacomb kur onu dene eğer memnun kalırsan kal eğer kalmazsan kraaz'a geri dön.

Tek bildigim 2.2 kurulu oldugu bu arada market acik ve turkce ordaki katogerilerden indiriyorum birseyler ama guzel seylere denk gelmedim android uygulamalarina dair bilgl veren ,oneri veren bir konu varmi? Yada sizin onericeginiz uygulamalar?

• Şu Ürünü 1gb ramli yapsalardı Şuan yok satardı...bana göre 1gb ram koymak bu kadar mı zor kardeşim.en fazla maliyeti 10-15 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Şu Ürünü 1gb ramli yapsalardı Şuan yok satardı...bana göre 1gb ram koymak bu kadar mı zor kardeşim.en fazla maliyeti 10-15 tl

İşte sadece 10-15 tl olmadığı için yapmıyorlar ya,yapılsa zaten çinliler de aynı sistemi yapmaz 1 GB yaparlardı,yok değil mi var ama %95 i 512 MB RAM - TEGRA2 şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Şu Ürünü 1gb ramli yapsalardı Şuan yok satardı...bana göre 1gb ram koymak bu kadar mı zor kardeşim.en fazla maliyeti 10-15 tl

Suan bu konu üzerinde uğraşıyorum Edirne de Sony Servisinde çalışıyorum işlerin yoğun olmadığı bi gün ram değişim olayını deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_onur -- 23 Temmuz 2011; 13:15:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_onur
    Suan bu konu üzerinde uğraşıyorum Edirne de Sony Servisinde çalışıyorum işlerin yoğun olmadığı bi gün ram değişim olayını deneyeceğim.

Kolay gelsin diyelim o zaman. RAM yetmediği zaman sana kargoyla göndeririz en azından. Herhalde o lehimleri evde yapamayız.

Sonuçları bekliyoruz.
  • Arkadaşlar şurada Webbox incelemesi yapılmış:

http://www.androidli.com/vodafone-webbox-incelemesi/

Şurada da ayda 10 TL ve 12 aylık ödemeyle 120 TL'ye geldiği yazmış. Çocuklarınız için birebir.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/vodafone-3g-ikinci-yil.php

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.