Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amonra33

quote:

Orijinalden alıntı: ocelot89

arkadaşlar şimdi vegacomb 1.5.1 i yükledim 1.5.2 ye geçicektim ki menüde recovery i bulşamıyorum :S bu 1.. 15i yükledikten sonra oldu. pacht i nasıl yapıcam ?

normal tableti kapatıyor gibi kapama tuşuna basılı tut bir süre tablet kapanmadan bırak yanlız. eski romlardaki gibi menü açılıyor recovery orda.

çok teşekkür ediyorum. hallettim ...
  • Beyler Vatan ın kampanyasından bu cihazı almayı planlıyorum. Yalnız yaptıgım incelemede ekranın cok kotu bir kontrasta ve goruntu kalitesine sahip oldugunu gordum. Acaba benim inceledigim reyondaki cihazda mı sorun vardı tam anlayamadım. Ama resmen siyah yerine gri gosteriyordu. Ve ekran cok silik duruyordu.Kullanan arkadaslardan bu konuda acil olarak bilgi alabilirsem cok sevinirim. Magaza kapanmadan almak istiyorum cunku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebehram -- 31 Mayıs 2011; 19:36:15 >
  • selamlar baki beyın romunu kullanmakdaydım bugun menude touchrecalibrate die bı sımge var ona tıkladım dokunmadık ayarları sanırım.ondan sonra dokunmatıgım calısmaz oldu. yenıden rom yuklemesı yapdım ama nafile yıne aynı dokunmatıgım calısmıyor :S nedenı nedır acilen yardımcı olabılırmısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebehram

Beyler Vatan ın kampanyasından bu cihazı almayı planlıyorum. Yalnız yaptıgım incelemede ekranın cok kotu bir kontrasta ve goruntu kalitesine sahip oldugunu gordum. Acaba benim inceledigim reyondaki cihazda mı sorun vardı tam anlayamadım. Ama resmen siyah yerine gri gosteriyordu. Ve ekran cok silik duruyordu.Kullanan arkadaslardan bu konuda acil olarak bilgi alabilirsem cok sevinirim. Magaza kapanmadan almak istiyorum cunku.

hocam ekranın kalitesizliiği mevcut, Görüş açısı çok dar.belki kısmen grilik görmüş olabilirsinz ama silik ve net olmaması söz konusu bile değil.
    bence kontrast olarak da gayet iyi.parlaklığı da denebilir. Güneş ışığı altında kullanabiliyorum rahatlıkla.
    vatanın kampanyalı fiyatını bilmiyorum. iyi bir fiyat ise alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

quote:

Orijinalden alıntı: ebehram

Beyler Vatan ın kampanyasından bu cihazı almayı planlıyorum. Yalnız yaptıgım incelemede ekranın cok kotu bir kontrasta ve goruntu kalitesine sahip oldugunu gordum. Acaba benim inceledigim reyondaki cihazda mı sorun vardı tam anlayamadım. Ama resmen siyah yerine gri gosteriyordu. Ve ekran cok silik duruyordu.Kullanan arkadaslardan bu konuda acil olarak bilgi alabilirsem cok sevinirim. Magaza kapanmadan almak istiyorum cunku.

hocam ekranın kalitesizliiği mevcut, Görüş açısı çok dar.belki kısmen grilik görmüş olabilirsinz ama silik ve net olmaması söz konusu bile değil.
    bence kontrast olarak da gayet iyi.parlaklığı da denebilir. Güneş ışığı altında kullanabiliyorum rahatlıkla.
    vatanın kampanyalı fiyatını bilmiyorum. iyi bir fiyat ise alınabilir.

Belki inceledigim cihazda fazladan bir problem olabilir.Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda farklı yerlerde cihazı tekrar inceleyecegim. Tegra 2 gibi bir işlemci koyuyorsun exper yapacak işmi mi bu.Çalınmayacak yerden çalmışsın resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebehram -- 31 Mayıs 2011; 22:05:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: discodj

selamlar baki beyın romunu kullanmakdaydım bugun menude touchrecalibrate die bı sımge var ona tıkladım dokunmadık ayarları sanırım.ondan sonra dokunmatıgım calısmaz oldu. yenıden rom yuklemesı yapdım ama nafile yıne aynı dokunmatıgım calısmıyor :S nedenı nedır acilen yardımcı olabılırmısınız.

arkadaslar lutfen acıl yardımmmmm !!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

arkadaşlar bu cihaz buradaki experle aynımı yani burada paylaşılan romları vs kullana biliymiyiz özelliklerinde 3g var yazıyor. donanım farklı değil mi.. bunu alsak berkeyiğit ustanın romunu yada xda modaco daki romları deneye bilme şansımız varmıdır..

quote:

Orijinalden alıntı: cm_strider

Buyrun bizimkinin dock station'lı Amerikalısı...

http://www.hepsiburada.com/Liste/viewsonic-viewpad-10-s-tablet-dock-station16gb-sd-hediyeli-/ProductDetails.aspx?productId=bd760629&categoryId=3008012

cihaz experin aynısı hemde o kadar aynısı ki dahili 3g si yok ( sayfanın en altında dahili özelliklerde yazıyor 3g olmadığı) yalnızca dock stationa var extradan... sırf bu aparat için 200 tl ciavrı fazla verilir mi bilemem, ben vatandan cihazı 493tl ye 6 taksite almıştım sanırım bugünlerde %25 indirmle tekrar satıyor vatanbilgisayar... ben masaüstü aparatı olarakta 15 doalara şu aleti aldım, hem hafif hem yer kaplamıyor ve taşınması da kolay... tavsiye olunur...http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270730388704#ht_2970wt_906

• quote:

quote:

selamlar baki beyın romunu kullanmakdaydım bugun menude touchrecalibrate die bı sımge var ona tıkladım dokunmadık ayarları sanırım.ondan sonra dokunmatıgım calısmaz oldu. yenıden rom yuklemesı yapdım ama nafile yıne aynı dokunmatıgım calısmıyor :S nedenı nedır acilen yardımcı olabılırmısınız.

baki bey nerelerdesınız çöpe atıcam yoksa sinirden lutfen bırı yardım etsın

• Sizin 15 USD'ye aldığınız ayak Hepsiburada.com'da 119 TL. Yani olur ama bu kadarda kazıklanmaz bir millet ya :)
    quote:

Orijinalden alıntı: cekörüm

quote:

arkadaşlar bu cihaz buradaki experle aynımı yani burada paylaşılan romları vs kullana biliymiyiz özelliklerinde 3g var yazıyor. donanım farklı değil mi.. bunu alsak berkeyiğit ustanın romunu yada xda modaco daki romları deneye bilme şansımız varmıdır..

quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/viewsonic-viewpad-10-s-tablet-dock-station16gb-sd-hediyeli-/ProductDetails.aspx?productId=bd760629&categoryId=3008012

cihaz experin aynısı hemde o kadar aynısı ki dahili 3g si yok ( sayfanın en altında dahili özelliklerde yazıyor 3g olmadığı) yalnızca dock stationa var extradan... sırf bu aparat için 200 tl ciavrı fazla verilir mi bilemem, ben vatandan cihazı 493tl ye 6 taksite almıştım sanırım bugünlerde %25 indirmle tekrar satıyor vatanbilgisayar... ben masaüstü aparatı olarakta 15 doalara şu aleti aldım, hem hafif hem yer kaplamıyor ve taşınması da kolay... tavsiye olunur...http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270730388704#ht_2970wt_906

• linkini'de vereyim
    http://www.hepsiburada.com/Liste/twelve-south-compass-tasinabilir-ipadipad-2-standi-gumus/ProductDetails.aspx?productId=bs130217&categoryId=3010752

quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

Sizin 15 USD'ye aldığınız ayak Hepsiburada.com'da 119 TL. Yani olur ama bu kadarda kazıklanmaz bir millet ya :)
    quote:

quote:

quote:

quote:

Sizin 15 USD'ye aldığınız ayak Hepsiburada.com'da 119 TL. Yani olur ama bu kadarda kazıklanmaz bir millet ya :)
    quote:

quote:

quote:

• quote:

quote:

Bazı arkadaşların sohbet niteliğinde yazılarıyla 55. sayfayı da tamamlıyoruz. Oysa ben bu konuyu cihaz kullanıcılarının yaşadığı sorunlara çözüm bulması veya cihazla ilgili yeni paylaşımların yapılması için açmıştım. Kimi arkadaş şu cihazı alayım mı diyor, kimisi hala cihazı kötülüyor. Arkadaşlar alan memnun, almayan başka konuya gitsin ve konu açsın, buraya mesaj atmayın.

Gelelim sizin sorununuza;

Daha önceki mesajlarda Baki arkadaşımızın benzer sorunlara yorumları;

Ekran kalibrasyonu hakkında;

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=47804837 (etec88)

Cihaza farklı bir rom atarken kapatan ve açılışta sadece ekran ışığı gelen arkadaşın sorununa bir çözüm yolu;

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=48390964 (heybetli1616)

Experin kendi sitesindeki orjinal romunu kurmayı denediniz mi? Ekran darbe almadıysa eğer yazılım kaynaklı bir sorun . Orjinal romu deneyin ve yukarıdaki çözümleri deneyin sonucu yazın lütfen.

Ek: Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pıncır -- 1 Haziran 2011; 2:32:52 >

• Cihazın 16GB lık hafıza kartından şüphe edenlere bendende bir TEST SONUCU

Erişim süresi gayet güzel... Ufak parçalı dosyalarda işlemler sorunsuz olacaktır. Performansta sorun yok gibi... Ama okuma yazma hızları daha yüksek olabilirdi. Şöyle 21 MB üstü olaydı iyiydi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menow -- 1 Haziran 2011; 8:54:30 >
  • www.hepsiburada.com/Liste/microsonic-chip55-ipad-netbook-notebook-tablet-pc-mini-portatif-standi/ProductDetails.aspx?productId=bs130248&categoryId=3010752

benim ebaydan 15 $ a aldigim stand hepsiburada da hem 119tlye hemde 43 tl ye satiliyor, yukaridaki 43 tl lik olanin linki... dusunenler inceleyebilir...
  • arkadaslar dünden beri vegacomb 3.1.5 i kullaniyorum. suanda hafif takilmalar var. ram i bosaltinda nispeten duzeliyor ama tarayicida siknti yasiyorum. resimler bulanik cikiyor. ve tarayicilar yavas. kullananlarda da ayni sorunlar yasiyor mu ? birde bluetoot u ve applanet i calistiramadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entropiyhl

quote:

Orijinalden alıntı: Menow

quote:

Orijinalden alıntı: blindness

Smartbook MN10U resmen Honeycomb ile geliyor.

http://www.smartbook.de/index.php?id=18&tx_ttnews[tt_news]=5&cHash=75a9210480c5625ffafee1fcf024a82a

Yakında indirilebilir olarak da koyacaklarmış anladığım kadarıyla.

Sanırım en erken bu vatandaşlardan çekeceğiz 3.0'ı

EXPER bizi mahfettin ama allahtan bir sürü muadilin var...

hocam sayfanın çevirisini bilen var mı. geldi möi diyor gelecek mi diyor ne diyor. iswiçre mi isveç mi flemenkçe m i nedir bu.

Site Almanca gibi gözüküyor. Benim anladığım (çok çok az Almanca ile), şu an bu alet honeycomb 3.0 ile satılıyor. (Jetzt mit Android 3.0 diyor sol üst köşede, jetzt=şimdi mit=ile). Şu linkte de download linkleri var (http://www.smartbook-service.de/index.php?id=63), sanırım alttaki ana işletim sistemi, üsttekiler updateler, en üstteki de kullanıcı el kitabı. Ama, download kısmındakiler 3.0 değil 2.2 gibi, yeni sattıkları aletlerde var ama sitelerinde güncel işletim sistemi yok gibi gözüküyor. Birisi aleti alıp programı yüklese, sorunsuz 3.0 versiyonuna kavuşuruz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalypse321 -- 1 Haziran 2011; 13:26:23 >

• "bluesoul: bluetooth GPS'im holux 240..dünyanın en küçük harici GPS deniyordu zamanında."

Hocam tablette hangi yazılımı kullanıyorsunuz bu GPS receiver ile?
  • selamlar.
    testteki sonuca birşey diyemem ama 804 mb lık dosyayı 4 diske aynı bilgisayardan kopyaladım. class 2 kartın bile 3 katı yavaş. bunun sebebi ne olabilir. belki herkese aynı kartları vermediler yada bendeki sorunlu.

quote:

Cihazın 16GB lık hafıza kartından şüphe edenlere bendende bir TEST SONUCU

Erişim süresi gayet güzel... Ufak parçalı dosyalarda işlemler sorunsuz olacaktır. Performansta sorun yok gibi... Ama okuma yazma hızları daha yüksek olabilirdi. Şöyle 21 MB üstü olaydı iyiydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: apocalypse321

quote:

quote:

quote:

http://www.smartbook.de/index.php?id=18&tx_ttnews[tt_news]=5&cHash=75a9210480c5625ffafee1fcf024a82a

hocam sayfanın çevirisini bilen var mı. geldi möi diyor gelecek mi diyor ne diyor. iswiçre mi isveç mi flemenkçe m i nedir bu.

Site Almanca gibi gözüküyor. Benim anladığım (çok çok az Almanca ile), şu an bu alet honeycomb 3.0 ile satılıyor. (Jetzt mit Android 3.0 diyor sol üst köşede, jetzt=şimdi mit=ile). Şu linkte de download linkleri var (http://www.smartbook-service.de/index.php?id=63), sanırım alttaki ana işletim sistemi, üsttekiler updateler, en üstteki de kullanıcı el kitabı. Ama, download kısmındakiler 3.0 değil 2.2 gibi, yeni sattıkları aletlerde var ama sitelerinde güncel işletim sistemi yok gibi gözüküyor. Birisi aleti alıp programı yüklese, sorunsuz 3.0 versiyonuna kavuşuruz sanırım.

Arkadaşım hiçmi okumayı beceremediniz :)

Henüz ürün 3.0 olarak satılmıyor. 3.0 olarak yakında satılacak diyor. AYrıca "elbette yakında 2.2 olarak tableti alanlar içinde indirilebilir APX 3.0 Honeycomb sunulacak dior." Ben her gün bu siteyi kontrol ediyorum. 1-2 aya burada kesin download edilebilir olarak göreceğiz. Ve tam stabil orjinal 3.0 honeycomb'a sahip olabileceğiz. Gerçi 1-2 aya zaten modaco da stabil versiyonunu sunmuş olur... Onlarda Asus dan editliyor sanırım :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apocalypse321

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım hiçmi okumayı beceremediniz :)

Henüz ürün 3.0 olarak satılmıyor. 3.0 olarak yakında satılacak diyor. AYrıca "elbette yakında 2.2 olarak tableti alanlar içinde indirilebilir APX 3.0 Honeycomb sunulacak dior." Ben her gün bu siteyi kontrol ediyorum. 1-2 aya burada kesin download edilebilir olarak göreceğiz. Ve tam stabil orjinal 3.0 honeycomb'a sahip olabileceğiz. Gerçi 1-2 aya zaten modaco da stabil versiyonunu sunmuş olur... Onlarda Asus dan editliyor sanırım :)

Benim bahsettiğim kısım "jetzt mit android 3.0" kısmıydı. "Şimdi Android 3.0 ile" şeklinde çevriliyor olmalı, yanılıyor muyum? Zaten çok az olan Almanca bilgimle, kalan yazıları okumak zor geldi açıkcası ama siz biliyorsanız karşı çıkmam:) Bu arada, benim yanlış anladığım kadar olmasa da haberler iyiymiş, fazla bekletmeden çıksa da artık hangi romu kuracağımız konusunda çelişkiler bitse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalypse321 -- 1 Haziran 2011; 19:14:04 >

• quote:

selamlar.
    testteki sonuca birşey diyemem ama 804 mb lık dosyayı 4 diske aynı bilgisayardan kopyaladım. class 2 kartın bile 3 katı yavaş. bunun sebebi ne olabilir. belki herkese aynı kartları vermediler yada bendeki sorunlu.

quote:

Cihazın 16GB lık hafıza kartından şüphe edenlere bendende bir TEST SONUCU

Herkeste bu aynı aslında, hediye çakma karttan ne hayır gelir ki....

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.