Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında 3.0'dan sonra birde windows 8 çalıştırırsa bu alet bomba olabilir. Ama windows'ta programları 512 ramle nasıl açarız onu bilemem tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

Aslında 3.0'dan sonra birde windows 8 çalıştırırsa bu alet bomba olabilir. Ama windows'ta programları 512 ramle nasıl açarız onu bilemem tabi.

Dostum 1.si rahat ol W8 tablet versiyonu zaten hafif olacaktır.
    2.si emin ol ANDROID'den sonra ve ANDROID MARKET'ten sonra W8 in suratına bakmazsın... (hız, destek ve uygulama bolluğu açısından)

Ben bu kadar güzel oyunları (tegra için dizayn edilmişleri) PC de bulamadıklarım var. Mesela TEGRA için geliştirilen 3D soliteri oyununun hastası oldum. 3D PINBAL, Death Worm gibi oyunarın Windows PC de kıyası yok. Daha saymadığım bir sürü oyun. Bilmiyorum farkındamısınız bütün millet şu anda PS - iPhone oyunlarını ANDROID'e uyumlu olanlarını yazıyor deli gibi...

Kim ne derse desin ne Windows, ne iOS bu avantajları itibariyle ANDROID'e kafa tutamayacaklar. 1 sene sonra iOS ile ANDROID i kıyaslarsınız. Windows 8 den bahsetmiyorum bile, ANDROID'in bu kadar gerisinde başlarken doğduğu gün ölecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menow -- 28 Mayıs 2011; 4:36:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Menow

quote:

Orijinalden alıntı: blindness

Smartbook MN10U resmen Honeycomb ile geliyor.

http://www.smartbook.de/index.php?id=18&tx_ttnews[tt_news]=5&cHash=75a9210480c5625ffafee1fcf024a82a

Yakında indirilebilir olarak da koyacaklarmış anladığım kadarıyla.

Sanırım en erken bu vatandaşlardan çekeceğiz 3.0'ı

EXPER bizi mahfettin ama allahtan bir sürü muadilin var...

hocam sayfanın çevirisini bilen var mı. geldi möi diyor gelecek mi diyor ne diyor. iswiçre mi isveç mi flemenkçe m i nedir bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: belltolls

quote:

Orijinalden alıntı: aras1805

1.5.1 huzurlarınızada (az da olsa değişiklik var) adamlar uğrasıyor kardeşim:)

http://tabletroms.com/forums/showthread.php?453-ROM-VegaComb-by-newbe5-and-Corvus

patch leyin....

Dun gece yukledim ama hala flash sorunu gitmemis. Gene ses var goruntu yok. Halledebilen varmi ya yoksa herkeste ayni sorun mu var?

arkadaşlar filecrop.com dan aratın adobe flash player 10.2 diye. çıkan sonuçlardan dosyayı indirip yükleyin. bu şekilde yükleyip sorun yaşayan var mı.

• bluetooth GPS'im holux 240..dünyanın en küçük harici GPS deniyordu zamanında.
    Herhangi bir sorunu yok takılma yaşamıyor.boyutu da baş parmağım kadar-açıkçası windows pc'lerde hiç kullanmamıştım(gerek duymamıştım da diyebiliriz) eski telefonum olan hp 6815 ile kullanıyordum. bunu da satmayı düşünüyordum işe yaramadığı için artık ama yi ki satmamışım.. exper gelince kendine bir yuva bulduk ufaklık :):):)

quote:

Bluetooth GPS den memnun musunuz? Takılma bazen tanımama gibi problemler oluyor mu? Windows için de sürücüsü mevcut mudur acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: bluesoul

Exper'ime 3g modem de bağlıyorum.
    WM HTC mega touch 2'imle de internete bağlıyorum(bu çok önemli çünkü hattım vodafone ve internet "sınırsız" ;);) )
    Harici GPS'imi de bluetoothla bağlıyorum,
    USB'den istediğim dosyaları yüklüyorum
    oyunlarımı da yüklüyor keyfime bakıyorum...var mı bundan ötesi..
    ve bunları geçenlerde yaklaşık 400TL'ye malettiğim Exper'imle yapıyorum.
    Daha ne isterim ki...
    Zevkler ve renkler tartışılmaz, isteyen istediğini alabilir,bunlar tercih meselesi..
    Sonuç olarak yukarıda yazdıklarımda da anlayabileceğiniz üzere ben çok çook memnunum..
    Saygılar...
    Not: Foruma katkısı olan özellikle Kraaz ve eryiğit(ve adını sayamadığım herkese) teşekkürlerimi sunarım. Android hk hiçbirşey bilmeyen bir adama Android'i öğrettiler...

• dostum merhaba,
    ben de oyun bakıyordum ama bir şekilde test ettiğiniz ve sevdiğiniz oyunların isimlerini burada paylaşabilirseniz çok memnun oluruz. bir de nereden indirebiliriz vs(market, applanet veya?)
    mesela ben modern combat 2 oyununu indirdim(nerden hatırlammıyorum) oyun kuruldu ama neden bilmiyorum sadece oyunun intro giriş videosunu izliyorum ve sonra kapanıyor. ama video HD kalitesinde ve süpper. Bu oyunu exper de indiren oynayan var mı?

quote:

quote:

Aslında 3.0'dan sonra birde windows 8 çalıştırırsa bu alet bomba olabilir. Ama windows'ta programları 512 ramle nasıl açarız onu bilemem tabi.

2.si emin ol ANDROID'den sonra ve ANDROID MARKET'ten sonra W8 in suratına bakmazsın... (hız, destek ve uygulama bolluğu açısından)

Ben bu kadar güzel oyunları (tegra için dizayn edilmişleri) PC de bulamadıklarım var. Mesela TEGRA için geliştirilen 3D soliteri oyununun hastası oldum. 3D PINBAL, Death Worm gibi oyunarın Windows PC de kıyası yok. Daha saymadığım bir sürü oyun. Bilmiyorum farkındamısınız bütün millet şu anda PS - iPhone oyunlarını ANDROID'e uyumlu olanlarını yazıyor deli gibi...

Kim ne derse desin ne Windows, ne iOS bu avantajları itibariyle ANDROID'e kafa tutamayacaklar. 1 sene sonra iOS ile ANDROID i kıyaslarsınız. Windows 8 den bahsetmiyorum bile, ANDROID'in bu kadar gerisinde başlarken doğduğu gün ölecek.

• Tablet PC ler için güzel bir haber; peki bu sürüm normal pc yada laptoplarda olduğu gibi mi olacak, yani şunu sormak istiyorum elimizdeki exper tablet e yükleyebilecek miyiz? Yoksa yeni üretilen tabletlerin işletim sistemi olarak mı karşımıza çıkacak. Bu konuda bir bilginiz var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: doganreis

Akşam Akşam güzel bir haber...

Bloomberg'te yayınlanan bir habere göre, Microsoft önümüzdeki hafta başlayacak Computex fuarı ve AllThingsD konferansında tabletler için hazırlanan Windows sürümünü ilk kez gösterecek.

AllThingsD konferansında sunumun Windows bölümünün başkanı Steven Sinofsky, Computex'te ise başkan yardımcısı Steve Guggenheimer tarafından yapılacağı belirtiliyor.

Tabletler için geliştirilen Windows'un ilk halinin NVIDIA Tegra 2 tabanlı bir cihaz üzerinde tanıtılacağı da gelen bilgiler arasında..

Shiftdelet.net'ten alıntıdır.

• Merhaba arkadaşlar;

Belki yeri değil ancak benim bir sorum olacak. Tablet Pc almak Exper in Android 3.0 desteğini yada Advent Vega nın orjinal bir 3.0 versiyonu çıkarmasını beklemek istiyorum. Bunun 2-3 ay alacağı belli, bunun için şimdilik (3-5 ay beni idare edecek) bir tablet arıyorum. fiyatı 150-200 arası birşey. sahibinden.com da çeşitli adlar altında bu fiyat aralığında çin malı tabletler mevcut. Sizce bu tabletlerden biri benim işimi görür mü, PDF okusun, office dökümanlarını okusun, wifi den internete girsin, standart kalite video müzik, gmail gibi maillere bağlansın yeter.

Daha önce bunun gibi bir tablet deneyen var mı aranızda?

İyi günler

mesela şu iki ürün nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-android-2-2-7-tablet-pc-hediye-50060299/detay/?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-polypad-7-tablet-pc-8gb-kingston-hafiza-karti35tl-kilif-48646351/detay/?

• Android 2.2 yuklu ise dediginiz gibi bir sure isinizi gorebilir. 2.2 nin alti bir versiyon almayin. Internet eziyet olur. Bence 3 ay bekleyip bu urunu zaten alacaksaniz 400 tl ye 2. Elini zaten alirsiniz bu urunun. Neden yari parasini bu urunun çöpe atiyorsunuz?
  • hocam, easypad için tavsiye edeceğin oyunlar ve bunları nereden indirebileceği mi söyleyebilir misin?
    quote:

quote:

• Bir şey sormak istiyorum oyunlarda iki parmak kullanırken bir sorun oluyor bazen. Mesela Samurai 2:Vengeance oynarken hem yön tuşuna basıp hem atak tuşlarına(yani aynı anda) basarken bazen atak tuşları işlemiyor yön tuşunu ise en sağa çekiyor ve adam atak yapmayıp sağa doğru gitmeye başlıyor, pauselayıp geri dönünce ya da birkaç saniye bekleyince düzeliyor. Böyle bir şeyle başka karşılaşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnn

Bir şey sormak istiyorum oyunlarda iki parmak kullanırken bir sorun oluyor bazen. Mesela Samurai 2:Vengeance oynarken hem yön tuşuna basıp hem atak tuşlarına(yani aynı anda) basarken bazen atak tuşları işlemiyor yön tuşunu ise en sağa çekiyor ve adam atak yapmayıp sağa doğru gitmeye başlıyor, pauselayıp geri dönünce ya da birkaç saniye bekleyince düzeliyor. Böyle bir şeyle başka karşılaşan var mı?

evet hocam. aynoı sorun bende de mevcut. bu sorunu iki noktalı multi touch olmasına bağlıyorum ben..
  • Bir şey daha soracağım, Baki hocanın romuna SetCPU yükledim ama maksimum olarak 1000mhz gösteriyor, artırmak için ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToisAndro

quote:

Orijinalden alıntı: KaLqa

Merhaba
    İndirip yükledim ancak hala açtığım gibi atıyo. Bir çözüm bulabilcek var mı?

https://www.dropbox.com/s/urd0irf9jjju2mc/SystemApp%20Remover%20v4.13.apk

Önce ayarlar>uygulamaları yönet kısmından sonradan yüklediğin marketi sil. Daha sonra SystemApp Remover ile system sekmesinden dahili marketi bulup kaldır. Sonra yine şu son sürümü yükle:

https://www.dropbox.com/s/urd0irf9jjju2mc/Market%202.3.6.apk

Merhaba
    Biraz geç oldu ama Verdiğimiz programı yükledim ancak system apps seçeneğine tıklanmıyor. Onun yanında regular apps den sildim tekrar yükledim gene olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluesoul

dostum merhaba,
    ben de oyun bakıyordum ama bir şekilde test ettiğiniz ve sevdiğiniz oyunların isimlerini burada paylaşabilirseniz çok memnun oluruz. bir de nereden indirebiliriz vs(market, applanet veya?)
    mesela ben modern combat 2 oyununu indirdim(nerden hatırlammıyorum) oyun kuruldu ama neden bilmiyorum sadece oyunun intro giriş videosunu izliyorum ve sonra kapanıyor. ama video HD kalitesinde ve süpper. Bu oyunu exper de indiren oynayan var mı?

quote:

quote:

Arkadaşlar google amcaya best android download yazin. Site bir harika... ben marketten cok bu siteye bakiyorun. Her oyun tegra ile uyumlu deil ama deneyerek bulabilirsiniz. Hatta bazi oyunlar bilasha tegra icin. Siteye face hesabiniz ile gitis yapinca download edebiliyorsunuz. Birde download tusuna basinca ekranin en ustune cikin one acilan pencereyi kapatin. Sonra 5sn icinde dosya inmeye basliyor.

Bu arada download tusu asagilarda.

• dostum sağol..çok makbule geçti...
  • belirttiğin siteden indirdiğim bazı oyunlarda lisans hatası alıyorum..bunu bir şeklde çözebilme şansımız var mı?
  • FELAKET OLARAK NİTELENDİRİLECEK BİR TEST SONUCU

Arkadaşlar ilginizi çekebilecek bir test yaptım. Kedime saklamayayım dedim ve sizinle paylaşıyorum. Testimde EasyPad ile gelen disk için kötü şüphelerimi haklı çıkartan çok ilginç bir sonuç çıktı ortaya. Aletteki bazı kararsızlıkların ve FİLMLERİ SEYREDERKEN MEYDANA GELEN TAKILMALARIN KESİN SEBEBİ BU FACİA KARTTIR. Testte Class 4 olduğu iddea edilen 16 Gb lık EasyPad micro SD kart ve telefonumda kullandığım 16 GB ama Class 2 yani 2 katı daha yavaş yazma hızı olması gereken kartı test ettim. Bir kaç diskte fazladan ekledim sonuçlar aşağıdadır. Elimizdeki disk tam bir çöptür. EasyPad'in asıl gücünü bu kart ile görmek mümkün değildir.

Test için 804 MB mp3 dolu bir klasörü aşağıdaki disklere tek tek kopyaladım yazma hızları aşağıdaki gibidir.

EasyPad Disk CLASS 4 16 GB 09 Dakika 20 Saniye Made in Taiwan
    Toshiba Disk CLASS 2 16 GB 02 Dakika 28 Saniye Made in Japan

Sandisk Flash Disk 8 GB 03 Dakika 22 Saniye Made in China
    Verbatim 2.5" Exturnel 500 GB 53 Saniye Made in Thailand

Bilgisi olmayanlar için belirteyim. Class 4 disk normalde class 2 diske göre 2 kat hızlı olmalıdır. Yani kartın üzerinde yazan tamamen bir yalan. Bu hızda çalışan bir diskten yüksek kaliteli film seyredilmez. Bu makina bu karta rağmen çok iyi çalışıyor.

• Birkaç sayfa önce film izlemek için bu tableti almayı düşündüğümü yazıp mkv filmleri oynatıyor mu diye yazmıştım, ama gelen cevaplar ve kendi araştırmalarım sonucu Tegra'lı hiçbir tabletin doğru dürüst film oynatmadığını anlayıp vazgeçmiştim. Şimdi ise alternatif bir çözüm buldum.

iPhone ve iPad üzerinde çalışan Air Video diye bir uygulama var. Bununla bilgisayarınızdaki tüm filmleri telefon veya tabletinize wifi üzerinden gönderip izleyebiliyorsunuz. Bunun gibi çok uygulama var ama bunun farkı şu, eğer o film fortmatını cihazınız oynatamıyorsa, canlı olarak, yani siz izlerken dönüştürüp göndriyor. Yani filmi dönüştüreceğim diye 2 saat beklemiyorsunuz. Ayrıda sdcard'a filmi önceden kopyalamak falan gibi dertlerden de kurtarıyor. Ben iPhone üzerinde denedim, inanılmaz çalışıyor. HD filmleri bile hiç takılmadan oynatıyor.

Android için bir Air Video client'ı yoktu bugüne kadar, ama az önce öğrendim ki Mirage diye bir uygulama çıkmış ve Tegra hızlandırmasını da destekliyormuş: http://www.appbrain.com/app/mirage-beta/com.bw.xplayer.ui

Deneyenler oldukça memnun görünüyor. Sanırım tablette film izleme derdimi bu program çözecek. Artık hiç bahanem kalmadı.

• android 3 yükleyenler, extra bir ayar yapmadan 3g modem çalışıyormu??
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.